ZA UKIDANJE SUMANUTIH PROPISA BUS PLUS SISTEMA!!!

Quoted post


Gost

#5

2012-07-17 15:57

Kako ste prosti. Ovo funkcionise u svim drzavam na svetu, samo u Beogradu ne moze. Pa niste pavijani da ne umete da naucite gde se ulazi a gde izlazi! Zasto bi se u gradski prevoz uveo neki red kada ne mora, kada smo lenji da naucimo?! Svasta, drzava u haosu, a mi jos treba lepo da se ponasamo, kao kulturni Evropljani, ma da! Nazad u pecine pa tamo ne morate ni da ulazite u autobus! Jbt, cim se uvelo nesto da se poradi na povecanju profita gradskog prevoza, da se ne finansiraju iz nasih dzepova, da se uvede neki red, onda se to nazove DNO DNA?! Naravno da je kulturno ponasanje dno dna za nas Srbe, zato smo tu i gde smo, i treba jos dugo da ostanemo! A da ne pominjem one kojima je ovo dno dna jer sada moraju da plate kartu. Idite u mesaru, pokupite sta vam treba pa izadjite bez placanja, to vam je isto. Sramota! A tek oni koji svaku promenu u svom zivotu smatraju tragedijom. Promeni se izgled fejsbuka, pisemo peticije, za sta sve jos necemo, samo zato sto smo lenji da se naviknemo na bilo kakvu prpmenu? Tuzno!

Odgovori

Branko Tomic
Autor peticije

#7 Re:

2012-07-17 16:26:38

#5: -

o cemu ti to svega ti......funkcionise tamo gde ima dovoljan broj vozila, gde se autobusi ne raspadaju, gde rade klime leti, grejanje zimi a ne obrnuto, gde od prednjih do srednjih vrata ne treba vecnost da bi se proslo....e kad sve to bude i kod nas onda mozemo da pricamo o tome.......zamisli situaciju zena sa detetom udje na prednja vrata, sedne i treba da izadje za par stanica, a u busu milion ljudi (sto je cest slucaj)...sta tada uciniti pametnjakovicu, a o penzionerima i da ne pricam!!!

nikad mi nece biti jasno to poltronsko uvlacenje u du** evropskom sistemu, a da se pritom ono osnovno ne obezbedi za tako nesto!!!

 

ili budi realan ili cuti!!!

Pljus pljus kontrola

#9 Re:

2012-07-17 16:48:28

#5: -

Ae bre debilu ne glumi ovde neko gistro ludilo kao evropa,civilizacija,dno dna,kako te bre nije sramota da pljujes po Srbiji i po ovom narodu koji inace nema sta da jede,verovatno ti je cale ili keva na nekoj dobroj poziciji pa ti placaju sve sto mogu da ti plate,ili si preko veze negde upao(la) pa se sad kurcis ovde na internetu kao strasno ovo ono,ae bre ako ti se ne svidja mozes slobodno da ides iz Srbije ko sto i rade takvi kao sto si ti,pljuju po zemlji koja ih je hranila,kad si vec dobio(la) posao preko veze i imas bus plus mesecnu koju ti je privatnik sredio za dz,ili si upao(la) na budzet nekog faxa,sad ti to daje za pravo da se ovde kurcis?Do juce si se i ti vozio(la) kako si kad sitgao(la) koji crni bus plus koja crna karta nisi znao(la) sta je to?I ne treba da se plati nista,za dzabe treba da se vozimo kada nam vec kradu ovoliko para koliko "nemamo".Neka mi  dodju ovi bus plus kontrolori da mi traze kartu,da im izlomim i ceo autobus zajedno sa njima.A ti idi pametuj negde drugde,i truj svoj mali mozak.Posto ti onaj srednji ocigledno ne funkcionise.

Jelena Cicovic
Gost

#10 Re:

2012-07-17 16:59:35

#5: -

Pa ocigledno nisi bio ili bila u tim drzavama u svetu gde to funkcionise, jer tamo za tvoju informaciju svi autobusi idu na min ili 2 min i ulazi samo onoliko ljudi koliko ima sedista, tako da bolje cuti i nemoj se sramotiti sa ovakvim komentarom!!!Hvala, prijatno i dovidjenja!


Gost

#12 Re:

2012-07-17 17:17:37

#5: -

ok al posto kod nas nema dovoljno vozila i posto su guzve u vozilima strahovite, kako zamisljas da se osoba koja je usla na prednja ili zadnja vrata probije do srednjih da bi izasla, a da pritom ne nastane haos , po meni je to za sada totalno neizvodljivo, ne postoje uslovi za tako nesto, a da ne pricam o novoj metodi kontrolisanja karata po kojoj autobus stoji na stanici dok kontrolori ne pregledaju karte... no comment..... da izvedem zakljucak, kad bude bilo uslova za tako nesto uredu ali sada NIKAKO, a moze da prica ko sta hoce!
Zeljko

#13 Re:

2012-07-17 18:07:13

#5: -

Pavijani su ti mama i tata. A sto se tice pravila za ulazak i izlazak ona funkcionisu kada ti svaka linija prevoza ide na svaki minut.

A kada si tako kulturan i pametan daj mi odgovor zasto ljudi sa personalizovanim kartama moraju da otkucavaju iste?

Prijatno!