Ukidanje bus plus sistema

Quoted post

Revoltiran glupostima

#31

2012-07-17 18:46

Smehotres... Besplatan gradski prevoz... Proputovao sam pola Evrope kao vodic, i jos nisam naisao na drzavu gde se ljudi voze besplatno. Sta je sledece? Besplatan medjugradski prevoz? Zasto ne i medjunarodni? Pa mi zivimo u Srbiji, zemlji gde svi rade, vredni su, ne sede po ceo dan u kaficima i trznim centrima, doprinose boljem zivotu, i skroz je opravdano traziti ovako nesto. Strasno... Napolje iz kuce, nadji posao, pa ces imati i pare za kartu! Nauci da postujes pravila, i nece se stvarati ni guzve niti biti galame. Nego su ljudi navikli na devedesete, na anarhiju. Ajde onda da potpisemo peticiju da se vrate autobusi iz sedamdesetih godina na sve linije za one koji nece da placaju kartu, i ovi novi za one koji hoce. Onda cemo videti koliko neko nema para da plati. Svi biste da bude dobro, a da ne kosta nista. To ne moze ni u jednoj zemlji na svetu, sigurno nece moci ni kod nas. Za kraj, apsolutno podrzavam sistem naplate u Bus Plus sistemu, i smatram da jos rigoroznije kontrole mogu da skode samo onima koji ne placaju karte, a ne vidim nijedan razlog da ih bilo ko zali.

Odgovori

ABAL

#44 Re:

2012-07-17 21:20:32

#31: Revoltiran glupostima -

e glupane jedan retardirani ti ces nesto da pricas amerikancu glupi , nemaju svi para ko ti pa da voze mercedes pa da govori drugim ljudima sta da rade u prevozu... ti ako nisi za peticiju sto si onda ovde sa tvojim glupim komentarima sta tebe boli uvo?!

konju jedan

#51 Re:

2012-07-18 00:37:58

#31: Revoltiran glupostima -

some macvanski, retarde izdajnicki, albancu belosvetski, ti si nasao da nam seres ovde o necemu sranje jedno mutantsko...ti si putovao po barama i mocvarama kad tako baljezgaris ko iz ludare da si pobego...pazi, po celoj evropi su plate astronomsko vece tako da i ja da zivim u nekoj zemlji evropske unije imao bih za 6 bus plusova, ali ovako nemam na zalost...a drugo, autobusi i jesu iz sedamdesetih debilcino, tako da nemaju sta da vrate starije od ovoga jebo ti pas mater, ti se vozikas u limuzinici nisi u zivotu u sao u bus na 35 stepeni da se krckas ko u gulasu, nego si u kolima lopove jedan...zbog takvih i nemamo za kartu picka ti se ogadila cmarcino

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-07-18 20:53:19


Pobesneli Max

#84 Re:

2012-08-03 16:17:48

#31: Revoltiran glupostima -

Od tvog revolta i ja pobesneh, pa moram ponovo da te revoltiram glupostima. Misliš da je tvoje znanje i viđenje, stečeno putovanjem kao vodič , kako kažeš polovine Evrope, dovoljno da na takav način komentarišeš peticiju, očigledno da nisi mnogo video ni kao vodič ni kao čovek jer se da lako zaključiti tvoja jednostranost, a ugao gledanja na život , društvo i obične ljude ti je najvjerovatnije profesionalno deformisan, pitam se kome si bio vodič?