ULICA SRĐANA ALEKSIĆA U BEOGRADU

Quoted post


Gost

#3

2013-02-02 15:41

Nažalost, malo je Srđana Aleksića. Ja svakodnevno doživljavam psihičku torturu od kriminalnih pojedinaca, a niko od komšija da reaguje. Čak jedan vlasnik trafike u blizini komentariše: Tako mu i treba.

Dimitrije Veselinović - borac za jednakost svih pred zakonom.

Odgovori

Edina

#123 Re: ima ih jos kao sto je Srdjan

2013-02-08 01:16:54

DR. SEKULA STANIC (LJUDINA, HEROJ, LEGENDA)

Gledajući u maju 1992. kako u Foči gore zapaljene kuće njegovih komšija Bošnjaka, doktor Sekula Stanić je od stida i očaja sam zapalio svoju kuću, sjeo na stolicu i gledao kako i ona zajedno sa ostalim kućama izgara do temelja.Bio je to veliki gest uglednog fočanskog Srbina. Doktor Sekula je bio pedijatar i direktor fočanske bolnice, a premlaćen je i ubijen u julu 1993. u Foči, zato što je spašavao život svojim kolegama, ljekarima bošnjačke nacionalnosti.

Neka mu je vječna slava!

 

veselinovic

#151 Re: dodji pameti Dimitrije Veselinovicu!

2013-05-12 10:29:31

#3: -

moj veselinovicu, pa zar nisi ukapiro da nisi dobrodosao i da treba da se selis odatle. i da nadjes sebi mesto medju ljudima i zivis u miru i zadovoljstvu a ne da protracis zivot u paklu medju neljudima.

zar nisi ukapiro rodjo da su je rec srbin sinonim za zlo za neljudskost za divljastvo za primitivizam za fasizam.

jedni te napadaju a niko te nebrani. e to su srbi.

pa to je norma ponasanja kolektiva olosa i fukara, ubica i ljudskog sljama koji treba sto pre iskoreniti sa planete. to je norma ponasanja srba.

ako se suprostavis likvidirace te kao i sve koji nisu srbi(olosi). biti srbin neznaci da su ti preci iz tako u proslosti nazvane populacije, dela slovenskog naroda. biti srbin znaci biti olos i necovek, biti zao i ubica. ti se mozes izjasnjavati da si srbin, ali ako si makr malo covek ti tamo neces biti prihvacen, ili ce te hinjiti cio zivot ili te ubiti kao srdjana.

i ti moj veselinovicu pricas kako ti zagorcavaju zivot i ovde dajes podrsku da se doseli srdjanovo ime u tu sredinu gde zivis??? da se srpske fukare jos izivljavaju nad njegovim imenom? malo je sto su mu zivot uzeli nego potpisujes da mu se sa imenom sprdaju?...

e moj veselinovicu, pameti se dozovi i bezi odatle.

pozdrav danijela veselinovic.