Zahtev ribolovaca Srbije za ukidanje ribolovačkih dozvola

Quoted post


Gost

#97 Re:

2013-02-20 13:42

Odgovori

Nenad Dimitrijoski
Beograd

#99 Re: Re:

2013-02-20 14:16:06

#97: - Re:

Prvi put kontaktiram na ovaj nacin i dobro je da se nesta pokrenulo jer do sada je vecina savesnih ribolovaca isla po onoj staroj CUTI I TRPI  a upravo su od nas ostvarivali ne mali prihod. Dobra je ideja pojedinih kolega  da se ide na placanje dnevne dozvole  od 20-30 dinara, samo bi trebalo ubaciti i to da se moze kupiti dozvola za 7, 15, 30 ili koliko ko hoce , jer vecina nas ne provodi toliko vremena na vodi, a ko provodi neka i plati. sigurno bi se povecao nivo naplativosti, amoralo bi se poraditi i na ribocuvarskim sluzbama, koje i dobijaju veci deo tog novca Ja sam iz Beograda a pecao sam na dosta mesta ali sam ubedjen da je u glavnom gradu najveci javasluk. Ko peca u i oko Beograda zna o cemu pricam, jer ribocuvara ni od korova a ribokradica ko pleve. Nasvakoj beogradskoj pijaci se prodaje riba ispod mere i u vreme mresta, a takva je situacija i sa restoranima svaka cast izuzecima. Konacno je nesta krenulo pa makar i sa bojkotom pozdrav svim kolegama i borcima za cistiju i bogatiju vodu i Srbiju.