ZA ŽUĆU KOJI JE BRUTALNO DAVLJEN OD STRANE SINTERA!!!

véronique

#1526

2014-09-27 12:15

kazniti sintera
véronique

#1527 ZA ŽUĆU KOJI JE BRUTALNO DAVLJEN OD STRANE SINTERA

2014-09-27 12:16

kazniti strogo sintera zbog nepostovanja nevinog zuce


Gost

#1528

2014-09-27 18:35

Brutalnost i surovost treba da se kazni !

Gost

#1529

2014-09-27 22:13

DOSTA PSIHOPATA UBICA I MUCITELJA ZIVOTINJA STROGA KAZNA SINTERIMA GDE IM JE MESTO ..TO JE OPASNOST ZA SVE NAS'

Gost

#1530

2014-09-28 00:23

Hocemo pravdu za zucu i sve te nevine zivotinje,dugogodisnje zatvorske kazne. Od sada kad me neko razbjesni necu mu reci "Zivotinjo jedna" nego "Covjeku jedan" jer nema pokvarenije vrste zivotinja na zemlji nego sto su pojedini pripadnici vrste Homo sapiens.Sram da bude i drustvo koje krije ovakve zlikovce.Da mi je i brat rodjeni odrekla bih ga se.


Gost

#1531

2014-09-28 19:13

Te grozne ljude treba bsciti u zatvor zbog takvog ponasanja prema psima,neki nisu nista uradili pa sto ih onda vode u sinteraj,sto ih povredjuju, meni nista nije jasno?? bas mi ih je zao D;
Luka 12 god.

Gost

#1532

2014-09-28 19:18

ti sinteri su glupi sto su to uradili?? kako smeju to da rade sta su te zivotinje zlo uradile i one imaju pravo da zive ka mi
Teodora 10 god.

Gost

#1533

2014-10-11 19:41

To je mucenje zivotinje, ako vec radite svoj posao radite ga kako treba

Gost

#1534 Kazna za monstrume!!

2014-10-11 19:45

Ja jednostavno ne podnosim kada neko muci zivotinju i zato takvim psihopatama i monstrumima nzm sta bih uradio!


Gost

#1535

2014-10-19 07:32

imajte srca ljudi, mi se moramo brinuti o zivotnjama i njihovoj bezbednosti. ako ne pomazes nemoj da odmazes. prekinite surovost.
vlasnik psa

#1536

2014-11-18 05:54

Neki put bi trebalo i državu sankcionisati.Neka se donese uredba da se svaki živi pas mora čipovati i svaki živi porod mora prijaviti da se upiše u knjige i mora čipovati.Ako se nadje pas koji je napušten da se kazni vlasnik a još više onaj koji sakrije rođenje psa i pusti ga ili odbaci ne čipovanog.Nečipovane nikako netreba ubijati već im dati vakcine i čipovati i poslati u azil.Ja  nemogu da  gledam da je bilo koje biće maltretirano i ubijano.Namesto da  jurimo one koji su pokrali državu  u ovoj našoj državi u kojoj i ljudi jedva preživljavaju jure se i ubijaju psi,narodu  uzimaju porez na sve i svašta i koliko god mogu i žele Samo još fali da i ljude počnu da love.Bio sam žrtva psihičke torture policije zbog pasa i Bogu hvala nisam postao zlo koje  uništava ljude.A dali sam trebao to da postanem i dali ću to postati Nadam se da neću!Netreba da hvataju pse oni koji neznaju kako da im pridju.Što više gledam ljude sve više volim životinje.Verovali ili ne ali veliki meredov za hvatanje pasa je (kad sam bio mlad ) bio alat šintera i psi nisu povređivani.Sve je pre bilo bolje,hajde da iz svega do sada uzmemo ono najhumanije i pozitivno baš onako za sve što radimo ili če da radimo.Zar nije Bog stvorio sve pa i čoveka ,samo je izgleda  zbog umora stvorio u čoveku malo dobrog a puno zloga.Sadašnji šinteri su očigledno postali psihopate ili su to ranije postali pa sada mogu taj posao da rade kako ga rade.Gledao sam i kako lopatom su psa dokusurivali u šinteraju posle egzekucije ,a znam i da su psi ubijani unošenjem deterdženta u krvni sud.BILO-NEPONOVILO SE


Gost

#1537

2014-11-29 13:09

Kakvi kreteni na ovom svetu postoje da to nije normalno. ti ljudi koji su ga vukli i stezali lanac oni nisu ustvari ljudi, to su jedni veliki bednici koji nemaju svoj zivot pa drugima unistavaju!!!

Gost

#1538 ARA

2014-12-02 10:13

JEBO VAS ZUCO. Svu tu psecu gamad treba pobit.

Gordana

#1539 Re:

2014-12-04 22:16

#2: -  

 Da dobije otkaz i da na njegovo mesto dodje drugi sinter?!! Ovo nije pitanje tog coveka koji radi nesto sto mu je nalozeno vec kako se ponasamo kao drustvo prema neduznim bicima.


Gost

#1540 Re: Re:

2014-12-07 17:32

#1350: - Re:  

 Smrt majmunskim nakotima poput tebe !

ARA ljudska balega

#1541 Re: ARA

2014-12-07 17:33

#1538: - ARA 

 A ljudsku gamad poput tebe je trebalo zalepiti za pločice u kupatilu da nikada ne ugledaju ovaj svet


Gost

#1542

2014-12-14 21:15

zivotinje su zivotinje,a ljudi su zveri!

Gost

#1544

2014-12-23 15:59

Sramota za drzavu , to samo covek moze napravit , ubit to najlakse , nadam se da kad tad to mu se vrati !

Gost

#1545

2014-12-28 17:37

Zao mi je psa i onom covjeku zelim sve najgore!
BOG
Gost

#1546

2015-01-09 13:32

KAD BI LJUDI SAMO ZNALI KOLIKO IMAJU SRECE STO SAM POD PRISMOTROM PSIHIJATARA I STO SAM VOLJAN DA PIJEM LEKOVE... JER U PROTIVNOM BIH UBIJAO NA ULICI ZA JOS MANJE PROBLEME, A ZAMISLI KOLIKU SADISFAKCIU BIH IMAO DA SINTERIMA I MATORCIMA STO SU IH ZVALI OGULIM FACU S GLAVE...
SVAKI SRBIN KOJI ZIVI U SRBIJI, POGOTOVO ONI KOJI ZIVE U MOM GRADI TREBA SVAKI DAN KAD SE PROBUDE DA MI ZAHVALE STO RESAVAM SVOJ PROBLEM, KOJI SU MI ONI NAPRAVILI, I TO ZA NJIHOVO DOBRO. KAD BI ZNALI KOLIKO MI MALO TREBA I KOLIKO ZARKO ZELIM SAMO JEDAN MALI RAZLOG NEKOGA DA POVREDIM I FIZICKI I PSIHICKI, SHVATILI BI KOLIKU GRESKU PRAVE STO UOPSTE DELE VAZDUH SA MNOM.


Gost

#1547 Re:

2015-05-21 09:03

#986: -  

 Sto mislis da se bez ljudi ne moze... Svet je savrseno funkcionisao i bez ljudi. Mi smo samo vrsta zivotinja vise.


Gost

#1548 Re: Re:

2015-05-21 09:07

#991: - Re:  

 Zar nije svaki zivot podjednako vredan. Sve nabrojano su ziva bica dakle jednaka. Treba zastiti sve, i ljude i zivotinje i biljke. A bez zivotinja i biljaka ne bi bilo ni ljudi tako da podji od toga.


Gost

#1549 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-21 09:19

#977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ljudi sta vam je niko ne vredja ni jednu vrstu. Ima i dobrih i zlih ljudi na ovom svetu. ALI SVE VRSTE SU PODJEDNAKO VAZNE. Daleko od toga da je covek najbitniji. Cak sta vise potpuno smo nebitni svet je i bez nas funkcionisao. Mi smo vljda tu da poboljsamo sta mozemo i da cinimo deo ovog sveta. Jako me ljuti kad neko ssmatra da je covek najvazniji mi smo deo lanca a svaki deo je vazan za sebe.


Gost

#1550 tiRe:

2015-05-21 09:27

#994: -  

 Ti si krajnje ogorcen i vredjas. Pare nisu najvaznije. Zato sto razmisljas samo tako negativno zato si ocigledno i u situaciji da se ocajnicki boris za svoj opstanak. Naravno da treba usvajati decu ali podji od toga odakle ta deca na ulici pa pobogu COVEK ih je ostavio. Svo zlo ide od losih ljudi i kad bi se to resilo zivei bi u blagostanju. Ja bih ti prva dala i novac i cuvala ti decu da ti zatreba. Al usvojicu i psa pa i on je zivo bice i njemu treba hraan i voda. Masis poentu ovde niko ne stavlja nikog ispred dece. Poenta je svi su jednaki svi su ziva bica i nikog ne treba mucicti svi imaju prava na parce hleba i vodu.

Ti si ocigledno malo bolesan jer te do te mere mogu izrevoltirati ovi ljudi koji se bore za dobro kakvo takvo pa makar i za zivotinje oni se bore za nesto sto je dobro. Neki drugi ljudi bore se za decu i td. A ti ocigledno ni za sta osim da vredjas dobrocinitelje da su boleni i da pises tako ogavne psovke.