Peticija za vracanje smrtne kazne za zlostavljanje i ubistva dece

Tjana Juric

#26 These friends can help you get to the next episode

2014-08-07 19:36


Gost

#27

2014-08-07 19:41

Stop manijacima,nek trune u zotvoru...!!!
Tijana Juric

#28 These friends can help you get to the next episode

2014-08-07 19:41

SVE OKO PARA

#29

2014-08-07 19:59

Želite veću pregledanost ove peticije? Mesto za reklamu sponzora za ovu peticiju. Ova peticija će biti postavljena u prostoru za reklame na dnu stranice. Naš sajt ima na hiljade posetilaca dnevno,pa je ovo efektivan i jeftin način da ova peticija dobije više pažnje. 5 dana: 5 € 10 dana: 10 € 20 dana: 20 € 40 dana: 40 € 60 dana: 60 € 80 dana: 80 € E OVO STVARNO NE RAZUMEM JER VI HOCETE DA ZARADITE ILI ISKRENO MISLITE DA TREBA DA SE KAZNJAVAJU OVAKVI ZLOCINI


Gost

#30

2014-08-07 20:42

zalosno je to sto ni ovakva tragedija nemoze halapljive ljude naterati da nesto urade od srca vec da samo gledaju kako na tudjoj muci da zarade. prva negledam vase strane a tu na dnu stavite vase slike da se zna ko ste....
vip

#31 VIP

2014-08-08 08:04

I smrtna kazna je malo za ovog monstruma. Jeste da je smrtna kazna ako gledamo u sirokom aspektu adekvatna za ovakvo delo, ali ovom monstrumu ne treba dati smrtnu kaznu, vec ga muciti iz dana u dan dok ne ispusti dusu ili ti ne predahne! Treba ga vezati par nedelja i pustiti da mu kap po kap curi na glavu, nema gore stvari... Za takvog bednika samo mucenje iz dana u dan!


Gost

#32

2014-08-08 12:00

Ubiti pseto!

Gost

#33

2014-08-08 15:11

bez reci...
Draza

#34 Re:

2014-08-09 08:28

#5: Mickomobile -  

 Tako je bracala!

Draza Zemun

#35

2014-08-09 09:02

Postaviti vesala na svim trgovima u Srbiji. Sve televizije da prenose uzivo spektakl veka. 

Vesanje ce obavljati porodica osudjenog da bi se proizvela sto veca patnja i vriska,a zatim ko ne bude hteo da vuce konopac obesiti i njega odmah po kratkom postupku.

Znaci dnevno vesati na svakom trgu Srbije ( imamo hvala bogu dosta gradova ) po 2 do 3 kriminalca koji su cinili najgnusnija zlodela! Sto da jedu tri puta dnevno,ko im je od nas to dozvolio? Ja nisam! Zamislite samo one ljude kraj malih ekrana koji nece imati cuku da izadju i to gledaju na trgu uzivo...mislim da ce padati u nesvest! To ce naravno gledati ubice za koje i ne znamo da postoje medju nama,ali barem ce videti sta ih ceka kad dodju pred taj konopac i kad vide da ce konopac morati da mu oko vrata stavljaju najuzi clanovi njegove drage i smrdljive skotusne rodbine! Pa u startu ce se predomisliti,jer koliki idiot mozes biti da zelis da te tvoj otac,majka,brat,stric,sestra razvlace na gore dok ti se sija raskolutava zajedno sa ocima dok ti ne staje dah i knedla koje su u tom momentu stegnute jacinom dizanja... Zelim im samo najgore da im se desi i to direktno porodicno!!!

Vesanja bi trajala otprilike 30 dana u cugu i posle toga bi cela Srbija zanemela...ali vise kriminala ne bi bilo,vise ne bi zakljucavali svoje automobile,kuce,ne bi ste razmisljali zasto se cerka ne vraca a rekli ste do 22h... Nikada vise niko ne bi pomislio da siluje i ubije iz bilo kog razloga...

Posle zlocinaca rado bih vesao i ministre i razne kretencine koje drze fabrike i nasu radnicku klasu izrabljuju do ispod nokta. Sto da ne! I oni su ista govna kao i ubice. Jesi li sjebo fabriku i radnicima nisi isplatio smrdljivu platu-nisi! NA VESALA! Da vidite kako bi licni dohotci porasli i kako bi ste svi Vi isli na more sa 4 dece a ne sa jednim...

Vise ne bi bilo potrebe da gledate na ulici prosjake jer bi se i oni sklonili-jednostavno hapsiti prosjake i zatvarati na tesku robiju zbog prevare,utaje poreza i sl. Ja zadnjih 43 godine nisam video pravog prosjaka na ulici a ni vi verujem. Zive bolje od svih nas i smeju nam se u lice. Zar smo mi glup narod da nas drnda ko stigne? Ne,mi smo prejak narod,iskonsku krv imamo ali nam zemlju vode nesposobni slabici i gejevi koji su je porazbucali i prodali a sve pare preneli na Kipar i ostala lepa mesta koja su i postala lepa sa nasim parama!

Lopovima seci ruke a samoubicama dozvoliti samoubistvo jer - slabija rasa ne treba da zivi kad je nesposobna za regulaciju misli u svojoj glavi da poveze sa realnoscu. 

Imam mnogo zgnusnih predloga koje mogu da izlozim ovo su one blage.

Ako vam je ovo odvratno sto sam napisao,onda se setite male Tijane J. i svih ostalih unazad sto su moleci trazile svoj zivot da nastave,plakale,vristale i gusile se...i niko nikada nije saznao ni ko ih je ubio,silovao...a ovo se ipak saznalo,i nadam se da ce pravda biti zadovoljena.

U Srbiji treba da raste jak narod a ne slabici koji ce da pokleknu pred nevoljama a samo delic nam fali da se izvucemo iz govana u kojima smo. Potrebno je spreciti kriminal ali na najgori moguci nacin. Nas su vise foteljasi unistili i doveli nas do prosjackog stapa nego svi ratovi unazad...

Nadam se da ste ovo sve procitali i da ste se zgrozili a zamislite kako ce se osecati ubice nase dece ako se ostvari SMRTNA KAZNA U SRBIJI? 

Hvala sto ste pokrenuli ovu peticiju i nadam se uspehu!

(Nisam manijak i neki kreten,ali sve to mogu biti po potrebi i zasluzi,kao i Vi uostalom...)

 

Draga

#36 Re:

2014-08-09 13:22

#1: -  

 Nazalost da se ovakvi ljudi uopste radjaju, trose dragocen nam kiseonik na ovoj mucnoj planeti i samim svojim prisustvom je djubre svojim bolesnim umom.Kao roditelj dvoje maloletne dece,samo mogu reci da je to strasno i apelovati da na svake nacine pokusamo da gajimo zdravu decu.Kad to kazem,prvenstveno mislim na mentalno zdravlje.Najteze je Tijani, a njenim roditeljima mogu samo da kazem da mnogi ljudi oplakuju njihovu Tijanu i da sa svojom porodicom duboko saucestvujem u njihovom bolu!


Gost

#37

2016-07-10 17:21

Ubistvo dece je zločin nad zločinima