Uvesti smrtnu kaznu

Uvesti smrtnu kaznu / Saopštenja / "Pismo Andjelu" Tijana Juric Pesma / Komentari


Gost

#1

2014-08-12 04:25

sta da kaze normalan covek,zaista nema reci nego uvesti smrtnu kaznu ili ubiti ono cudoviste pre toga.kako zastititi dasu decu kada kriju ubicu sa Brankovog mosta koje je udario dete i pobego sa lica mesta.Sto se tice ove dve karakondzule Kandicke i Biserko treba ih proterati bez razmisljanja pa nek idu tamo gde ima vise demokratije.

Gost

#2

2014-08-12 07:17

za ovog monstruma smrtna kazna, kao i za sve slicne njemu...aaaa ti andjele nas pocivaj u miru....

Gost

#3

2014-08-12 07:20

Hrišćani bi rekli,da samo Bog može da uzme nečiji život,ali,vidimo da nije tako.Ljudi sebi uzimaju za pravo da drugim ljudima presuđuju umesto Boga.
Ne znam, da li bi veća kazna za takvo čudovište bila smrt,ili ga pustiti da skapava polako i da mu duh Tijanin neprestano bude pred očima !

Gost

#4

2014-08-12 09:45

Naravno da sam za uvodjenje smrtne kazne ali procitajte moj predlog koji sam postavio na "fb":


APEL ZA PETICIJU ZA UVODJENJE SMRTNE KAZNE!!!
(ne boji se svaka susa Boga, nego batina)

Zemlja u kojoj zivim??? Dali je to uopste zemlja???

Razmisljam dali ljudi kada dodju u neko pocetno "trece doba" treba da se plase da ostanu kod kuce sami.Dali ce neko da dodje da ih opljacka (par hiljada dinara) i posle toga da ih ubije? Razmisljam o coveku koji je ubio necije dete a Apelacioni sud mu dodeljuje novo sudjenje.E pa to ne zelim da bude u mojoj zemlji i neka se to dogadja dalje od mene. Kako? Jedinino promenom zakona i to pod HITNO!!!

Nema tu sta da se sudi! Otpadu ljudskoga drustva treba presuditi odmah i to po kratkom postupku (naravno nakon sigurno utvrdjene krivice). Ja licno odbijam da dajem i jednu paru da takvi zlikovci sluze bilo kakvu kaznu(ali ko mene pita) oni (drzava) to uzmu sami.Jer od svih nas ,poreskih obveznika se uzima da bi se oni(ubice i zlikovci) hranili i ziveli u humanim uslovima.(bacanje para).
Takve nesvete necu da hranim oni zasluzuju ISTU KAZNU KAO STO JE DELO KOJE SU URADILI.
Ne, kod nas mozete da ubijete 5 ljudi i dobar advokat ce da te izvadi da se branis sa slobode ili proglasi za ludaka ,malo li je slucajeva unazad par godina? Zna se gde je takvima mesto a tu mislim i na advokate.Okrivljeni(ubica) NE MOZE DA BIRA advokata koji ce da ga brani!Dobije advokata od drzave po sluzbenoj duznosti koji ima samo da mu objasni kakva ga kazna ceka i tu je kraj!
Posto je sigurno da necemo da se nadjemo na nekom beogradskom trgu i da krenemo prema skupstini sa parolama i transparentima, ZASTO NEBISMO URADILI TO OVAKO PUTEM INTERNETA? Pa na kraju da se prebrojimo i vidimo koliko to nas ne zeli ubice,olos,i kriminalce u svome okruzenju?
Cini mi se da Norveska ili Danaska za pitanja koja su od vitalnog znacaja raspisuju referendum i da to rade vrlo cesto.Ovo ,ako je tacno,bi trebalo primeniti i kod nas. Dali mi mozemo da sakupimo dovoljan broj glasova da se uvede u skupstinsku proceduru predlog za ponovno vracanje smrtne kazne i dozivotne robije bez prava pomilovanja.I naravno da pod tackom 1 bude promena krivicnog zakona SRJ.
Pitam sve kako se osecate kada procitate da je neko uz pretnju oruzjem opljackao pekaru,zlataru,mesaru,banku,bilo sta i bilo koga.Dali ste bili u situaciji zrtve??? Da li Vam se desilo da vam krvni pritisak bude 200/100 i to tako traje satima???Sve se to dogadja negde oko nas ali mi nismo direktno ugrozeni pa nas onda i ne interesuje.
Za takve "delije" koji su bili u nekakvom pokusaju pljcke, bez smrtnog ishoda, treba otvoriti javne radove i najmanje 10 godina ih treba drzati u radnom logoru da mogu da imaju vremena da razmisljaju o svome delu.
Ako negde gresim ispravite me ali bez uplitanja humanosti.Zna se za koga je ona.
Naravno svaka dopuna ovoga dobro ce doci,,,
Na Vas je red...

Gost

#5

2014-08-13 06:20

Tijana duso neka Ti je laka zmelja a monstrum koji je to ucinio istrunuce u zatvoru posto su olosi ukinuli smrtnu kaznu za ubitstvo dece kao sto si bila i Ti.Neka Te cuvaju amdjeli jer Ti si mto zasluzila.

Gost

#6

2014-08-13 13:28

ako Amerika ima instituciju smrtne kazne,nevidim razlog da se ne uvede kod nas za najteža krivična dela !
dete je anđeo Božiji,ko ima prava,da sudi o njenom životu,hoće li ga uzeti ili ne ?!!!
čika žile
Beograd

#7

2014-08-13 13:37

nema polemike,za najteža krivična dela,doživotna je nagrada-samo smrtna kazna kao opomena,
eventualnim izvršiocima- prevencija criminalis !
ako u pojedinim Američkim državama, zemljama u svetu,smrtna kazna funkcioniše i danas,nevidim razlog,da se kod nas ne uvede !!!
tri dana buke od strane EU - ali miran san za sve nas !
mada  će se naša Vlada 100% vaditi,na neslaganje EU i ostale gluposti,kao i do sada ! 


Gost

#8

2014-09-04 19:42

Samo smrtna kazna možeda zaustavi ludilo, koje donose bolesnici koji rade ovakva zverstva.