Stop koncertima Cece u BiH

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Stop koncertima Cece u BiH


Gost

#26

2014-08-26 19:02

cetnikusa

Gost

#27

2014-08-26 19:10

Svim prekodrinskim sund i kic pjevacicama i pjevacima mora se zabraniti koncert ili bilo kakav preformans u Bosni i Hercegovini, upravo zbog raspirivanja i govora mrznje.

Gost

#28

2014-08-26 19:16

Recimo NE četnikuši Ceci da pjeva u Jednoj Jedinoj nam

Gost

#29

2014-08-26 19:24

Po svim moralnim pravilima osoba koja je okrvarila ruke nad civilima jedne drzave nema nikave logike da na bilo koji nacin profitira na gradjanima iste.


Gost

#30

2014-08-26 19:51

- ... "ako prisutvujem, zločinima, a ništa ne činim, protiv izvođenja istog, još na to, pjevam, nisam ništa manje, od onih, koji to rade" !

Gost

#31

2014-08-26 20:19

Tko danas uopće sluša šund muziku poput Cecine.

Gost

#32

2014-08-26 20:43

neka pjeva srbima u srbiji ane narodu u bosni kojima je srce iscijepano od nje i njezinih cetnika aionaje cetnikusa prava isto je i mile kitic dragana mirkovic lepa brena itd itd


Gost

#33

2014-08-26 20:47

neka pjeva srbina i cetnicima u srbji ane bosnjacima u bosni kojimaje srce rascjepljeno od cetnika kao stoje ona i drugi naprimjer mile kitic dragana mirkovic lepa brena :moja djece nesmiju slusati nijednog srbna tojeste njihovu muziku  JERNAM NETRBJU CETNICI             IMAMO LIJEPOG HALIDA BESICA NJEGA TREBAMO SLUSATI 


Gost

#34

2014-08-26 21:32

Jebem joj četnićku mater!

Gost

#35

2014-08-26 21:37

Nisam Nacionalista ! Poštujem drugačije i druge vjere . Zar nakon tolikog bola što je njen suprug nanio u Bosni (koliko je Majki ,Zena,Djece zbog njega zaplakalo)ona ima Obraz da dode u Bosnu da pjeva.

Gost

#36

2014-08-26 22:25

Zar bi smo pogazili nasu Bosnu koja je toliko zlocina prezivjela od Cecinog muza Arkana, kom se Ceca divila i podrzavala ga pjevajuci dok je on zlocine radio, mah nepada mi napamet tu belosvetsku drolju gledat. Nedajmo se braco i sestre Bosnjaci.

Gost

#37

2014-08-27 04:59

Takvi kao sto je ova cetnicka drolja ne treba da svojim "pjesmicama" truju i zaludjuju
nasu omladinu .. Svakome ko je imao imalo prljavog udjela u protekloj agresiji na nasu zemlju STROGO zabraniti sami ulazak , a ne dati im da jos na nama zaradjuju !

Gost

#38

2014-08-27 05:55

Nemogu da vjerujem

Gost

#39

2014-08-27 06:03

Sve sto smrdi sto dalje on bosne

Gost

#40

2014-08-27 09:48

Oni koji su zaboravili sta su ova cetnikusa I njen krepali cetnik uradili nemaju razloga da neodu na njen koncert, ali moraju da znaju da ce ih oni pobijeni iz kabura proklinjati,pa bujrum Bosnjaci!!?
Swicarac

#41

2014-08-27 11:36

Zasto bi ona pjevala u Sarajevu kod nasi tako divni pjevaca ne ne i ne

 

 

Meva

#42 Re:

2014-08-27 11:43

#1: -  

 Amin


Gost

#43

2014-08-27 12:55

Poslije svega sta je radila po ratistima BiH a narocito u Krajini (Prijedor,Kozarac,Sanski Most itd.)nije zasluzila da hoda po bosanskoj zemlji a kamoli da drzi koncerte.Mogla bi se takodjer podici ratna optuznica kao protiv Arkana jer je bila njegov saucesnik.("Il vrecu drzo il u nju trpo isto ti se pise")

Gost

#44

2014-08-27 13:09

Nikad se ne smije dozvoliti, da neko ko je vršio bilo kakvu propagandu a da je to pomoglo, lišavalo mnoge ljude životea, ne treba dozvoliti nikakvu promociju niti bavljenje sa onim sa čim je poticalo, motivisalo, spodbujalo agresore, koljače, da to još više rade poslije njenog prostakluka kojeg je činila za vreme rata. A sve za dokazivanje patriotizma velikoj Srbiji.

Gost

#45

2014-08-27 14:45

Jednostavno! Dok smo ovakvi, genocid će ponavljati "onakvi"????
Onur

#46

2014-08-27 14:50

Na našu žalos, mogli bi i oni koji nisu spoznali genocid nad Bošnjacima i sada posječuju takve koncerte, spoznati ga. Samo će im biti kasno. Bošnjače moj, zar nisi proučio obavezni dio histoije, ne onaj koji su ti poturili oni koji genocid nad tobom počiniše nego onaj dio historije koji će ti upaliti svjetlo pred očima.


Gost

#47

2014-08-27 14:56

Kako, kako, koko to da nikako ne učimo. Cijeli svijet i svi narodi znaju šta im je osnovni cilj da bi opsajali samo Bošnjaci nikako da oči otvore i da vide odakle vreba opasnost. Koliko genocida nad Bošnjacima treba da bi shvatili da ako svi nismo, nejma ni dijela od nas.
Sena-stjena

#48

2014-08-27 14:58

Hajde Bošnjo, srljaj samo srljaj, žmireći naravno jer kada progledaš spoznat ćeš razliku izmedju dobra i zla.


Gost

#49

2014-08-27 16:47

Do prije mjesec dana su nase fine ,,bosnje,, po fb-u svojih profila postavljali statuse ,,NEVER FORGET SREBRENICA,, zatim postavljali razne slike povodom obiljezavanje 19-te godisnjice genocida, a vec sutra su spremni ici na cecin koncert, ciji je muz, kako svi vec dobro znamo arkan ( ime pisem malim slovom, jer ne zasluzuje ni ime da mu se napise pocetnim velikim slovom). Iskreno, ne cudi me ni najmanje. Svake god. idem u Srebrenicu 11.07, uvijek sam imala prilike vidjeti golisave djevojke,utegnute, omladinu sa osmijehom, neprestano pricaju o glupostima,sale se, jednostavno njihov kapacitet mozga nije dovoljan da shvati da je DAN ZALOSTI. Ove god.sam imala priliku da vidim nesto jos gore, u busu u kojem sam bila, na povratku s dzenaze, momci su pjevali pjesme srpskih pjevaca, i kad im covjek kaze da prestanu,oni namjerno jos vise pocnu pjevati.. nazalost, danasnja omladina ne moze da shvati da je nad bosnjacima pocinjen genocid, da je Bosna prosla kroz pakao i strahote, da je svijet sutio i to nijemo posmatrao, a oni koji su nam ,,htjeli pomoci,, u stvari samo su nam odmagali. PA COVJECE, AKO NISI RODJEN TAD, KAD SE SVE TO DESAVALO, NE MORA ZNACITI DA TE TO OPRAVDAVA DA PJEVAS NA DZENAZI, DA SLUSAS CECU, DA IDES NA NJEN KONCERT! BOSNJO BOLAN, DODJI SEBI! SHVATI, NIKO NAM NECE POMOCI, AKO NE POMOGNEMO SAMI SEBI, AKO NE KAZEMO STOP CECI, ACI LUKASU I OSTALIM! I HISTORIJA CE SE PONAVLJATI IZNOVA I IZNOVA DOK NE SHVATIMO DA OPROSTITI, ZABORAVITI NE SMIJEMO! STOP CECINOM KONCERTU! MOJ BABO I OSTALI OCEVI, MAJKE, MA SINOVI I KCERI BOSNE I HERCEGOVINE NISU DALI ZIVOT, DA PO NJIMA GAZI ceca DOK PJEVA PJESMU POSVECENU arkanu ,,kad bi bio ranjen,,! STANI BOSNJO, OSVRNI SE, POGLEDAJ MALO OKO SEBE, LEZI NA ZEMLJU, MOZDA CUJES VAPAJ POGINULE DJECE, MOZDA CUJES VAPAJ RODITELJA KOJI NISU IMALI PRILIKU UPOZNATI SVOJU DJECU! MNOGI LEZE U MEZARU I CEKAJU..CEKAJU BOSNJO DA IM DODJES PROUCITI FATIHU, ALI TI IDES POGRESNIM PUTEM, IDES PJEVATI cecine PJESME, DIZATI JOJ RUKE, DOK ONA STOJI ISPRED TEBE S KRSTOM I S TRI PRSTA SA arkanom U srcu! Proklinjati necu, vjera mi ne dozvoljava, mogu samo reci O ALLAHU UPUTI IH NA PRAVI PUT!!!


Gost

#50

2014-08-27 19:48

Agresori nemaju mjesto u BIH