PRAVDA ZA MIKIJA! Anima Subotica vratite Ivani pse!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-10-02 19:05



Gost

#27 Re: Re: Misljenje moje

2014-10-02 19:07

#23: JULIJA - Re: Misljenje moje 

 Odakle ta glupost o eksperimentisanju pobogu??????


Gost

#28

2014-10-02 20:16

Znam kako bi meni bilo da mi oduzmu bilo kog od ove moje tri budalice, a znam da ni oni ne bi bili srecni bez mene. Zivotinja treba da bude sa onim ko je voli i koga ona voli.

Anonymous

#29 Re: Misljenje moje

2014-10-02 20:18

#9: Moje misljenje - Misljenje moje 

 Anima Subotica su se poneli krajnje ciganski i bolesno!!! Prvo zenu su optuzili da zlostavlja i tuce pse!!!! AKO JE TAKO KAKO I ZASTO SU UOPSTE BILI PSI KOD NJE???

ONDA SU JE OPTUZILI DA KRADE I DA JE PSE KORISTILA ZA DONACIJE! 

ONDA SU CEPRKALI PO NJENOM PRLJAVOM VESU I PISALI O GLUPOSTIMA TIPA KO JE KOJ FAKS ZAVRSIO... 

PA SU POCELI DA PRETE

I ONDA NA KRAJU I UVREDE I KLETVE...  

ZATO SAM I KOPIRALA LINK PRAVDA ZA MIKIJA PA SVAKO MOZE DA  ODE DA PROCITA...


Anonymous

#30

2014-10-02 20:22

OVAKVE PORUKE SU STIZALE IVANI : 

Ubuduce svaku poruku ovakve sadrzine objavljujem. Inace je ovo treca osoba iz BG-a u Animi

Jovana Rajak 
Oct 1st, 11:59pm
Treba da te bude sramota,od donacija si nasla da krades, ne znam kako uopste mozes da zivis sama sa sobom, svaka cast uspela si da nas prevaris i poverovali smo u tvoju "humanost" na svega par meseci , ali istina kad -tad izadje na videlo! Znas da je tim psima bolje kod Sabine , nema ko da ih zlostavlja i tuce jer se upiske u kucu !!! Bolesnice jedna kako si samo u stanju da pises te sve grozne stvari kada i sama znas ko stvarno od nas voli zivotinje a ko je samo zeleo korist! Treba da te bude sramota , zena od 40 godina a zivis kao parazit na sestrin racun citav zivot , odvratna si i zasluzujes sve najgore u zivotu!!!!!

A MOJI PRIJATELJI SU UPLACIVALI DONACIJE NA RACUN ANIMA SU NE NA IVANIN..


Gost

#31 Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-02 20:23

#26: - Re: Re: Misljenje moje 

 DA TAKO SLIKAJU I PSE KOJE ODVEDU ZA NEMACKU, SVAJCARKU, DANSKU... A POSLE TOGA U GAS KOMORU..

Miljana Djukanovic
Autor peticije

#32 Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-02 20:27

#25: - Re: Re: Misljenje moje 

 Koje lecenje??? Kad odavno ni jedan pas nije pod terapijom??? Oladi misljenje!!!! Dosadna si... jel te placaju iz Animala???

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-10-02 22:33


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-10-02 22:34


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-10-02 22:36



Gost

#36

2014-10-02 22:49

ja bi samo da pitam da li je iko od vas, koji ste pokrenuli ovu peticiju i koji ste administratori stranice pravda za mikija, uradio ista da monstrum sa radanovca ili palica, ne znam ni ja odakle, bude kaznjen i krivicno odgovara za ono sto je uradio nesrecnom psu? da li je iko od vas proveo 3 minuta sa mikijem u panvetu? da li ga je iko od vas iskreno pomazio i nahranio? o cemu se ovde radi? da li radite jos nesto osim sto tipkate ovde do besumucnosti i pljujete jedni druge?


Gost

#37

2014-10-03 02:38

Ako je Miki tamo bio srecan,ne znam zasto je oduzet.Pare su presudile,a ne zivo bice

Gost

#38 Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-03 04:26

#32: Miljana Djukanovic - Re: Re: Re: Misljenje moje 

 A one racune kod veterinara koji su stvoreni dok su psi bili na lecenju, narocito Miki, da li znate koliko to sve kosta, ko je placao ili ce platiti? Mislite da ce Ivana koja i sama tvrdi da nema nikakvih uslova za drzanje pasa a kamo li placati lecenje ako bude potrebno. Da li doticna osoba koja je sve ovo zakuvala? Nisam placena ni od koga, samo sam pratila ceo tok i pazljivo procitala sta je Ivana pisala. Mislim da je njen cilj da joj vi iz donacije sagradite nekoliko kucica za pse da ih ima i posle da moze uzeti pse kod sebe pa da trazi donacije za njih i od toga dobro zivi. A vi naivne duse ako hocete napravite joj kucice a ona neka napravi sebi koristi od toga.


Gost

#39

2014-10-03 05:11

Zasto humana organizacija podrzava korupciju i politicku nepravdu

Gost

#40

2014-10-03 05:33

Pas mora da bude tamo gde mu je najbolje, nikako da se zverski oduzima i da se Ivana ucenjuje.
Suncana

#41 zakon o zastiti zivotinja

2014-10-03 07:34

 Zahvaljujuci Ivani 3,383 ljudi je saznalo za tragicnu pricu o Mikiju i ti isti ljudi su slali donacije na racun Anima Subotica za Mikijevo ljecenje. Kolike su bile donacije udruzenje bi trebalo javno objaviti. Anima Subotica se nije potrudila da iznese tu pricu u javnost, a isto tako nisu do dana danasnjeg podnjeli tuzbu protiv lovca zlostavljaca! Koga oni stite u ovoj prici? Dali supruga vlasnika udruzenja koja radi kao inspektor u SUP-u nije upucena u zakon o zastiti zivotinja pa ga nesvjesno (ili svjesno) krsi?  

Gost

#42 Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-03 07:38

Suncana

#43 Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-03 07:42

#38: - Re: Re: Re: Re: Misljenje moje 

 Zahvaljujuci Ivani 3,383 ljudi je saznalo za tragicnu pricu o Mikiju i ti isti ljudi su slali donacije na racun Anima Subotica za Mikijevo ljecenje. Postavite pitanje njima zasto ne objave javno koliko su donacija primili, sto bi trebali raditi po svim etickim pravilima udruzenja koji primaju donacije.

ne vredjajte nam inteligenciju

#44 Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-03 11:11

#13: - Re: Re: Misljenje moje 

Bravo za komentar/pitanje,i mene to jako interesuje- potpisnik sam vise peticija koje ukljucuju dobrobit zivotinja, ali ova peticija to jednostavno nije.

ne vredjajte nam inteligenciju

#45

2014-10-03 11:22

#43: Suncana - Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje 

 Odlicno, u tom slucaju, doticna moze da prijavi/tuzi to udruzenje zbog sumnje na zloupotrebu novca, ali ako ona vec nece da cipuje pse na svoje ime zbog cega tolika polemila i insistiranje na tome da joj se pas vrati, a da pri tome nema zadovoljavajuce uslove u toku predstojece zime. Ako je to udruzenje vec primilo donacije, koliko vidim oni se ne protive tome da zbrinu psa.


Gost

#46 Re:

2014-10-03 12:59

#20: -  

 To nisu Ivanini psi, bili su kod nje privremeno, koliko sam ja upucen.. a takodje (koliko sam co ) nije htela da ih cipuje.. ne drzim niciju stranu, nisu bitne ni Ivana ni Anima, vec psi, ali treba biti objektivan, ispitati u cemu je problem i sta se desilo, i onda postupiti u skladu sa tim. Takodje sam cuo da je uzimala previse hrane i para od donacija, sto takodje treba ispitati.


Gost

#47 Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-03 13:04

#32: Miljana Djukanovic - Re: Re: Re: Misljenje moje 

 A jel ti delis pare od donacija sa Ivanom ? Kakvi su ti to komentari ? Svako ko se ne slaze sa vama je placen od Anime. Ponasate se kao neodgovorna deca. 


Gost

#48 Re: zakon o zastiti zivotinja

2014-10-03 13:10

#41: Suncana - zakon o zastiti zivotinja 

 A sta je sa donacijama koje je ivana dobila na ruke ? i zasto je uopste uzimala donacije ako je sve bilo obezbedjeno od Anime ? zasto nije pristala da cipuje pse na svoje ime, ako zeli da budu kod nje ?


Gost

#49 Re: Smiljena

2014-10-03 14:29

#45: ne vredjajte nam inteligenciju -  

Ivana može čipirati pse na svoje ime a da psi budu kod nje i dalje privremeno dok se ne nađe stalni udomitelj(ica) ako ona već nema ili ne ostvari uvjete da bude stalna udomiteljica. To je bolje i manje traumatično za pse nego da idu iz privremenog smještaja u drugi privremeni!

Suncana

#50 Re: Re: zakon o zastiti zivotinja

2014-10-03 20:27

#48: - Re: zakon o zastiti zivotinja 

 Ivana nikada nije trazila donacije, sve one koji su postavili pitanje u vezi donacija je upucivala na Anima Subotica. U pravu ste postoje pokloni za Mikija koje je Ivana primila i koje su ljudi samoinicijativno donosili a to su pseci kolacici, grickalice... a da i kisna kabanica i vestica za Mikija koju je gospodja iz Zagreba poslala jer je htjela pokazati svoju ljubav za Mikija. Odluka Anima Subotica je bila nagla i neocekivana i u tom trenutku Ivana se nije snasla, psi ostaju u kuci skrbnika do trenutka dok im se ne nadje udomitelj, Ivana nije bila placeni smjestaj, radila je to besplatno! Nitko joj nije platio neprospavane noci i uzase koje je prolazila sa psom koji je urlao od bolova, gdje su tada bili Sabina i Zeljko Elesin i svi oni koji se usuduju danas kamenovati Ivanu? Ovo je sramotna prica koja jedino baca sjenu i stvara skepticizam o udruzenju koje tvrdi da se bore za dobrobit zivotinja i ljudska prava! Koristiti se tim sloganom i javno pljuvati po covjeku je kontradikcija i neminovno poteze pitanje o njihovoj humanosti. Pokusajte otici na njihovu FB stranicu i postavite pitanje sta su poduzeli u vezi zlostavljaca, dali su podnjeli tuzbu? Mnogi su pitali i nisu dobili odgovor ali su bili blokirani sa strane Anime. 




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...