PRAVDA ZA MIKIJA! Anima Subotica vratite Ivani pse!


Gost

#51

2014-10-03 22:42

Naprijed Miki i Ivana, pozdrav iz Bosne!

Gost

#52

2014-10-04 08:46

Ako je Ivana bila od početka dobra za ove pse (dala se je 100 %), nije joj trebalo uzimati pse, jedino da se našao udomitelj. Prepucavanje preko jadnih životinja i osobna promocija preko ovih nesretnih bića mi se uvijek gadila.

Gost

#53 Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-04 16:31

#38: - Re: Re: Re: Re: Misljenje moje 

 Lecenja pasa su izuzetno skupa i placaju se ino donacijama! Donacija nema dovoljno, uvek nedostaje za placanje pansiona, za hranu.... Kako se , onda, moze od donacija lepo ziveti???Ovo sa Mikijem je izuzetak zbog publiciteta koji je njegovo povredjivanje i oporavljanje dobilo.


Gost

#54

2014-10-09 22:42

Strahota... Nadam se da cemo uspeti da vratimo pse..
vucica kec

#55 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-21 15:01

#53: - Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje 

 Jel mozete navesto koliko je Ivana dobila novca od "Anima Subotica" za pansion?

Ne mozete, jer nije nista uzela. Ljudi, koji su donirali novac, slali su ga na adresu udruzenja.

Od tog novca su placene veterinarske usluge i terapija za Mikija.

Nikom ne drzim stranu, uvijek sam na strani pravde i pravednog...U ovom slucaju, Ivana je pravedna i zelim pravdu za nju i malisane.

 
 
vucica kec

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje

2014-10-21 15:06

#53: - Re: Re: Re: Re: Re: Misljenje moje 

 U pravu ste! lijecenja su skupa i financiraju se iz ino donacija. Miki je dozivio publicitet, ali zahvaljujuci jednoj djevojci koja se, svim silama trudi, da zastiti Mikija i sve Mikije. Djevojka koja voli zivotinje. Djevojka koja ne egzistira od rada sa zivotinjama. Da nije bilo nje, Miki bi ostao nepoznat. Odite na stranicu "Pravda za Mikija-uhapsiti monstruma" , i pogledajte sta pise..Zasto je stranica otvorena, razlog. Za sta se stranica zalaze. Hvala toj plemenitoj Dusi, koja ima veliko srce.

 
 

Gost

#57

2015-06-06 11:05

Budimo ljudi,kako bismo taj naziv opravdali...

Gost

#58

2015-06-09 21:22

Zatvorska kazna za zlostavljanje zivotinja !

Gost

#59

2015-08-31 07:51

zato sto ako ih mi koji volimo zivotinje i brinemo se o njima, ne zastitimo osudjeni su na nemilost onih drugih koji ne samo da ne vole zivotinje, nego se isto cak i gore ponasaju prema ljudima.
takvi ljudi ne bi trebalo da se slobodno krecu, opassnost su za sve.

Gost

#60

2015-08-31 15:01

zato sto sam vise bolesna od odnosa ljudi prema zivotinjama



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...