РАСПИСИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА


Gost

#176

2015-03-31 04:37

zelimo promene

Gost

#177

2015-04-03 01:51

Da bi izabrali prave, odgovorne, ne podmitljive, cista obraza i proslosti, obrazovane i pametne i ponosne ljude koji ce dostojno predstavljati zemlju Srbiju i Srpski narod. Ljude koji se nece saginjati i lizati tudje djonove radi sake stampanog dolara, i koji ce biti ponosni na svoj narod, poreklo i znanje.
Molim da se eventualna glasanja odrze i u dijaspori!

Gost

#178

2015-04-17 11:25

Zato što volim DS!

Gost

#179

2015-04-17 23:43

Potpisala sam ovu peticiju,zbog genocida koji nameravaju da izvrše nad našom decom,vakcinišući ih i zato što nam ne daju pravo na izbor,i još mnogo drugih stvari...

Gost

#180

2015-04-18 02:09

zbog ukidanja slobode izbora...zbog krsenja ljudskih prava i najviseg zakonodavnog dokumenta Ustava. Zbog obaveznih vakcina,I iskljucivosti zakona. Sta je sledece?! Dirnuli su u najsvetije, u decu i porodicu. Oduzimaju roditeljima roditeljska prava.

Gost

#181

2015-04-18 09:59

ЗАТО ШТО ОВА ВЛАСТ НИШТА НЕ РАДИ У ИНТЕРЕСУ НАРОДА ВЕЋ СВЕ ПРОТИВ ЊИХ А СВЕ ПО НАЛОГУ И ДИКТАТУ АМЕРА МЕРКЕЛОВЕ И ОСТАЛИХ СРБОМРЗАЦА.

Gost

#182

2015-04-18 15:57

Zato što imam 60. godina i bez posla sam bez sredstava za život i ne znam šta ću sutra jesti niti imam dinara niti je državu briga za nas najsiromašnije a oni primaju po nekoliko hiljada evra plate.
Zato što nas je tek ova Vlada izdala do kraja u svakom pogledu celu Srbiju i Srbe?
Zato što je ova Vlada obećavala da će pohapsiti lopove a nikoga ne uhapsiše niti su procesuirali.
zato što proneverene pare nisu vratili niti su nekog procesuirali do sada od lopova, niti su nekome oduzeli imovinu i stavili u budžet Srbije ?
Ova Vlada je obećavala da će srediti sudstvo da građani imaju fer poštena suđenja, ništa od toga nisu uradili. Sudstvo je treća institucija u zemlji a mi obični građani obijamo uzalud pragove i do pravde ne dolazimo.Sudi se po aršinima ko ima para ili veze. Sudstvo je trulo i ne radi u interesu građana Srbije?
Zato što su se usudili da dirnu u nama nešto najsvetije u decu, prisilnim vakcinama a mandatorne vakcine su samo za zemlje  od Slovenije ka Istoku.
Čak i u Grčkoj roditelji imaju pravo izbora da li svoju decu izložiti  ekesperimentisanju a u našoj zemlji mi ta prava nemamo i mi smo obespravljen narod.

Znači mi smo obespravljena nacija.Stavljaju nam decu da budu vlasništvo države a roditelji će sdetetom patiti čitav svoj život,  ne daj Bože da se nešto desi detetu i mučiti muku snjim ćitav svoj život.
Zato što se ponašaju svi poslanici i Vlada ko da je Srbija njihova a ne vlasništvo celog naroda Srbije ?

Zato što su sve vredno prodali iz Srbije e sada nam prodaju i decu da bi zadovoljili  zapadne moćnike.
zato što su poslućnici zapada i nažih neprijatelja koji su nam ubijali nevinu decu i ljude u poslednjem bombardovanju ( nevine žrtve su  za sve njih kao kolateralna šteta ) ?
Meni EU ne treba kada nemam hleba jesti ovde gde sam.Od EU niko se nije ofajdio samo je opljaćkan do gole kože. A Srbija je na izdisaju.
Zato što naši građani bacaju na hiljade tona krompira i drugog povrća  jer nemaju ga gde prodati, a oni uvoze krompir i drugu hranu i time pospešuju privredu drugih zemalja a ne matićne zemlje Srbije ?

Zato što sve rade kako im drugi kažu sa zapada a mi nemamo pravo glasa i preti se nasiljem, zatvorskim kaznama i ostalo. Teška diktatura nezamisliva za 21. vek.

Zato što parčaju Srbiju i zaboravljaju na žrtve rata.Ne zaboravimo gde nam je bio Premijer na dan obeležavanja godišnjice od NATO bombradovanja.

Zato što prodaju sve prirodne resurse ko da je Srbija tuđa prćija ?

Zato što lažu godinama a sve nam je gore iz dana u dan.
Zato što niko ne rešava probleme građana godinama a obećavali su boljitak a nas uvedoše u totalno robovlasnički položaj.
Zato što su prodali sve što se prodati može i dali sve nas pod kiriju i prezadužili nas, a svoje plate nisu smanjili a penzije penzionerima kojima najviše treba su umanjili.Sramota iu bruka.
Mnogo je toga zato i zašto.Ova Vlada je s lažnim obećanjima došla na vlast i uvela dikatorski režim a i dalje ga proklamuje nanačin pretnjama roditeljima dece za vakcinaciju sa opasnim i nedovoljno ispitanim vakcinama.

Ova vlada je samo pogoršala naš položaj u kojem smo već bili.
mnogo je obećavala a ništa od toga nije ispunila.

Samo lažu narod a medije su za zatvorili i cenzurišu ih da mogu da nas kontrolišu.Ova vlada je kvislinška vlada i kraj priče.Vidi se na 1000. hiljadu primera do sada.Teška sramota Srbije i golgota naroda se nastavlja ćak je i gora.


Gost

#183

2015-04-18 17:18

Dogorelo do noktiju ...

Gost

#184

2015-04-19 23:57

verovatno opet necu glasati, nemam poverenja u opcije, mozda jednu, videcemo, ali karte se moraju promesati, nestajemo narode, trgnite se.

Gost

#185

2015-04-21 09:42

Svidja mi se peticija

Gost

#186

2015-04-23 19:25

zato stO SNS SVUDA I U SVE SE MESA AKO NIJE NJIHOVA IDEJA NEMOZE DA SE REALIZUJE , CAK I SADNJU DRVECA ,STO MOZE DA SE PROVERI, SRAMOTA KOPIRALI SU DOKUMENET DA BI ZNALI STA DA RADE PRILIKOM SADNJE I GRADJANI I UDRUZENJE GRADJANA SU POSADILI 2000 SADNISA ZA NULA DINARA A VIDECEMO SNS KOLIKO CE DA POTROSI NA JESEN
UG

#187 UG

2015-04-23 19:28

Zato stO SNS SVUDA I U SVE SE MESA AKO NIJE NJIHOVA IDEJA NEMOZE DA SE REALIZUJE , CAK I USADNJU DRVECA ,STO MOZE DA SE PROVERI, SRAMOTA KOPIRALI SU DOKUMENET DA BI ZNALI STA DA RADE PRILIKOM SADNJE , GRADJANI I UDRUZENJE GRADJANA SU POSADILI 2000 SADNICA ZA NULA DINARA A VIDECEMO SNS KOLIKO CE DA POTROSI NA JESEN


Gost

#188 tv pink, dno dna

2015-04-24 07:54

ja zbog pinka, ne mogu vise da ih smislim


Gost

#189

2015-04-30 22:25

Zbog ocigledne pogresne politike evrointegracija koja je nekriticka i donosi stetu nasoj drzavi.Najkrace receno.

Gost

#190

2015-05-13 20:30

Tako treba!
Pozdrav

Gost

#191

2015-05-14 09:11

Ovo je nesto najgore sto je snaslo Srbski narod, mora se pod hitno nesto mijenjati.

Gost

#192

2015-05-29 18:40

Zato što mi je svega preko glave.

Gost

#193

2015-05-30 03:18

Posto je ova vlast,uz pomoc ustavnog suda i svih ostalih grana vlasti,obrisala dupe ustavom republike srbije i dovela zemlju u stanje definitivnog drzavnog udara,koji i onako permanentno traje od 2000-te god.,dobro bi bilo izbrisati ih na izborima.Druge alternative su uzasne,al druge nam nema.Probajmo izborima.PS.MORAMO ZABRANITI PRISTUP OEBS-u i narocito lajceku.Ako oni reziraju,nema sanse.

Gost

#194

2015-06-17 14:39

Mislim da smo dotakli dno u svakom smislu.
AM.

#195

2015-06-23 15:03

Крајње је време да очистимо Отаџбину од корова да Србији вратимо круну Краљевина са Монархијом и парламентом пробраним и провереним људима, да повратимо све изгубљене вредности овоземаљске у Светосавској сабирности очистимо систем од лопова свих фела, закон и Правду да Поставимо на највиши Пиједестал и много тога још Браћо и Сестре ако хоћемо да Постојимо.


Gost

#196

2015-06-24 10:26

Dosta je bilo ovih sveznalica i izdajnika Srbije,mora se stvoriti kriticna masa i zbaciti sa vlasti a ako treba kao uRumuniji pogubiti sve lopove i izdajnike.

Gost

#197

2015-06-24 17:59

Zbog arhiizdajnika Vučića i njegove banditske organizacje u liku vlade RS

Gost

#198

2015-06-26 11:30

potpisao sam peticiju zato sto je dosta lopovluka i unistavanja
Srbije.Dosta je stranih placenika u formi politicara koji samo izvrsavaju naredjenja od lica koji su ih finansirali da se dokopaju
pozicija i obogate se preko noci.
Na vlast moraju doci posteni ljudi koji ce napraviti promene,i ustanoviti nova pravila igre,gde nece moci da se krade i pricaju bajke narodu nego ce raditi za dobrobit svih nas.

Gost

#199

2015-06-30 08:31

iako nas Srbe van granica Srbije matica ne smatra svojim drzavljanima i prema nama se odnosi macehovsko, potpisujem peticiju jer smatram da trenutna vlada nije dorasla zadatku i da radi protiv interesa drzave i naroda

Gost

#200

2015-06-30 09:48

Zbog neobrazovanih i nesposobnoh ljudi na vlasti, koji ne postuju ni sebe same te nece ni nas Gradjane. Zbog toga potpisujem ovu peticiju!!!