Akcija:Stop isključenju struje,ovo je 21.vek

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Akcija:Stop isključenju struje,ovo je 21.vek


Gost

#1

2015-03-07 21:54

Posle vazduha i vode najbitniji uslov za preživljavanje je struja, tako da oko ove ideje nema nkakve dileme. Potpisujem.

Anonymous

#2 Re:

2015-03-07 21:57

Hvala,delite peticiju!

 


Gost

#3

2015-03-07 22:40

ustani Srbijo,zbaci okove !!!!
aco_chi

#4 Hitleru vrati se sve ti je oprošteno!

2015-03-07 23:57

Osnovno civilizacijsko pravo svakog čoveka je između ostalog i pravo na napajanje električnom energijom, naročito u 21. veku gde nam od struje zavisi mnogo toga. U nekim zemljama (prim. aut. zemlje Skandinavije) je čak i internet zagarantovan zakonom svakom građaninu a o struji se odavno ne postavlja pitanje. Gospodin Aleksandar Vučić, kome bi i Severno-korejski diktator pozavideo, nas potlačuje i vraća u doba Seldžuka. Kao hrišćanin i čovek mislio sam da ovo nikada neću reći ali sudbina Rumunskog predsedika Čaušeskua je najmanje što ovaj neljud zaslužuje. Ne želim nikome zlo na ovom svetu ali je on sama personifikacija zla. Krajnje je vreme da mu se oduzme svaka vlast!


Gost

#5

2015-03-08 00:40

mislim da nije u redu da u 21 veku neko nema struju

Gost

#6

2015-03-08 02:05

pa da narod ima novac , platio bi !!! narod je gladan , bez posla, pa neka plate ovi foteljasi, npr. Jovamka.T. evo dobila povecanje a neko ko nema za dva meseca to primanje , pa kako da prezivi a kamoli jos svi ti troskovi , ovo je harac !!!

Gost

#7

2015-03-08 06:46

Svaka cast. Duznicko ropstvo i nemastina uzima danak srpskim porodicama koje se raspadaju. Nadam se vecem broju ovakvih peticija i organizovanih akcija u odbranu gole egzistencije naroda. Hvala

Gost

#8

2015-03-08 09:40

srecno nam

Gost

#9

2015-03-08 10:29

Придружујем се и са задовољством потписујем ову петицију како би успели да овим путем принудимо лопове да престану народу искључивати струју већ да евентуална дуговања потражују путем суда.

Gost

#10

2015-03-08 17:04

Kršenje Ustava je postalo normalno, kao i ćutanje naroda. Ne verujem da će ovu peticiju potpisati dovoljan broj ljudi, jer se mahom ili stide da priznaju da su im isključivali struju ili oportunistički ne učestvuju ni u čemu što zadire van njihovih uskih okvira postojanja. Sa platom smanjenom 10% i strujom na plus 15%( o ostalom da i ne govorim) plašim se da će pitanje hrane biti sledeći motiv za peticiju.


Gost

#11

2015-03-08 23:21

drago mije da postoji neka ovakva akcija da se zastite lj
udska prava u srbiji jer ovo postaje teror nad ljudima jer radnici epsa ulaze u stanove i kuce ljudima kao da naplacujuju reket drago mi je da podrzim i uvek cu biti u ovaku akciju ....

Gost

#12

2015-03-11 13:58

ovo je vise strasno...cime ljudi da plate dugove ako nemaju prihode .ovih dana je mojoj cerki iskljucena struja za dug od 7000 ima dvoje male dece,,,kada su dosli ,deca su bila sama..ali njima to nista nije znacilo ..zet je juce o=platio danas nema jos prikljucenja jer iz epsa traze jos 6000 za nekakvu kaznu ,po nekom njihovom novom zakonu ,,,tako mu je receno ,,a to izvrsitelji potrazuju zbog neuplacene el.,energije u toku dva ili tri meseca...dokle ljudi ..deca sede u mraku ...mnogi ljudi nemaju sta da pojedu...ja se nadam da ce se ljudi probuditi i da se stane na put svemu ovome ..posao dobija samo onaj ko ima vezu ili novca ..sinovi mi zavrsili fakultet i nemogu naci posao ..od cega da se zivi i placaju racuni ,,recite gospodine Vucicu ..nadam se da ce ti doci kraj..NEMAM STA RECI ALI OSECAM DA CE BITI MNOGO PLJACKI U OVOJ DRZAVI DA BI NAROD ISHRANIO PORODICU..STRASNO