НИКОЛА ТЕСЛА У СРБИЈИ

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji НИКОЛА ТЕСЛА У СРБИЈИ


Gost

#1

2015-04-16 17:36

Ко ће други потписати ако ми нећемо.Морамо се борити да наша деца добију врхунско образовање. Само се тако може изаћи из кризе!


Gost

#2

2015-04-16 21:46

Nikola Tesla je naša svetlost u svakom pogledu, genije koji živi zahvaljujući svojim delima. Učinimo i mi bar neko dobro delo u znak shvatanja vrednosti i poštovanja prema Nikoli Tesli.

Gost

#3

2015-04-16 22:44

Teslin Toranje je jedinstveni simbol mira ,prosperiteta i evolucije.On, ne samo da simbolise jednog coveka kao jednog od najvecih naucnika do danas , nego coveka ciji interesi nisu materijalne prirode a zarad interes citavog covecanstva.Taj covek je Srbin koji je ostavijo poruku i zadatak citavom Svetu.Normalno je da ovo malo vremena posvetim zarad izgradnje takvog simbola kakav je Teslin Toranj

Gost

#4

2015-04-17 12:28

Mnogo bi bilo lepo da ovo uspe u Srbiji!

Podrzavam u potpunosi Akciju izgradimo Teslin toranj u Srbiji!

mix

#5

2015-04-18 00:18

samo znanje treba širiti,učiti,raditi i proširivati...nije toliko bitan toranj kao spomenik i da bude u obrazovne svrhe,mi matorci izumiremo koji smo imali dodira sa početkom razvoja tehnologije i sami pravili sve i svašt,mladi moraju da se zainteresuju,država mora da izdvoji sredstva za nauku i moramo biti istrajni u tome ili ćemo samo nestati...


Gost

#6

2015-04-18 10:53

Zato sto to Tesla zasluzuje, zato sto je doslo vreme da svetu kazemo ko smo i da smo najbolji i najstariji narod na planeti, zato sto smo Bozji Narod. Dosta se pricalo svakojake gluposti o Srbima a i sami znaju da to nije istina. To mora da prestane. Doci ce dan kada ce nam se klanjati.

Gost

#7

2015-04-18 19:59

Зар је потребно питање? Десетине и стотине надарених одлазе и праве допринос туђој памети. Сви желимо да нам памет не одлази, а такву могућност пружио би пројекат Теслиног имена, који ви их све објединио. Национални центар вратио би сјај србској науци и врло брзо стекао светски глас.


Gost

#8

2015-04-20 20:49

Toranj treba da se gradi u blizini aerodroma sa njegovim imenom pa cak ako je moguce I koristiti Ga u te svrhe navodjenja letelica

Gost

#9

2015-04-21 14:05

Nema mesta da stane odgovor, ali evo jednog. Zaljubljena sam u znanje, um, genijalnost NIkole Tesle. Iscitala sam mnogo toga o Tesli i divljenju njegovom znanju nikad kraja. Molim vas istrajmo u ovoj ideji da se podigne toranj u Srbiji. Nista lepse vezano za Teslu niste mogli priprediti od ove ideje. Ko god je svestan sta je Tesla dao, prilozice koliko moze da se izgradi toranj. Ako svi usestvujemo, uspecemo. Veliki pozdrav,

Gost

#10

2015-04-22 11:47

Pre svega, velika vam hvala za inicijativu. Nas najveci genije i sin nacije, Nikola Tesla, je bio i ostao stanovnik Planete. Zatim, za dugi period - skrajnut. Krajnje je vreme da ucinimo nesto za njega. Posto zivimo u jednoj siromasnoj zemlji i nismo u mogucnosti mi penzioneri, da ucestvujemo sa vecim donacjama, mozda bi bilo dobro organizovati jedan telefonski broj kojim bismo i mi, sa malim primanjima ali velikom zeljom za ucescem u realizaciji ovoga projekta - mogli dati nas doprinos. Nije stvar u velikim ciframa nego u iskrenoj zelji da se ime i delo Nikole Tesle nikada vise ne zaboravi.

Gost

#11

2015-04-24 19:42

Tesla je to zasluzio, a svaka cast Akciji i udruzenju Teslin toranj u Srbiji.

Tesla je najveci nas brend.


Gost

#12

2015-05-02 21:45

Potpisujem peticiju zato sto mi je zivotni san da vratimo Teslu u svoj dom,a samim tim da vratimo svest nasem narodu da se prisete malo njegovih vrednosti.Volela bih da dozivim i vidim taj Teslin Toranj,a ako ne dozivim uverena sam da ce doziveti mladje generacije i uzivati u njemu.

Gost

#13

2015-08-08 09:40

СМАТРАМ ДА ЈЕ НЕШТО ОВАКО ИМАТИ У СРБИЈИ ЗАПРАВО НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕС СРБИЈЕ И СРБСКОГ НАРОДА

Gost

#14

2015-08-08 10:16

Smatram da je ovo odlican projekat koji ce omoguciti popularizaciju Teslinog lika i dela kao najveceg svetskog naucnika i velikog Srbina! Takođe ce, obzirom na sveobuhvatnost ovog projekta, mladi biti u prilici da se na lep i lak nacin upoznaju sa idejama i delima naseg velikog naucnika a i da se kod njih podstakne zelja za znanjem i naucnoistrazivackim radom! Od srca podrzavam ovaj projekat!

Gost

#15

2015-10-19 12:26

Neophodno je podržati akciju po projektu.Poštujmo našeg genija to je najmanje što smo u mogućnosti da učinimo za njega on je učinio sve za nas.

Gost

#16

2015-10-19 14:48

Pored toga sto rad i delo Nikole Tesle zasluzuju mnogo vecu podrsku i promociju od strane srba i srbske drzave i same ideje Udruzenja Teslin toranj zasluzuju divljenje i razumevanje u svakom smislu.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-20 08:12


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-20 08:17



Gost

#19

2016-02-13 14:40

Podržavam svaku dobru inicijativu koja ima veze sa Nikolom Teslom, pogotovo ako je u pitanju san velikog naučnika.
Katarina

#20

2016-03-22 23:47

Zato što Nikola Tesla to zaslužuje! Zato što moramo negovati uspomenu na njega i njegovo delo kad god možemo i gde god možemo!