Peticija da se smeni ginekolog dr.Rodić Nedeljko


Gost

#1

2015-04-24 11:41

Zato sto sam pre 10 godina bila u istoj situaciji kao i zene koje su pokrenule peticiju.

Gost

#2 Re:

2015-05-03 17:22

#1: -  

 A sta je konkretno bio razlog. Posto i meni je nesto rekao da treba da odradim i da platim 3 000 ?


Gost

#3 Re: Re:

2015-06-19 11:56

#2: - Re:  

 Rodic je divan doktor i nikada me nije ninasta slaoprivatno da radim. Za sve stvari koje su mi trebale, davao mi je upute. Cak i nisam ni znala da radi igde pvt, dok nisam pronasla na netu. Upravo mi vodi trudnocu i imam samo reci hvale za pvog coveka.


Gost

#4 Ne mora se poslušati lekar i ići privatno,a neke intervencije se u DZ svakako naplaćujuRe: Re:

2015-06-26 13:54


Gost

#5

2015-08-27 20:47

Treba smeniti i njega i Miloševića, njegovog kolegu,đubrad.
Jelena

#6 Re: Re: Re:

2015-08-28 16:49

#3: - Re: Re:  

 Da li ste u nekoj semi ?  Mi sve placamo ! Jedino ako ste u emotivnoj semi onda ide o trosku drzave.


Gost

#7 Re: Re: Re: Re:

2015-08-29 13:25

#6: Jelena - Re: Re: Re:  

 Vi to pisete iz nekog iskustva :) Za razliku od vas, nisam laka roba. A, sta, doktor ne sme da bude prijatan ni sa jednom pacikentkinjom kako biste vi, gospodjo bili srecni...  Covek se najnormalnije ponasa, a ponekad i ume da bude namcor. Ne moze ni on da bude nasmejan svaki dan, kao i svi mi ostali. Ja sam zadovoljna, lepo mi vodi trudnocu, a pritom moze i otac da mi bude. Mada, ne kaze poslovica za dzabe da "nece pas dok kuja ne mane repom", pa vi, draga gospodjo/gospodjice sledeci put razmislite dobro sta ce te napisati  u komentaru :) I nisam jedina pacijentkinja koja ima reci hvale za njega, ima ih dosta. Takodje, ni jedan dr vas ne moze naterati da ista radite privatno osim ako to nije vasa volja. Moje iskreno saucesce :)

 

zvezdica

#8

2015-09-01 21:42

 doticni dr mi je 2 meseca posle porodjaja rekao da imam velike promene na grlicu materice,da imam polno prenosne bolesti sigurno(iako su i papa i svi ostali testovi koje je trazio bili ok)...skratio mi je barem 5g zivota...naravno da sam otisla po misljenje drugog gin i naravno da nema nista od gore pomenutog

u medjuvremenu sam ostala trudna i trazila sam promenu izabranog gin,gde su mi rekli da to nije moguce...e nije nego...naravno da je MOGUCE MENJATI IZABRANOG GIN...otisla sam na Liman kod nacelnice gin,sastavila molbu uz obrazlozenje zasto hocu da menjam gin,napisala sve sto mi je rekao i da se kao pacijent pored takvog lekara osecam ugrozeno...odobrenje je izdato u roku od 2min i da biram lekara kog hocu

prema tome,ne treba ih se plasiti,niti uzimati sve sto kazu da je 100% tako..

zvezdica

#9 Re: Re: Re:

2015-09-01 21:49

#3: - Re: Re:  

 izgleda da ne pricamo o istom coveku..par pacijentkinja je u poodmakloj trudnoci slao na kiretazu jer odjednom sa bebama nije nista ok..a zene su radjale zdravu decu posle toga...ili komentar zeni koja se nikad nije udavala i radjala decu ,kakav je ona covek?!?molim te odakle bilo kome pravo da zadire u necije odluke i zivot na kraju

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-09-02 10:55


Pacijent

#11

2015-09-02 11:09

Na zalost, sve sto je receno o Dr Rodicu je istina. Divim se gospodji Janjic na hrabrosti I smelosti da napravi ovaj vazan korak, koji ce I nama ( ostalim kukavicama)  pomoci da progovorimo o problamu koji nas tisti vec godinama.U medijima stalno slusamo o NASILJU NAD ZENAMA. Ovo jeste nasilje, pred kojim javnost, kolege lekari,lakarska komora I ostali zatvaraju oci. Istrajmo do kraja, uklonimo psihopate!


Gost

#12 Re: Re: Re:

2015-10-29 20:14

#3: - Re: Re:  

 Isto vodila trudnocu kod Rodica, covek je namcor ali nikakvih problema sa njim nisam imala. Dobila sve upute, uradila sve nalaze, nisam ni znala da ima privatnu praksu. A sestrice na naselju su za svaku pohvalu


Gost

#13

2015-11-20 12:47

Potpisala sam jer zbog dr Rodica i njegovog ne savesnog rada mojoj drugarici je ugrozena trudnoca...

Gost

#14 Re:

2017-01-18 10:17

#5: -  

 BRAVO druze, dva najveca lopova. Mojoj zeni je uzimao novac bezpotrebn o iizmisljao preglede, i radio bez potrebne stvari. Kulminacija je bila posle porodjaja kada me je nazvao i rekao da beba ima srcanu manu, sto naravno nije bilo tacno. Cujem da su to djubre isterali iz Betanije.  Misliž na dr. Stevana Milosevica