SMENA DIREKTORKE PANČEVAČKOG VODOVODA I OSTAVKA GRADONAČELNIKA PA


Gost

#1

2015-06-06 10:31

Zbog skandaloznog ponasanja vlasti i JP koji nisu u stanju da mesecima osposobe vodosnabdevanje Panceva ispravnom vodom za piće

Gost

#2

2015-06-06 10:37

Potpisala sam peticiju jer mi je muka više da niko u ovoj držvi ne snosi odgovornost nizašta.Dokle?!I ko će bre da nam vrati zdravlje..Truju nas,ali računi stižu redovno kao i kažnjavanje..Znači odgovornost je prisutna samo za nas koji smo žrtve svega,sistema...I drugo,kada će ljudi u ovoj državi početi da rade svoj posao i da zaista zarade svoju platu?!Ko je odgovoran za to?!Manje bi bilo grešaka!!!

Gost

#3

2015-06-06 10:52

zato sto placamo vodu koja je otrovna truju nam decu svesno bruka i sramota

pitam se da li i njihova deca piju istu vodu
Danica Stejic
Autor peticije

#4

2015-06-06 10:57

Sramota!! doziveli smo da nas truju sa svih strana a da niko ne preduzima nista! Ljudi koji su odgovorni su i dalje uvaljeni u svoje diroktorske fotelje, umesto da odgovaraju za svoj nemar i precutkivanje! Sta je jedan grad, bitne su njihove guzice!!!!!


Gost

#5

2015-06-06 10:58

zato sto je u pitanju bezbednost ljudi , i zato sto je konacno jasno da se na rukovodecim mestima nalaze nesposobni ljudi. Vodovod je zaposljavao stranacki nesposobne ljude iz DS samo da bi imali mesecne prihode. Neka se pogleda od 2006 godine ko se sve zaposlio u Vodovodu

AKO IMAJU ODGOVORNI U VODOVODU IMALO SAVESTI , RACUNE ZA VODU  TREBA DA STORNIRAJU  ZA APRIL I MAJ I DA NE ISPOSTAVE RACUNE ZA JUNI.

I TO DA URADE NE BI MOGLI DA SE ISKUPE ZA OVO TROVANJE PANCEVACA

N.N.

#6 Re:

2015-06-06 15:04

#5: -  

 zaposlili su se oni koji su Radulovicu platili 3 000 e cak ni decu radnika nisu primali sa adekvatnom strucnom spremom,iskljucivo stranacke DS kolege koji nisu imali pojma o struci i radu na odredjenim pozicijama,strasno 2005-2006 godina,tada sam stazira tamo kao dete radnika i nisam primljena jer su Ds-ovci zauzeli sva radna  mesta cak i ona izmisljena...


Gost

#7

2015-06-06 15:17

Sramota.....u zemlji gde se ne poštuju i ne sprovode nikakvi zakoni sem bahatosti i bezobrazluka pojedinaca na vlasti, sve je moguće, pa i ovo.....smena, hitno

Gost

#8

2015-06-06 15:55

Zdravlje ljudi je ozbiljna stvar i tako se treba i odnositi sa njim. Ko nije sposoban da obavlja odgovorne funkcije treba da ustupi mesto onima koji to mogu i zele.

Gost

#9

2015-06-06 16:19

Ovakvo,bahato ponasanje i igranje sa ljudskim zivotima je nedopustivo. U 21. veku truju nas, da se zapitamo, da li je namerno. Pocetkom godine su nas obavestili,POSLE MESEC i VISE DANA, da je voda puna bakterija, sad OVO. Da li je vazna,samo, partijska pripadnost? SRAMOTA! To su posredne ubice.

Gost

#10

2015-06-06 18:44

Lako je smeniti nekog ali ako smenu ne prati krivicna odgovornost ,onda je i smena besmislena ! Ko je pojedincu dao za pravo da se igra sa zdravljem gradjana ? Da odgovaraju svi koji su doprineli ovoj igranci sa vodom !


Gost

#11

2015-06-07 10:57

Dosta bahatosti.Smene i hapsenja!
Niki

#12 Peticija

2015-06-08 10:46

Nadam se da ce ovo imati neke svrhe, samo da ne dodju opet isti ili jos gori ...

Gost

#13

2015-06-09 08:59

N.N.

A Milica nije primala stranačke kadrove? I Ljilja pre nje? Koji direktor bilo koje firme od 1990.godine na ovamo nije, navedi mi jednog?

A za primanje mita, e to je već ozbiljna optužba. Odmah idi u MUP i prijavi ko je dao mito, kome i koliko. Pa da se sve lepo ispita. Da ga osude ako jeste. A da ti možeš da budeš tužena za klevetu ako nije. Danas svako svakoga može da pljune bez posledica. Ovako sa N.N. ne znamo ni kakva si bila kada si odradjivala taj staž tamo. Mnoga deca su ostala, zašto baš ti nisi? I što misliš da postoji razlika izmedju rodbinske i stranačke veze, pa bi rodbinska trebala da ima prednost? Evo, hoću ja da radim, imam odgovarajući fakultat, i znanja, i hoću da se javim jednom na RASPISAN KONKURS!




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...