Srbija protiv 'FARME' 'PAROVA' 'VELIKOG BRATA'

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Srbija protiv 'FARME' 'PAROVA' 'VELIKOG BRATA'


Anonymous

#1

2015-09-02 22:19

Zbog toga sto zelim normanu i kulturnu zemlju u kojoj zivim! Dajte neke obrazovane programe a ne ove rijalitije :O

Gost

#2

2015-09-02 22:46

Napokon, ovo smo trebali davno da uradimo.. Dosta je vise zaglupljivanja mase!
pERA

#3

2015-09-03 06:47

Ovakva peticija vec postoji. Zasto otvarati novu? Osvrnite se malo oko sebe, tj. procitajte malo sta vec postoji pre nego sto pozelite da i vi DODJETE U CENTAR PAZNJE


Gost

#4

2015-09-03 08:30

Prosvjetni sam radnik i svaki dan gledam kakve posljedice donosi takav program. Srednjoškolci više ne gledaju ni filmove, slabo idu u kina, a o pozorištu da ne govorim...Strašno!

Gost

#5

2015-09-03 13:59

DA LI JE POTREBAN KOMENTAR, PA DA SE SACUVA NASE DRUSTVO OD OVOGA ZLA.

Gost

#6

2015-09-03 15:55

Ne kontam, ovakva peticija vec postoji samo sto nema 40 potpisa nego 95.000 :)


Gost

#7

2015-09-03 16:06

Zato što nam pre svega nedostaje vaspitanja, morala i pravih ljudskih vrednosti, a tek nakon toga možemo na koncerte i u muzeje. Ali do tada će nam trebati vremena i vremena! Predlažem da se odmah prione na posao i da televizije ovoliko vremna posvete recimo sledećim temama: porodici i njenim vrednostima, braku, vaspitanju dece,kako se komšiji u stepeništu kaže dobar dan, da se vrate oni mali prilozi "Nije teško biti fin" da naučimo da nije lepo pljuvati na ulici, da nas naučite kako nije lepo da smrduckamo u BUS-u ili kod lekara, kako je važno prati zube, o važnosti skupštine stanara i njenim mogućnostima, o kvaliteti hrane, o GMO, da se razgovara o uticaju pomeranja časovnika za 1 sat na zdravlje ljudi, da se razgovara o prednostima i nedostatcima radnog vremena od 9-17 u odnosu na radno vreme od 7-15 časova, o obavezama roditelja, dece, o starima i njihovim problemima, o invalidima, o zdravlju i bolesti, o mnogo čemu što će od nas napraviti bolje i kulturnije ljude! Napraviti lepe emisije sa kvalitetnim stručnjacima, a ne kojekavim lucprdama. Previše onog osnovnog mi ne znamo, pa tek sad vidim koliko smo mi zaista daleko od muzeja.......

Gost

#8

2015-09-03 18:55

Vrijedjaju mi inteligenciju rijalitijima.

Gost

#9

2015-09-04 11:25

Ne postoji dovoljno dobar komentar da se opišu sve gadosti koje se tamo prikazuju. Jedino mi nije jasno zašto se neko reklamira u takvim programima. Prvo- ja i u najboljim emisijama ne gledam reklame nego radim nešto drugo ili vrtim kanale, drugo-oni koji gledaju te gadosti ne verujem da sede uz TV i za vreme reklama a posebno ne verujem da nešto od reklamiranog kupuju. Zato dragi oglašivači, ne bacajte pare da biste se reklamirali u takvim emisijama nego te pare uložite da pojevtinite svoje proizvode. Videćete da će vam tada prodaja biti veća.

Gost

#10

2015-09-04 17:58

Primitivizam nas je progutao