Затворите српску границу за илегалне преласке!


Gost

#101

2015-09-19 18:50

ako EU, zatvara granice, a oni su krivi za sve, treba i Srbija da zatvori granicu i to pod hitno.

Gost

#102

2015-09-19 19:21

Zato sto tako treba. Kratko i jasno.

Gost

#103

2015-09-19 20:03

Jer nam je drzava sprdnja u ovoj situaciji, ako sami sebe ne zastitimo niko sigurno nece a jos manje ovi koji su nam priredili 1999...


Gost

#104

2015-09-19 22:08

Šta reći?Normalan,razuman čovek ovo ne bi radio!KVISLINZI zajedno sa OKUPATOROM odlično obavljaju svoj posao.

Gost

#105

2015-09-20 07:12

Ti koji danas prelaze u Evropu, nedolaze slucajno, neko je to organizova. U svakom slucaju vidimo glavni problem muslimana a taj je da se oni nece prilagoditi ka nama, stavise Evropski politicari ni nevrse na njih pritisak da se prilagode i dozvoljavaju jim slobodnu integraciju na ukor nas prvotnih stanovnika Evrope. Mi moramo da se prilagodimo njima i njihovoj kulturi ako hocemo da zivimo sa njima, za 50-100 godina vise nece biti nas bice samo oni i njihova pravila i obicaji, a kakve obicaje i zakone oni imaju znamo svi. Ti koji su nas prodali jih pustaju, verovatno i neke budale koji nisu svesni svoje nesvesti. Vreme je abi ste se svi zamislili sta se desava, i poceli da se bunite i napadate politicare kojima ste dali moc. Cela Evropa mora da stane na noge i zabrani Islamizaciji nase dece i dece njihove dece. Vekovima smo branili Evropu pred najezdama muslimana a sad jih pustamo pod pseudonimom humanizma i ljubavi. Pojesce nas, ogulice nas ko bananu. Nasi predci placu sta mi njihova deca danas radimo.

Gost

#106

2015-09-20 08:22

Potpisao sam peticiju zato sto znam ko su Arapi i u kakve probleme se Srbija uvaljuje njihovim naseljavanjem

Gost

#107

2015-09-20 08:44

Volim svoju drzavu. Moj deda je bio partizan i znam da bi on bio izmedu prvima ko bi cuvao granicu.
Hvala

Gost

#108

2015-09-20 09:16

Ti migranti nisu "izbeglice",Okupiraju Evropu islamski vojnici !!!

Gost

#109

2015-09-20 10:09

Budućnost naše dece, da ne zavisi iz daleko došlih, na drugačiji način mislećih, čak mogu da kažem, niske kulture raspolažajućih. Ovi, koji danas donose pogrešne odluke, sa nama zajedno, neće imati priliku da "uživaju" u plodu istih, pošto nećemo doživeti ta vremena. Ali naši potomci hoće. Ajde da nas ne psuju!

Gost

#110

2015-09-20 10:21

Želim samo da sve bude legalno po Ustavu i Zakonu

Gost

#111

2015-09-20 10:21

Mi Madjari na severu mozda sad mozemo doci do vazduha zbog podignute ograde.Hvala Orbane,.Ali ovo nije dosta.Cela Srbija treba da bude zasticena od ovih migranata.Ne sme niko da udje bez stroge kontrole.Ko je stvarno ugrozen treba mu pomoci.Ali i to tamo blizu svoje domovine.Ostali nemaju sta da traze u Evropi.Treba ovo momentalno preseci jer buducnost nase dece je u pitanju.Pozdrav sa Palica.

Gost

#112

2015-09-20 10:57

Jedva izplate penzije,porodicama pomoc da odhrane decu,sta ce bit snama?Ima muz radno mesto,ali pored toga radi jos punu sta da imamo bar nekako receno normalan zivot.Imamo troje dece,znam sama sam kriva ne krivim nikoga ali kako cu im moc ono neophodno priustit ako oduzimat ce nam deciji i roditeljski jer treba izbeglice hranit koji ni ne dolaze tu?Oni ni nisu kod nas krenuli.


Gost

#113

2015-09-20 12:28

Azert mert ertelmes otlet. Szerbia hatarait mar az elso illegalis csurhe berontasakor le kellett volna zarni!!! Milyen orszag az, ahol a hordak csak ugy jonnek-mennek, mint a Duna-korzon? Elarulom nektek: ezek a Patyomkin allamok.

Gost

#114

2015-09-20 14:31

zapad je kreirao ovaj problem , unistavajuci irak libiju avganistan I siriju pokrenuli su talas ocajnika kojima nije cilj srbija ali nasi nesposobni politicari-idioti su nesposobni niti im je dozvoljeno od istog zapada da razviju srbiju ekonomski drzavotvorno politicki I vojno tako da srbiji su vezane I ruke I noge u ovoj situaciji I zato taj problem treba I mora da resave zapad ali bez naseg ucesca !!!

Gost

#115

2015-09-20 16:26

Šaljite svima peticiju! 95% ljudi ne podržava migrante, ali se stide da o tome govore. Razni "humanisti", liberali, levičari terorišu Srbe propagandom, tako da je ljudima neprijatno da pokažu šta zaista misle o ovoj okupaciji. Napravljena je takva atmosfera da je "cool" pomagati migrante, a sramota je biti protiv njih. Razbijmo taj tabu! Pokažite jasno da se ne stidite svog stava i slobodno delite po internetu sve tekstove i peticije koje su PROTIV migranata! Biti protiv ilegalnih migranata znači podržavati ustav i zakone republike Srbije. Toga se ne treba stideti, nego treba biti ponosan na to. Ne nasedajte na priče o lažnoj humanosti i jasno i glasno recite svima da ste protiv ilegalnih migranata!
Але

#116

2015-09-20 17:06

Србин сам и стало ми је до Отаџбине!


Gost

#117 Re: tačno

2015-09-20 18:43


Gost

#118

2015-09-20 19:01

Zato sto treba prvo zbrinuti naše beskućnike, normalan čovek ne seče granu na kojoj sedi. Majka u avionu prvo sebi masku stavlja pa tek onda detetu, inace ce se ugušiti oboje. Zato što neplivač ne može spasiti davljenika, zato što plaćam vojsku, policiju, carinike...da rade svoj posao, a ne da jos radim i njihov, zato sto dugujem precima sto su mi sacuvali slobodu, zato što dugujem našoj deci da iza sebe ne ostavim šit, zato sto...
Mene je politika Nemacke napravila izbeglicom, nema u meni snage a ni vremena da placam njihove gre

#119 Re: Srbija nije zbrinula ni svoje izbeglice jer je siromasna zemlja , ljudi gladuju

2015-09-20 19:11


Gost

#120

2015-09-20 22:14

zato, jer se moramo sami čuvati od spoljnih neprijatelja kojih ima medju migrantima-izbeglicama

Gost

#121

2015-09-20 23:01

Zato sto meni uzimaju dve penzije za godinu dana zbog bolesnih ambicija za liderstvom av idiota bez mere koji ce dacuva evropu od nje same, budala!


Gost

#122

2015-09-21 08:11

Srpska vlada izigrava majku Terezu i dopušta prolaz kroz Srbiju kao da je to ničija zemlja. Nisam za nasilje, ali se mora raditi sa Makedonijom da zatvore granicu kad već Grčka ne može ili ne zna kako da vrati izbeglice u Tursku.

Gost

#123

2015-09-21 09:34

potpisujem jer je politika ove vlasti od početka slugeranjska i protiv građana srbije

Gost

#124

2015-09-21 15:58

Svaka čast onom kao je pokrenuo peticiju  treba ih sve vratiti u njihove zemlje jer i oni imaju komšije   Koji ih trebaju primati kao bracu jer kako oni kažu mi smo braća i sestre. Navodno po veri 


Gost

#125

2015-09-22 05:44

Prosto- "demokratski" nastrojena Evropa je uvek nalazila nacina da nas izradi, pri tome ljubazno nas tapsajuci po ramenima. A mi, cemo kao i uvek narednih 100 -inak godina trubiti o nasem postovanju ljudskih prava, svetskih vrednosti, filantropiji ..., bez obzira sto je relano sve to na nasu stetu.