STOP PLACANJU RTS - TAKSE (Zaustavite lopovluk)


Gost

#76

2015-10-10 12:14

Dosta je nameta na sirotinju ovi kako dodju u fotelju izmisle kako da pljačkaju.

Gost

#77

2015-10-10 14:42

Svaka država, pa i naša, avaj! - koristi medije za promociju aktuelne vlasti. Dobro, neka koristi, ali ja ne želim da tu ujdurmu finansijski podržavam iz svog praznog penzionerskog džepa, već višestruko opljačkanog. Hvala im lepo na prostačkim TV duelima, na iskvarenom maternjem srpskom nam jeziku sa usana TV voditeljki, na rasporenim lešinama i pištoljima američke šund-produkcije, na prizemnim jeftinim serijama ,,, i - čast izuzecima - ponekoj emisiji iz kulture (ni na RTV 1 ne znaju da se emisija iz kulture ne može nazivati "kulturni dnevnik" ili "kulturna rubrika" - ili je možda takvom nazivaju da ne bismo pomislili da je NEKULTURNA... Knjiga mi je oduvek bila prijatelj, i ostala, a TV NISAM DUŽNA DA IMAM KAO KOMAD NAMEŠTAJA. Po meni, taj medij je krasta na duhovno obezvređenoj telesini čovečanstva.

Gost

#78

2015-10-10 16:48

ZATO ŠTO SMRADOVI NE ZASLUŽUJU NITI JEDAN DINAR. TREBA DA ŽIVE OD MARKETINGA KOJI NIMALO NIJE JEFTIN A ISTO TAKO NEKA POJEDINCIMA SMANJE PLATEKAO ŠTO SU: ŽIKA NIKOLIĆ, NATAŠA MILJKOVIĆ. MAJA NIKOLIĆ I T D.

Gost

#79

2015-10-10 17:24

RTS ima toliko loš i smoran program gde se nebrojeno puta repriziraju SERIJE i FILMOVI nema adekvatan dečiji i naučni program pa ni sportski ,važno ja da prenose skupšinski cirkus . važno je da imaju 3300 radnika zar to nije puno naspram tv programa koji emituju .a šta je sa nama koji već placamo te RTS programe preko raznih kablovskih televizija ? treba RTS da je sramota što su tako nesposobni i bezobrazni .što neznaju da obezbede novac kao svaka normalna televizija,nego bi da pljačkaju narod .STOP PLACANJU RTS - TAKSE (UA LOPOVI)


Gost

#80

2015-10-10 18:21

Premijer Vucic je i sam rekao da ona ne treba postojati, pa onda koji ce nam vrag?

Gost

#81

2015-10-10 19:42

Ovaj narod nema vise ,ni za hleb a ni za mleko deci

Gost

#82

2015-10-10 20:22

Klasicna pljacka!

Gost

#83

2015-10-10 21:36

Ako ne umeju da zarade za plate ne treba nida da postoje. Kapitalizam je trenutno i izdrzavana lica su suvisna

Gost

#84

2015-10-10 21:45

zato sto mi ih je pun kofer!!!

Gost

#85

2015-10-11 11:11

Redovno placam usluge mom kablovskom operateru. Ne pada mi na pamet da RTS taksu placam naknadno.

Gost

#86

2015-10-11 13:42

zato sto me je sramota da u svetu kazem ljudima da u mojoj zemlji jos uvek je komunisticka vlast, koja nasilno otima novac ljudima za nesto sto oni ne zele da imaju. Dominikanci su zemlja treceg sveta, ali su 10 puta uredjeniji nego moja Srbija, i bas zato me je sramota, i bas zato neka propadnu ako ne znaju da rade

Gost

#87

2015-10-11 13:52

Zato što je baš tako. To što narod plaća, čist je lopovluk! !!!

Gost

#88

2015-10-11 15:50

Ako nisu "sposobni" sami sebe izdrzavati treba se prodati, plus: Zasto placati Dva i vise puta, ako npr.imam kablovsku (ili neki drugi vid televizije), rts naplacuje Kablovskim kucama + korisniku-gradjaninu iste Kablovske kuce-pametno, Dva puta prodati "Jedan isti proizvod".

Gost

#89

2015-10-11 17:45

Zato što mi ih je dosta,smanjili su mi platu,detetu porodičnu penziju posle smrti oca,penziju mog oca,sve u svemu 12.000!E sad mi samo još treba da finansiram i Rts!

Gost

#90

2015-10-11 22:01

Necu da placam nesto sto i ne gledam!

Gost

#91

2015-10-11 22:04

Dosta je vise da podkradaju ovaj mucni narod.

Gost

#92

2015-10-12 10:18

Sramota za ovaj narod koji jedva sastavlja za hleb.

Gost

#93

2015-10-23 17:08

MRZIM STRUMFOVE

Gost

#94

2016-02-21 11:44

Protiv sam plaćanja takse na rts zato što su aleksandar vučić, tomislav nikolić i dragica nikolić obični lopovi, 2014 su poplavili srbiju i novac koji je evropska unija dala za poplavljena lica oni su ogroman deo toga stavili na svoje privatne račune, e sad su očigledno potrošili te pare pa su uveli nov kuluk pod nazivom taksa za rts, a u rtsu će zapošljavati svoju rodbinu, i svoje kurve.Zato sam protiv ovog lopovluka.Kada nisu znali kako da narodu otmu pare za rts onda su se setli briljantne ideje, ako ne platiš kuluk za rts iseku ti struju kao da jedno sa drugim ima bilo kakve veze. Inače ja sam poplavljeno lice kome je jedanest dana voda bila u stanu u kojem stanujem 24 godine i dotična gospoda gore navedena su rekli da nemam pravo na pomoć jer sam podstanar, sve kuće oko mene su dobile 350 hiljada dinara a ja sam podstanar nemam pravo, i to im je malo što su uzeli nego sada traže još. vućiču ti si osoba koja će ovu zemlju odvesti u propast.

Anonymous

#95

2016-02-24 18:01

Interesuje me koliko je zakonit novi namet na gradjane,taksa za javni medijski servis.Koja je povezana za racun za naplatu elektricne energije.Tako ako ne platis taksu gubis pravo na popuste,i zaracunava ti se nekakva kamata.Nije mi jasno kako firma koja se bavi distribucijom elektricne energije ima prava da da naplacuje uslugu koja nije iz njenog domena delatnosti.Eps je registrovan u Apr-u kao firma za distribuciju elektricnom energijom,a ne nikakvom distribucijom televizijskog programa