stop LOSOJ USLUZI i diskriminaciji U H&M radnjama !


Gost

#1

2015-11-15 20:46

Zato sto sam nezadovoljna uslugom

Gost

#2 nezadovoljstvo

2015-11-15 21:07

Postovani, bili smo na godisnjem u rujnu 2015. i kupili smo 2 kape i sal te su nam te dvije stvari bile naplacene 80€. Nakon sto smo provjerili racun utvrdili smo da nam je naplacena jakba od 50€, koju uopce nismo kupili. Nakon polastatnog pregovaranja dobili smo povrat novaca. Uzasno iskustvo! Ista stvar mi se dogodila u arena centru zagreb, takoder naplacena ali ovaj put isti artikl dva puta! Dobili povrat novaca. Jako lose i neprofesionalno. Lp


Gost

#3

2015-11-15 21:24

zato sto sam protiv SVAKE diskriminacije

Gost

#4

2015-11-15 22:00

Stop diskriminaciji ljudima sa invaliditetom i posebnim potrebama.
U uzasnom svijetu kojem zivimo, barem nesto treba da bude pozitivno.

Gost

#5

2015-11-15 22:48

Frendica je s mamom u Zadru u Supernovoj pitala prodavačicu, ili što li je već dotična osoba, postoji mi veći broj te i te haljine (dostupan je bio 38), na što je dotična prezrivo pogledala u gospođu rekavši drsko: 'tako velik broj nemamo'. Žena nije gojazna, da napomenem, ali je izišla iz trgovine u suzama.. Sramota.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-11-15 23:37



Gost

#7

2015-11-16 05:21

Moje iskustvo je ovakvo ; Neljubazni i nezainteresovani prodavci ; dugo se ceka na kasama jer radi iskljucivo jedan kasir ; ne znaju gde su artikli i ne zanima ih nikakva primedba ili sugestija. Dakle gluvi i slepi na potrebe kupca !!! I sve to u radnji u TC Stadion !
cica doktorica

#8 Re

2015-11-20 23:01

#4: -  

 Mislim da u njihovoj radnji nema diskriminacije prema osobama sa invaliditetom,jednostavno mislim da se neke osobe bahato ponasaju,a zele na osnovu svog nedostatka da dokazu superiornost.Licno sam bila prisutna kada je bahata devojka,osoba sa invaliditetom insistirala da preko reda dodje do kase,inace je u pitanju devojka,koja je pokretna cak sta vise,veoma aktivna na vise nocnih klubova,menadzer ili sta vec.E pa,ne moze se na taj nacin postici cilj,zalite me ja moram prva na kasu,a u klubu ja sam glavna za sve se ja pitam,ma oladi devojko.

Smokvica

#9 Re: Re

2015-11-30 09:21

#8: cica doktorica - Re 

 Svaka ti na mestu! U potpunosti se slazem! Atraktivna mala moze da banci a ne moze 10min (plafon) da saceka u redu. I ja sam trudnica pa se nigde ne trpam, ako me puste preko reda super, ako ne nema veze, nece mi nista biti ako malo sacekam. To bre sve razmazeno i sujetno