DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU


Gost

#926

2015-11-26 16:18

Kristijan nije zasluzio da ispadne

Gost

#927

2015-11-26 16:19

Zato sto nije fer da zbog kurve koju ocigledno stiti neki politicar (jer inace ne razumijem toleranciju Za njeno bezobrazno ponasanje)i spadne covjek zbog kojeg 90%ljudi gleda farmu uopste
Kristijane legendooooooo

#928

2015-11-26 16:20

 TETKA MILICE MITROVIC VRATI SVOJU SESTRICINU FUKARU SVOM BRATU U PALANKU! 


Gost

#929

2015-11-26 16:20

Najzanimljiviji i najbolji lik na farmi.

Gost

#930

2015-11-26 16:22

kristijan je covek koi je realno jedan od retkih tamo koji je zaista radio i nesto i pokazao,trpeo je strasne uvrede na racun svoje proslosti ,pa zaoga svako od nas ima proslost neko lepu neko ne..prljavo su se zaigrali sa covekom koji je bio jedini favorit za pobedu morali su da smisle nacin da ga izbace sa imanja da bi sebe stavili u prvi plan...ali to e nemoguce jel svi da se skupe tamo nemaju 20 posto vrednosti koje poseduje KRISTIJAN GOLUBOVIC...

Gost

#931

2015-11-26 16:22

za pravdu

Gost

#932

2015-11-26 16:22

Zbog toga što Kiki nije udario Radeta sve mu je to namešteno.

Gost

#933

2015-11-26 16:23

Zato sto je na toj farmi jedini koji je bio vredan i covek je lik nije folirant kao ostali muskarci on je za njih frajercina i pravi muskarac,jedini iskren i pravedan.......ma jednostavno je covek koji ti kaze sve u lice i zato ga oni tamo mrze jer su nesposobni i svaki od njih brate mili su gejevi ali pravi pravcati gejevi i obicni olosi.....napred kristijane vrati see
Marija

#934

2015-11-26 16:23

 Malo li je 5000 ljudi za ovakvog beskrupuloznog kriminalca?  Pi,mitrovici gadni ste! Jeb'o vas vas pink! Neka vam se razvlace kurvetine sto se karaju sa matorcima po 24h na tv 


Gost

#935

2015-11-26 16:24

Zato sto Kristijan treba da se veati na farmu! Juce su ga ceo dan maltetirali sa namerom da bude izbacen! I usleli su! Pa i ja bih ih posle onih prljavih reci poubijala.. Tako da mislim da je nepravedno Kiki izbacen! Tamaru su jadnu sklonili jel je gadjao lavorom!!! Ma ajte molim vas! Strasno,sto je nije pogodio u onu glupu praznoglavu glavu! Ja ne znam ko nju stiti ali sam sigurna da je takmicenje totalni nefer!

Gost

#936

2015-11-26 16:25

Tako I treba da se vrati kiki jer od pocetka farme sve se propusta tamari maji I pojedinim farmerima a kiki sto je sapnuo izbacen sto ga bas nerazbi pa mi nebi bilo krivo sto je izbacen za razliku od tamare I maje koje diraju porodicu I spletkare kiki nije Ima vremena za take gluposti od poslova na farmi sam je digo farmu na noge iskreno gledao sam farmu radi njeg a ne radi silikonjara I manekena Koji samo piju po citav Dan dok kiki radi jos ga provociraju ponizavaju pa sta treba pustiti da mu se klosari seru po glavi da suti al zadruga nije realna Tamara kaze ona me dovela zana vlasnika produkcije pinka de nek samo stisne da mi odbije honorar kad je odbila da bude sluga kikiju tad se znalo da Tamara ima privilegije zato se tako ponasa Kao da je njena farma I mnogo propusta Koji Su bili ocigledniji vidljivi udarci pojedinih farmera pa nisu izbaceni bruka I sramota nevratel kikija nikad vise pink necu gledati.
Kristijane legendooooooo

#937

2015-11-26 16:25

Milice ucini bratickinji i udaj je za makaronu ..ne daj da je nabijaju na kurac u farmi svi redom..neka zaradjuje od matorca a ne preko nasih grbaca !

.

#938

2015-11-26 16:26

JA CU ZBOG OVOGA DA BOJKOTUJEM FARMU I PINK TELEVIZIJU!

Iako ne gledam "Parove" i ne zanimaju me ama bas ni malo, moj TV ce od sada 24h biti iskljucivo na kanalu TV HAPPY !! Utisan. Mitrovic se toliko duvao gledanoscu Farme, pa neka ukapira zbog koga je Farma bila gledana. I neka crkne od muke kada Parovi budu gledaniji od Farme! A posle diskvalifikacije Kristijana ce biti gledaniji, jer cemo da bojkotujemo TV Pink!


Gost

#939

2015-11-26 16:26

Kiki da se vrati na farmu kurvice  i drolje napolje KIKI vole te braca iz CG !!


Gost

#940

2015-11-26 16:26

Mislim da je namesteno.Kristijan je covek koji ima proslost a na nama je bilo da dobije i buducnost.Njegovo izbacivanje je cista namestaljka i to nije fer! Cist se put da pobedi Tamara a to bi bilo ponizenje za zemlju i ostali posten,radan i cestit narod.Tamara je bruka svojih roditelja i Nase zemlje u kojoj haraju takvi kao Ona.

Gost

#941

2015-11-26 16:26

Kristijan je jedini vredeo na farmi .

Gost

#942

2015-11-26 16:27

Kristijana vratitite na farmu jer negleda se vise u SARAJEVU pink

Gost

#943

2015-11-26 16:27

Vratite Kristijana Nepravedno ste ga diskvalifikovali Nije nista uradio sto drugi nisu ali samo njega ste kaznili Sramota

Gost

#944

2015-11-26 16:27

kiki do pobede,zgazi alkoholicare plasticne i kurve
Keruša

#945 Re: Re:

2015-11-26 16:28


Gost

#946

2015-11-26 16:28

VI  STE  SRBI  PONIZENI  OD  SAMIH  SRBA  I  TO  U  VASEM  LEPOM  BEOOOGRAADU.

 

1.  U  BEOGRADU  NA  TRGU  REPUBLIKE  ZENE  U  CRNOM  KOMEMORISU  SVAKE  GODINE  UBIJANJE  BOSNJAKA  U  SREBRENICI.

2.  U  BEOGRADU  NA  TRGU  REPUBLIKE  ZENE  U  CRNOM  KOMEMORISALE  UBIJANJE  ALBANACA  NA  KOSOVU.

3.  U  BEOGRADU  SRBI  ORGANIZOVALI  IZLOZBU  O  ALBANSKOM  TERORISTI  ADEMU  JASARIJU.

4.  U  BEOGRADU  ALBANAC  PUSTIO  DRON  SA  CRKVE  SVETOGA  ARHANGELA  GAVRILA  UZ  MOTIVE  VELIKE  ALBANIJE.

5.  U  BEOGRADU  SRPSKA  POLICIJA  BOLJE  CUVA  PEDERE, LEZBEJKE  I  TRANSVESTITE  OD  SRPSKE  -  MAKEDONSKE  GRANICE.

6.  U  NOVOM  PAZARU  OD  2012  GODINE I  DALJE  STOJI  TABLA  ACIFE  EFENDIJE  KOJI  JE  TOKOM  DRUGOG  SVETKOG  RATA  SARADJIVAO  SA  NEMACKIM  OKUPATORIMA, LICNO  ODGOVORAN  ZA  PROTERIVANJE  I  UBIJANJE  SRBA.  ZA  TA  DELA  JE  OD  HITLERA  DOBIO   PRIZNANJE  GVOZDENI  KRST  DRUGOG  REDA.

7.  U  NOVOM  PAZARU  ORGANIZOVAN  DEFILE  UNIFORMISANIH  UCENIKA  MEDRESE  PO  UZORU  NA  SS  HANDZAR  DIVIZIJU.

8.  U  MEDVEDJI  KLINAC  NE  SME  DA  NOSI  SRPSKU  MAJICU  ZATO  STO  JE  SRBIN.

9.  U  SOMBORU,  KANJIZI, TEMERINU, TESKO  JE  NACI  POSAO  AKO  NAVODNO  U  SVOJOJ  DRZAVI  NE  ZNAS  MADJARSKI  JEZIK.

10.  U  BEOGRADU  DOLAZIO  JE  RATNOHUSKAC  DINO  MERLIN  KOJI  JE  1994  GODINE  CITIRAM  RETARDINRANO  USRANO  GENERACIJO  KOJA  JE  TEK  IZASLA  IZ  PUBERTA, CITIRAM  "  MA  KAKAV  SUZIVOT  SA  SRBIMA !  BOG  VALJDA  NJEGOV  ALAHA  KOJI  IMA  TOLIKO  PROBLEMA  SA  NJEGOVIM  VERNICIMA  I  BOLESNIM  ISLAMOM , MERLIN  JE  REKAO  ALAH  PEDER  NE  VOLI  ONE  KOJI  SEJU  NERED  PAZI  STA  KAZE  A  NJEOVI  SEJU  MRZNJU  STRAH  I  NERED  OD  1995  U  BOSNI  PA  SVE  DO  PARIZA, ALAH  PEDOFIL    NASILNIK CE  UKLONITI  POMOCU  NASIH  PUSAKA.  A  TOKOM  RATA  U  SARAJEVU  GDE  JE  DRZAO  KAFIC  NA  IZLOGU  JE  PISALO  "  ZABRANJENO  ZA  SRBE  I  PSE  ".2001 GODINE  "  SRBI  BI  TREBALO  DA  UZMU  LEKOVE  ZA  SVOJE  BOLESTI,  JER  JE  EVIDENTNO  DA  SU  BOLESNI, VECINA  JE  BOLESNA  I  TO  JE  JEDAN  OD  RAZLOGA  ZBOG  KOJIH  BI  TREBALO  DA  IDEM  U  BEOGRAD  JER  BOLESNICI  SE  OBILAZE" .  SVAKI  TAKOZVANI  BOSNJAK  NEKA  ZNA  U  BOSNI  SU  SE  HRISCANI  NA  CELU  SA  RATKOM  MLADICEM  BRANILI  OD  MUSLIMANSKOG  FANATIZMA  NA  TLU  HRISCANSKE  EVROPE.  AKO  JE  PARIZ  DOBIO  TO  STO  JE  DOBIO   TO  JE  ZATO  STO  JE  PODRZAVAO  ISTE  TE  DZIHADISTE  PO  BOSNI  PROTIV  HRISCANA,  TI  ISTI  FRANCUZI  SU  PODRZAVALI  ISLAMISTE  OVE  UCK  PROTIV  HRISCANA  NA  KOSOVU.

11.  NIKOLA  MIROTIC  CEPAO  SRPSKU  ZASTAVU.

12.  U  VELIKOM  TRNOVCU  POLICIJA  NE  SME  DA  UDJE  GDE  VECINA  NE  PLACAJU  STRUJU  A  JOS  GAJU  MARIHUANU  I  PROIZVODE  HEROIN.

 

REDOVNO  IDEM  ZA  BRAZIL  GDE  OVDE  JAVNO  KAZEM  REGRUTUJUM  BORCE  DA  SE  BORE  ZA  SRPSKU  SLOBODU

 

ZA  KRST  PRAVOSLAVNI  CASNI  I  SLOBODU  ZLATNU !!!!!!!!!!!!!!!!!

SMRT  ILI  PRAVOSLAVLJE  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Gost

#947

2015-11-26 16:28

Olos od djevojke i los primjer mladim curama.

Gost

#948

2015-11-26 16:28

zato sto je covek jedini pokazao sve aspekte pravog muskarca.vredan,sarmantan,duhovit,pomalo smotan,a
njegove reakcije na idiotizam su bile kad uzmete nivo provokacija bile izuzetno blage poznajuci taj profil ljudi.
ps. farma je postala sada vrlo dosadna, uoslalom uverite se sami!

Gost

#949

2015-11-26 16:29

Zato Sto ga podrzavam grobar je dobar je covek a ove kurvetine sto ga muce moze da Ga duvaju jer nista neznaju sem toga kiki buraz najaci si

Gost

#950

2015-11-26 16:29

molivas vratite kistijana jasam gledao farmu sinoc daga nije pipnuo on daga udarijo nebi bijo vise tu pozdrav za sve od rajka