Peticija da Partizanove legende preuzmu vođenje FK Partizan


Gost

#226

2015-12-13 11:11

Dosta je mešanje politike i političara u Sportu.
Ko je za šta školivan i stručnjak tim delom da se bavi i tako za sve ne samo za Sport

Gost

#227

2015-12-13 11:13

Vratimo Partizan Partizanovcima !
Ne moramo da budemo prvi ali budimo svoji !

NAPRED PARTIZAN !!!

Gost

#228

2015-12-13 11:13

Za dobrobit voljenog kluba!

Gost

#229

2015-12-13 11:16

Sramota je i to velika ovo sto se radi od naseg Partizana! Izuzev abua koji se pokazao i dokazao i bozinova i stevanovica od kojeg se vise ocekivalo ostali igraci koji su dovedeni nisu ni p od pojacanja! Pitam se samo ko ih je dovodio. Da smo sacuvali drinu, volkova i branka ilica garantujem da bi usli u ligu sampiona... Ne bih da se vracam na djuru, ali barem on dok je bio igraci koji su dovedjeni uglavnom su vazili stvarno za pojacanja a ne ovo sad sto se radilo. Nemamo stopera i zadnjeg veznog, zadnji dan prelaznog roka dovode se dva lijeva beka.. Cigani nam blokiraju transfer zdjelara, vojvodina trazi previse za ivanica, cijeli prelazni rok se dovode markinjos, brandao... Volio sam drulu ali poslije utak sa auzburgom me razocarao sa kukavickom formacijom na nasem terenu a imali smo otvoren put dalje.. Treba vratiti bivse igrace u klub koji zele da rade, samo mudro izabrati jer i medju njima ima mozda neki piksi! Pedja, antic, vukic, tomic, sale ilic, kralj, batica, mladjo, cira, petric, kezman, moze i savo...

Gost

#230

2015-12-13 11:17

a yasto nebi doveli i IVANA GOLCA . . . covek je video sveta , cenjen je u svetu fudbala posebno u V. BRITANIJI i ima ydravo raymisljanje i veye i verujem da bi napravio jak PARTIZAN . . . . naravvno sa dobrim timom ljudi oko sebe
ГАНГУЛА

#231

2015-12-13 11:24

Сваки пут када дођем на ЈНА, и видим ликове који седе у ложи стадиона (мислим на чланове управе), добијем нагон за повраћањем. Осетим се као последње изманипулисано говно...Свињске и телеће главе седе у управи клуба, мешетаре, коче клуб, газе по осећањима хиљада навијача... А, ја се као ложим на нешто, што нема везе са реалношћу. ЗАШТО? Зато што клуб воде лопови и преваранти из свих сфера живота и једино са чим немају никаквих додирних тачака су ПАРТИЗАН и спорт уопште. Ко нам доводи играче? ВАЗУРА ??????????? Ко је тај лик, које су његове референце? Шта је тај човек уопште радио у животу????? Прочитајте му биографију... Референца - политички подобан, једино занимање-ПОЛИТИЧАР !!! ЕЈ, БРЕ!!!! Какве везе он има са ПАРТИЗАНОМ???? Вучелићи, Дачићи, Љајићи, Ружићи, тајкунчићи, естрадне звезде, швалерке, старлете .....??????? Ово је последња шанса... СТОКО, МАРШ ИЗ ПАРТИЗАНА !!!!


Gost

#232

2015-12-13 11:26

zato sto je ova uprava definitivno nesposobna za veliki partizan,vreme je da legende i ljudi iz sporta vode partizan jer oni znaju sta je i kako se pravi veliki partizan i igraci za evropu..

Gost

#233

2015-12-13 11:34

Politicari da odu sportisti da se vrate u klib

Gost

#234

2015-12-13 11:40

Ovom peticijom sprecavamo dalji sunovrat naseg voljenog kluba,vreme je da NAS PARTIZAN preuzmu ljudi kojima je klub u srcu a ne u novcaniku

Gost

#235

2015-12-13 11:43

Zato sto je mom klubu itekako potrebna pomoc u ovom trenutku.. PARTIZAN IZNAD SVIH.! Smatram da nam treba neko amciozan na celu kluba ko zeli da se takmici na svim frontovima i ko zeli da ga neko pamti po dobrom a ne da mu svaku tekmu pevaju da odlazi sa tog mesta...

Gost

#236

2015-12-13 11:44

zato sto volim partizan .

Gost

#237

2015-12-13 11:50

Izgleda da je Dule bio u pravu kada je rekao da novo rukovodstvo ima cilj da upropasti Partizan.

Gost

#238

2015-12-13 11:52

Za bolje sutra F. K. PARTIZANU AKO TO NE POMOGNE ONDA BIVŠI ASOVI KUPE F. K. PARTIZAN PRIVATIZACIJA BRATE A ZA VOJNA LICA POPUST ZA ULAZ ILI DA IM SE ODUZIMA OD PLATE TO JE MIŠLJENJE JA SAM GROBAROD 1978GOD.ALEKSANDAR SAŠA ŠKORIĆ

Gost

#239

2015-12-13 11:52

Za zdrav Partizan, volim Partizan.

Gost

#240

2015-12-13 11:55

Zato što ta imena mogu nešto da urade u našem Partizanu!

Gost

#241

2015-12-13 11:55

Nemojmo sebi dozvoliti da se brukamo da nam klub vode ljudi slični onima koji vode komšinicu iz rupe .. Moramo se razlikovati od komšinice u svakom smislu ,makar mi imamo legende kluba koje bi trebale da se angažuju i vrate naš klub na mesto koje mu pripada .. Evo šanse da se vrati dug klubu koji je od vas napravio zvezde i milionere , izvolte gospodo sad se pokažite !! Na muci se poznaju junaci ..

Gost

#242

2015-12-13 12:07

Ova prilika se retko pruza, dobili smo solidnu svotu novca iz igara na evropskoj sceni, treba se izmiriti neki dugovi a sa preostalim novcem dovesti fudbalere proverenog kvaliteta koji nas mogu i sledece godine odvesti do grupne faze Lige Evrope i odraditi zadovoljavaljuc posao u Evropi a ujedno i igrati superligu, da pokusamo sledece godine da osvojimo titulu, ove godine tesko. Ne treba prodati fudbalere kao sto su Abubakar, Jevtovic, Brasanac, itd.Verovatno ne mozemo zadrzati Zivkovica ali mu treba naci adekvatnu zamenu, treba dovesti kvalitetna pojacanja na poziciji golmana, centralnog beka, levog beka, centralnog veznog... Nikako ne sme predsednik da postane Milos Vazura ili neki drugi tajfun sto bi rekao Sojic. Treba nam neko ko ce sjajno obavljati posao na toj funkciji, jedino tako se mozemo vratiti u stare dane kada nas je Stanojevic vodio u Ligu Sampiona.

Gost

#243

2015-12-13 12:20

http://mondo.rs/Sport

SVI NA MONDO OSTAVLJAJTE KOMENTARE SA LINKOM PETICIJE!!!

Nik Zoro

#244 ZA PREPOROD PARTIZANA

2015-12-13 12:24

Peticiju sam potpisao jer mi je pun k...c baraba i političara koji od našeg voljenog Partizana žele samo isključivo ličnu dobit. Treba da se izborimo da naš Partizan vode isključivo fudbalske legende i istinski zaljubljenici u Partizan. Sve koje ste nabrojali da dođu i vode-spasu partizan potpuno se slažem, a i ako bi neki političar ( PARTIZANOVAC) želeo da pomogne, to treba da bude samo u finansjijskom smislu i ništa više, sem da može da dođe i navija na utakmicama kao mi. Moram dodati vezano za sve barabe koje su koristile Partizan za lični interes, da im se zabrani svaki pristup bilo kom klubu iz porodice PARTIZANA i da mi koji volimo Partizan možemo svaki na svoj način da pomognemo našem klubu ili klubovima iz porodice PARTIZANA. Ja sam sa svojim prijateljima davnih osamdesetih bio jedan od osnivača kluba navijača Partizana ali su se odmah tu ubacili neki privatnici i lokalni političarai i koristili su klub navijača samo za svoje potrebe, tj. da dobiju besplatne karte za utakmice, a aktivnost da se pomogne u omasovljavanju broja navijače nisu nikada nisu pokrenuli. U tom smislu ja mogu ponuditi svoju pomoć, a i želju, da se osnuje klub navijača Partizana ponovo u Valjevu ali isključivo po mom odabiru i naravno pod vašom kontrolom, odnosno pod kontrolom kluba. Jedino tako bih mogao da garantujem za rad kluba navijača PARTIZANA. Ja imam 58 godina i nije mi potrebno nikakvo dokazivanje, jer svi koji me poznaju znaju koliki sam navijač Partizana, a takođe i moj sin, moja ćerka, majka, pa i zet. Ako mislite da mogu bilo kako da pomognem, javite, imate moj e-mail. POZDRAV ZA SVE ISKRENE GROBARE!!!!!!!!!!!!!!!

dac

#245

2015-12-13 12:32

radomira antica za predsednika, batu mirkovica za sportskog direktora, ivana tomica za skauting jer je on ako se secate od "nepoznatih" igraca Moreira,Juka,Diara napravio ekipu za svako postovanje...


Gost

#246

2015-12-13 12:34

Krajnje je vreme da se sportisti vrate u klub. Stop politici u PFK
dac

#247 Re:

2015-12-13 12:36

#114: saky -  

 oba mnogo vole Partizan, al' moje misljenje da niti jedan nebi pristali na rad u Srpskom Fudbalu i u opste u Srbiji...


Gost

#248

2015-12-13 12:37

Volim Partizan!


Gost

#249 Re: Re:

2015-12-13 12:40

#110: GrobarSCG - Re:  

 Potpisao peticijuu


Gost

#250

2015-12-13 12:51

Za bolje sutra...