PETICIJA ZA PRIZNAVANJE PRAVA JUGOSLOVENA U REPUBLICI SRBIJI


Gost

#26

2016-01-26 13:54

Ovu peticiju sam potpisao jer se osećam Jugoslovenom. Bio sam, jesam i biću Jugosloven :)

Gost

#27

2016-01-26 13:59

Zato sto sam rodjen u Jygoslaviji bio pionir,isao na more u Rovinj,Crkvenicu i Selce od tatine radnicke plate podvlacim RADNICKE plate a danas smo najobicnije ROBLJE!!! 


Gost

#28

2016-01-26 20:56

ZATO STO SAM RODJENA U JUGOSLAVIJI I POTICEM OD TRIGLAVA DO VARDA PO MOJIM DEDOVIMA I BAKAMA I CUVAM SVOJ JUGOSLOVENSKI PASOS .SMATRAM DA NAS IMA SVIH NARODNOSTI U SRBIJI I DA SVI TREBA DA SMO ISTI DA NIJE BITNO KO JE KOJE NACIONALNOSTI ALI U JUGOSLAVIJI TITOVOJ SVI SMO BILI SRECNI


Gost

#29

2016-01-27 22:31

Vračar je za TOleranciju i podršku Jugoslovenima da se slobodno izjašanjavaju o svojoj pripadnosti kao i da imaju svoje legitimne političke predstavnike. Ja ne mogu da verujem da ne postoji ni jedna politčka stranka jugoslovenske nacionalne manjine.


Gost

#30

2016-01-27 23:51

Pa pre rata nas je bilo bar milion i sve vreme se pitam gde su nestali.Mi smo svih popisa pa i ovog insistirali da nas upisu kao Jugoslovene,drugi identitet nemamo i ne priznajemo.Ako svi drugi imaju pravo da budu zastupljeni u vlasti ,zar ne bi bilo normalno da i mi budemo predstavljeni i postovani ,kao i svi!

Gost

#31

2016-01-30 16:07

AKO  VAM  SE  SRBIJA  NE  SVIDJA   AKO  SI  JUGOSLOVEN  ATEISTA  KOMUNISTA  EVROPLJANIN  IZDAJNIK  PEDER  CRNOGORAC  HRVAT  ALBANAC  MADJAR  BOSNJAK  DOBITE  SVI  PO  JEDAN  METAK

 

SMRT  JUGOSLOVENIMA

 

ZA  KRST  PRAVOSLAVNI  CASNI  I  SLOBODU  ZLATNU  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#32

2016-02-02 11:38

Zato što na taj način izražavam svoju slobodnu volju. Jugosloven sam bio i ostao. U Jugoslaviji drugačije deklarisani nisu bili diskriminisani. Ne vidim civilizacijske razloge da sa nama bude drugačije. Jugosloven sam i gradjanin sveta.

Gost

#33

2016-03-25 08:19

Zato sto sam imo srechu ziveti i osetiti kako je biti Jugosloven...ovo danas ne moze se ni reci da je zivot u slobodi....zato

Gost

#34

2016-05-13 17:40

Peticiju sam potpisala zato sto sam Jugoslovenka