UDRUŽENI PROTIV PLJAČKE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji UDRUŽENI PROTIV PLJAČKE


Gost

#376

2016-03-29 08:14

Ako se borimo protiv kriminala i korupcije onda mozemo da ocekujemo boljitak u svim segmentima.

Gost

#377

2016-03-29 10:39

Svaka cast za akciju

Gost

#378

2016-03-29 17:46

Jer mislim da je to obaveza svakog od nas

Gost

#379

2016-03-30 05:29

zato sto sam razoćaran.

Gost

#380

2016-04-07 05:48

Previše nepravde i pljačke,ovakva organizacija mora da opstane,nadam se da će imati pozitivne rezultate,zakon se nesprovodi,mora se stati na kraj ovakvim režimima ako hoćemo bolje sutra.Mada sam ja izgubio nadu da će ovo bit Pravna država.Podržavam vaš rad u svakom slučaju

Gost

#381

2016-04-08 16:47

zelim da zivim u drustvu bez korupcije

Gost

#382

2016-04-11 05:26

Ziveo sam u Drzavu u kojoj je vecini gradjana bilo dobro! Ljudi su radili stvarali, a onda su dosli ovi banditi koji su sve unistili i opljackali! Preko noci su se nezakonito obogatili i stavuli u ulogu Bogova! Zivoti mnogih postenih ljudi zavise od volje tih kriminalaca koji su bezobzirni! Po meni, dimenzija ove pljacke je tolika, da sam je odavno nazvao genocidnom pljackom! A ako se pazljivo analiziraju njene posledice, shvaticete da je to stvarno GENOCID sopstvenog naroda...!!!

Gost

#383

2016-04-14 15:17

Zato jer se krade zivot  pre svega siromasnom narodu koji od svoje bedne crkavice nema odakle da pocne i ne zna kuda ce da krene, jer ga pogan srpska vodi u propast. Ali onakva kakav je zivot sirotinje   to ce postati buducnost onih koji za sebe misle da cine dobra dela sirotinji, i pomazu svom narodu, samim tim da su poslati da spasu svu sirotinju.  Vazno im je da dodju na mesta, pozicije, stvore uslove da prenesu u inostranstvo svoj kapital i steknu  strano drzavljanstvo. I nikad se nec vracat u zemlju jer nemaju svest o svom jestvu, da jesu ono sto jesu. Uvek je zbog tog stradao sirotinjski narod koji zivotari u Srbiji, narod kojeg je sve manje, i oni  koji imaju novac mogu da budu na papiru ziovota. Ima i onih od politicara kojih nije briga ni za svoj rod pa ni za svoj narod i svoju zemlju.  Mnogi od politicara su se odrodjivali od svog roda, da bi pristupili nekim  novonastalim politickim opcijama ili se kriju kao novovernici. Svaki komentar je suvisan, i nije potreban.


Gost

#384

2016-04-14 15:28

Zato sto su ga najeli , napili, milovali ga, u kucu mu ulazili kao prijatelji, vodili ljubav sa njim i na kraju ga mucili, razapeli i unistili.


Gost

#385

2016-04-14 15:55

Politicari su psihopate koji postupaju  stvarajuci unutrasnji odnos izmedju sebe ja ili svog sopstva  kao politicara i naroda u srbiji poput odnosa bogatasa politicara i naroda koji smatraju  zivotinjom svojim radnjama bolesno psihopatskim. Bogatasi  politicari prenose svojom politikom zivot za sebe egoisticno egocenticni a sirotinji i nemaju sta daju jer joj  je ceo zivot otet u srbiji.

 


Gost

#386

2016-04-19 15:01

Zar nije očigledno? Svaka normalna osoba je protiv pljačke...

Gost

#387

2016-05-22 21:15

Svoj potpis dajem za podrsku I smatram da pod hitno treba da se ovako nesto usvoji jer jednostavno svako ima pravo na miran san u svojoj kuci.......

Gost

#388

2016-06-07 11:06

Zato sto volim Srbiju! Volim da zivim u njoj i zelim da zivot u njoj bude bolji.