Peticija protiv formiranja policije za zastitu zivotinja u Srbiji

..................

#26

2011-07-15 11:14

Ljudi,pa zar se svi znamo samo svađati??? Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali zar uvijek trebaju padati takvi ''komplimenti''??Netko hoće pomoći djeci,nezaposlenima,životinjama, ne razumijem zašto takva buka. Ima puno nezaposlenih, djece koje nemaju što jest, koje prose po ulicama,svugdje je situacija ista,ali po mojem mišljenju i po mišljenju drugih koji su potpisali tu peticiju, ljudi imaju prava, prava na socijalnu pomoć, na dječji doplatak, jedini problem što uvijek ima onih koji odnesu sva ta primanja u kladionicu,potroše na alkohol(barem je takva situacija kod nas) i oni koji stvarno trebaju ostaju zakinuti, ali ipak nikakva peticija to ne može spriječiti. Glavni krivac ovoj peticiji su ljudi..Kako ćemo biti bolji prema drugim ljudima kad maltretiraju, ubijaju i bacaju svoje pse na ulicu.Uče djecu tome,daju im takve primjere,zato i ima toliko nasilja među mladima.Ja mislim tko je sposoban izmrvariti,prebiti,mučki ubiti psa, sposoban je to napraviti i drugoj osobi..Mene osobno pas nikad nije prevario,opljačkao ili udario.Pomagala sam beskučnicima,davala im novac da bih kasnije vidjela pred trgovinom kako grle pivo,davala djeci koja prose kad bi ona s novcima otrčala k majkama koje puše..Jednostavno, ne vjerujem ljudima...

Gost

#27 Re:

2011-07-15 20:48

#8: Pokretac peticije protiv jadnika - mi nemamo cime da se bavimo a cime se bavis ti?

 

 


Gost

#28

2011-07-15 20:49

auAU ALA SI TI SAMOZIVAN,COVECE ZIVOTINJA NE NAPADA DOK NE OSETI DA JE UGROZENA!!!!!IMAM BEBU OD 8 MESECI I CUVAM U KUCI PSA I MACKU PA JOJ NISU NASKODILI CAK STA VISE OBOZAVAJU MOG MALOG!!!PAS ILI KAKO GA TI NAZIVAS "DZUKAC"NUKOGA DO SADA NIJE OSAKATIO,COVEK COVEKU NANOSI ZLO ZAPAMTI TO,A TI SI CINI MI SE IZ PRILOZENOG JAKO SAMOZIV I ZAO!!!ZABORAVIO SI DA JE PRE TACNO MESEC DANA JEDAN LUDAK SILOVAO PSA!PISALO JE I U NOVINAMA A BILO JE I NA VESTIMA!PA TI SAD MENI RECI JEL TO NORMALNO,PA NE DA BI UJELA NEGO BI POCEPALA TU BUDALU,A PSA KO SISA PA STA ON JE TU DA TRPI!  TI I TEBI SLICNI STE JAKO JADNI I ZELIM DA VAS GOSPOD BOG PROSVETLI,DA MALO BUDETE OSECAJNIJI,DA IMATE MALO LJUBAVI U SEBI JADNICE!!!U KAKVOJ TI ZABLUDI ZIVIS!!!

SAMO TI SPAVAJ NA TO UVO DA NECEMO USPETI,BITNO JE DA SMO OZBILJNO POKRENULI STVAR U KORIST JADNIH I BESPOMOCNIH ZIVOTINJA,A AKO NE USPEMO ODMAH,BUDI SIGURAN DA CEMO USPETI ZA DVE ILI TRI GODINE DO TOGA CE DOCI,ZAPAMTI MOJE RECI!!!

 

...................

#29

2011-07-15 22:00

sigurno se nitko od nas ne bavi takvima kao što si ti...Ne sviđa ti se peticija, razguli..nitko te nit zvao nije...
Povratak mocnog pokretaca peticije

#30

2011-07-15 22:08

Dragi moji, vasi komentari su bili vrlo zanimljivi za citanje. Ja nisam za to da se zivotinje maltretiraju, ali policija specijalno za njih je previse. Takodje, ovi koji govore da zivotinje nikada ne napadaju ako nisu ugrozene i da zivotinje vide samo dobro (hahahah) pisu takve baljezgarije. Naravno da i zivotinje napadaju neizazvano ponekad, nadje se i medju njima poneki kreten. Najsmesnije su silne uvrede, kletve i izlivi emocija ovde, samo ja necu izigravati psihologa kao sto su pojedini izvoleli i izvlaciti zakljucke o vama. Zivotinje nikada nisam mucio, niti to smatram normalnim, ali eto, zato sto sam protiv osnivanja policije za zivotinje, ja ispadoh manijak, silovatelj, ubica, sta sve ne. :)
Toliko o pravu na drugacije misljenje. Vrlo ste tolerantni, ali ne prema ljudima izgleda : sta bi, ako je neko skeptican itreba ga spaliti, tuci i slicno? Izvesni koji su ovde pretili su vrhunac prepiske, mogu im samo zahvaliti jer je cilj moje peticije bio da lupim kontru i vidim reakcije, za potpise me, da prostite, bas zabole.
Najbolje je sacuvano za kraj : mnogi su ovde predvidjali sudbinu tipa, ima jedna siba za tebe, Bog gleda sve, svakome sleduje sta je zasluzio. Ako je tako, super, ne sumnjam da sam svojim dosadasnjim delima zasluzio samo dobro. Zivotinjama istina nisam pravio kucice ili im trazio vlasnike, bacim po koji komad hrane ako naleti koja simpaticna lutalica, ali to je zaista minoran plus ili minus u konacnom zbiru, verovatno ce se svako razuman sloziti sa mnom. Ako je gore veliki Sef koji sve gleda i ocenjuje (u sta vrlo sumnjam) kada dodjem do njega, pobrinucu se da pomenem ovo, verujem da ce i njemu biti smesno. :D
gost

#31 Re:

2011-07-16 00:41

#30: Povratak mocnog pokretaca peticije -

i dokaza ponovo kolika si budala... uživaj u svom besmislu ...

gost

#32 a svinje?

2011-07-16 21:51

Treba da vas je sve skupa sramota. Svi brinu o psima ,a o svinjama niko!!! Ja hocu da postoji policija za zastitu svinja! Kod mene , ljudi maltretiraju svinje (sto fizicki sto psihicki),tuku ih stapovima, kosilicama , deru se na njih , i ja zelim da postoji policija koja ce da ih apsi. Ako se oformi policija za pse, oni ce da budu samo u Beogradu ,a kod nas nikada nece da dodju! Zato ja necu da placam da neko cuva samo pse u Beogradu!!! Jedino ako budu isli svugde. A svi znamo da nece ici i da ih briga za svinje. To tako nece da ide.
111111111111

#33 Re: a svinje?

2011-07-17 12:47

#32: gost - a svinje?

Ako je peticija za zaštitu životinja, ne brini u to spadaju sve životnje :) i svinje


Gost

#34

2011-07-17 13:43

Porastao broj bolesnika,pa čak i jedna baba....!!!!!!
blanka nemec

#35

2011-07-17 15:23

Ljudi,ja bi vas molila da uklonite moj glas.Hvala
Ratomir Vunica

#36

2011-07-18 22:03

Zasto je potrebna posebna policija? Sta ce oni da rade, da patroliraju gradom i traze ljude koji gadjaju pse kamenjem ili slicno? Gluposti. Zasto obicna policija ne bi privela bolesnika koji je osakatio onu kerusu?

Citajuci vase komentare, normalan covek moze da zakljuci da ste vi svi gomila iskompleksiranih kretencina kojima i nije stalo do zivotinja, posto bi vi prebili, unakazili, ubili nekog ko se sa vama ne slaze i to ni manje ni vise nego o policiji za zivotinje. Vi ste bolesni kao i taj ludak koji je osakatio kerusi, cak i vise od njega. Budaletine jedne jadne.

Gost

#37 Re:

2011-07-19 02:22

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

Pa ta policija za dzukce ce mozda morati nekada i tebe da uzme u zastitu, posto se ponasas gore od svakog dzukca! Ko tebi daje za pravo da prosudjujes da li sam ja zaludna??? Za razliku od tebe, koji si ocito imao dovoljno vremena da smisljas ovakve gadosti, ja sam radila 27 godina u tri smene u bolnici, majka dva studenta, imam majku 81,sa alchajmerom i hendikepiranog svekra od 92 godine, koje u svojoj kuci negujem kao bebe, imam psa, nemam zenu koja mi radi u kuci, vec sredjujem i vodim kucu i dvoriste uz pomoc svoga supruga, asmaticara i srcanog bolesnika... Imam psa, koji mi pricinjava ogromnu radost, i bez koga bi nam svima dan bio dosadaniji i ruzniji, koji pazi da mama ne ode od kuce, i laje kada svekar iz kreveta nesto treba... Rado pomazem i deci i raznim ljudskim kategorijama, od fizickih invalida, do razlicito hendikepiranih... I sve me to ne sprecava niti ogranicava da bezrezervno volim zivotinje... I sto je vise ovakvih ljudi kao sto si ti, ja sve vise volim zivotinje, koje napadaju samo u samoodbrani, i ne mrze ni jednog coveka, koga se ne plase, kao sto to cine ljudi tvoga tipa... Najzalosnije je da takvi kao ti fantaziraju da su Bog zna kako humani i da vole ljude... Neo ko je tako izopacen od mrznje prema bilo kom zivom bicu, ne moze da voli coveka. Zato bi ja najradje pokrenula peticiju za osnivanje psiho-policije za frustrirane i ostecene tvog tipa. jadnice. Nisi ti kriv, ko zna sta se tebi desilo...


Gost

#38 Re:

2011-07-19 02:29

#30: Povratak mocnog pokretaca peticije -

Jadno ja da u ovakvom kontekstu ti sebe nazivas " mocnim pokretacem peticije"....Jadnicko...Nisi neobrazovan , vidi se iz tvog recnika, ali ne vidim da si bilo sta tolerantniji prema ljudima od svih , koji demokratski, imas pravo misle drugacije od tebe... U cemu se odrazava tvoja humanost, u tome sto pokreces kao zadnji besposlicar, peticiju PROTIV zastite bilo koje zivotne vrste...Volela bih da mi objasnis, posto za tebe svi drugi gube vreme ovakvim peticijama, kako i zasto si ti zalutao ovde " M O C N I " ?


Gost

#39 Re: a svinje?

2011-07-19 02:32

#32: gost - a svinje?

ma ne brini, bicete svi zasticeni, kojima se ideja ne svidja....

 

Gost

#40

2011-07-19 10:30

Nije mi jasno kako je moguce da postoji covek koji toliko mrzi pse,kao onaj koji je pokrenuo ovu peticiju. Koliko mrznje i pakosti on u sebi ima? To je sigurno nekakav bolestan covek. Kao vojno lice u penziji mogu reci da je pas covekov najbolji prijatelj, jer sam svog psa nemackog ovcara dresirao onako kako sam ja ceo zivot ziveo, razume se VOJNICKI. To je jedan neverovatno disciplinovan pas, disciplinovaniji od mnogih ljudi. Kada izlazim iz kuce , bilo do prodavnice ili u jutarnju setnju on uvek ide samnom i pravi mi drustvo. Potrebna je policija koja ce da stiti pse od raznih bolesnika kao sto je "mocni" pokretac peticije.
ljubitelj

#41 Re: ah

2011-07-21 12:29

#40: Gost -

Ne mogu da verujem da sam izgubio vreme čitajući sve ove komentare. Ja sam lično potpisao peticiju ZA, ali ne mogu a da ovde ne stanem na stranu "moćnog". Čovek ni u jednom svom izlaganju nije izjavio da mrzi životinje, jednostavno je protiv formiranja POLICIJE i to apsolutno mogu da razumem. Zamislite kako će to da funkcioniše kod nas kad načelnik te policije inače dobar prijatelj sa predsednikom opštine i ženin brat od strica sa najvećim opštinskim biznismenom ne ume da razlikuje psa od svinje, pa kad se zameri vojnom licu u penziji i napiše mu kaznu jer primenjuje drresuru na jadnoj životinji itd itd....
Podvlačim: ja sam ZA, jer lično više poštujem i cenim životinje nego vas sve

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-07-22 12:03


Miki

#43

2011-07-22 12:05

Obracam se ,,ososbi" koja je stvorila ovu peticiju kada kazem da ti je mnogo jadno i usko misljenje. Da, cinjenica je da postoji dosta obespravljenih u Srbiji. I za vecinu postoje nadlezni organi koji jednostavno ne obavljaju posao kako treba, iz ne znam kog razloga. I deo tih obespravljenih su te, kako ti kazes ,,nebitne" zivotinje za koje bilo koga boli uvo. E, pa ima koga boli uvo i to kao sto ova tvoja nesrecna peticija pokazuje, ima ih vise nego onih koji, da parafraziram, imaju cime da se bave, pa se ne bave zivotinjama. Hvala Bogu, pa ima eto takvih kao sto si ti koji imaju cime da se bave, pa misle o nama, obespravljenima (ironija inace, da naglasim ipak, u slucaju da se nije dobro shvatila). Umesto da se boris za formiranje nekog drugog dobra, ti se boris za ukidanje jednog. Eto koliko si jadan( ili jadna).

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-07-24 03:01


Tanja

#45

2011-07-24 15:27

Zivotinje nikad nece biti prema ljudima onakvi kao sto su ljudi prema njima, zivotinja ne moze da bude toliko agresivna koliko ljudi mogu da budu zli .. A onda razmislite ko je sposoban da povredi zivotinju sposoban je da povredi coveka. Naravno i coveku je potrebna zastita ali on/a ima glas kojim moze progovoriti moze reci ako ga/je nesto boli i moze imati zastitu .. Naravno ja volim ljude ali volim i zivotinje. Pokretaca ove peticije ne mrzim zato sto Bog kaze da nikad ne trebamo mrzeti nijedno bice, samo mislim da nema adekvatne razloge protiv veoma humane peticije za zastitu zivotinja.Nisam opterecena, samo mislim da je lepse napraviti peticiju za zastitu bolesnika ili nesto slicno a ne praviti peticiju protiv jedne veoma fantasticne peticje pokrenute veoma fantasticnim ljudima. Ja zaista volim zivotinje iako nemam nijednu i nikada ne bi povredila ni coveka ni zivotinju .. Nadam se da cemo konacno dobiti i tu policiju za zastitu zivotinja. :)

Mita Petnaja

#46 Mita Petnaja

2011-07-26 23:00

A cuj.... Radice roboti a? Kako mozes biti toliko umobolan????

Gost

#47

2011-08-05 22:42

Ukinite smrdljive policajce!!!
stryker_026

#48 :(

2011-08-30 13:54

stvarno nemam reci sve cesce se ne ponosim i sramota me je sto zivim u ovoj zemlji nije mi jasno kako nekome uopste mogu pasti ovakve stvari na pamet a kamoli da na mrezi napravi ovako nesto jedino mi je drago sto se zna da je ovakav poduhvat unapred osudjen na propast stvarno duboko zalim osobu koja je pokrenula ovo
Dalila

#49 Za sve potpisnike

2011-08-30 14:50

Svi ste vi debili koji ste potpisali ovu peticiju, vi se trebate leciti u neku ustanovu ili vas jednostavno unistiti vi ste ti koji sece glave i noge zivotinjama vi ste shkart kojeg treba ukloniti za uvek vi ste satanisticka bagra i sve vas 9 da bog da vas kazni i da vas sotre zauvek
Ceca Devic

#50 Pseudonim

2011-08-30 16:18

Kada si znao da pokrenes peticiju,zasto se nisi potpisao imenom i prezimenom i stao time svojom licnoscu iza svog stava?A sam pseudonim koji si izabrao govori o stanju tvoje psihe:patoloska zelja za paznjom,nepoverenje u sebe,dubok osecaj nize vrednosti.Srpski receno ti si jedan luzer kog i mama ljubi samo za rodjedan zato sto mora,nemas ama bas nista od zivota i potpuno si svestan svoje bezvrednosti i uzaludnosti svog postojanja.Da imas mrvu mozga shvatio bi da bi jedini nacin da budes voljen od strane nekog bica bio upravo da nabavis sebi neku zivotinju jer samo one vole svoje vlasnike ma koliki bezvredni i nikakvi bili.Skoro da mi te je zao.