Vratite nam Klasik TV!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vratite nam Klasik TV!

johnny winston

#51 Re:

2016-08-11 18:22

#32: -  Upravu ste,treba promeniti operatera.Potpisao sam ugovor radi odredjenih kanala,a operater ih skida bez obrazlozenja ili ,makar, obavestenja.


Gost

#52

2016-08-12 17:15

Zato sto ovo nije prvi put da SBB onemogucava gledanje nekog kanala. Platio sam uslugu koja je ukljucivala i ovaj kanal, i mislim da je bezobrazno od strane kablovskog operatera da ovo radi samovoljno, cak ne obavestavajuci korisnika.
Ovo su radili i sa Travel, Fox Crime i SciFi.
Takodje su i cenu menjali kako i kad su hteli.

Gost

#53

2016-08-13 07:29

KLASIK TV

Taj kanal sam jedino i gledao

Nazalost ne znam sto su ga ukinuli sa TELEMACHA

 


Gost

#54

2016-08-13 11:53

Odlican kanal za sve ljubitelje domace kinematografije. Art filmovi, kratki i animirani filmovi..fenomenalan spoj. Mislim, da bi sbb trebalo da obrati paznjui na nas korisnike a ne da samovoljno iskljucuje i ukjlucuje kanale. Mi smo ti koji ih placamo, od nas zavise a ne mi od njih.


Gost

#55

2016-08-14 22:26

Gledala sam taj kanal i stvrno nedostaje !

Gost

#56

2016-08-15 19:34

Jedini kanal na nasem jeziku koji često gledam. To je bilo moje vreme opuštanja i zabave ,uz starije i novije filmove iz regiona .

Gost

#57

2016-08-15 20:04

Dobri filmovi iz bivše Juge!

Gost

#58

2016-08-16 00:31

Nisam za ukidanje Klasik TV!

Gost

#59

2016-08-16 01:44

Zato sto je to kanal koji volim da gledam.SBB nema nikavo pravo da mi ukida kanale i skrembluje koje uredno placam
ja iz Zenice

#60

2016-08-16 08:27

Zao mi je sto su ukinuli KlasikTV. Kako sam pregledao razne kuce, haman da su ga sve kuce i

ukinule. Ne znam razlog, da li su ovi iz KlasikTV-a trazili vece pare ili je nesto drugo u pitanju? Ja sam htio

cak da napustim TELEMACH i da se prebacim u drugu kucu samo zbog KlasikTV-a, ali vidim da ga

nigdje i nema, a nema ga ni na internetu online. Primjetio sam u zadnje vrijeme da su poostrili

autorska prava jer neke domace filmove ili sl. ne mogu skinuti ni sa foruma, niti sa YouTube-a, niti sa neke

druge stranice, a niti sa torrenta, Pirate bay-a itd. Srecom te neke filmove sam odranije skinuo. Pa ne znam

je li i to razlog - autorska prava - sto nema KlasikTV-a. Hocu da kazem da ni internet nije vise sto je bio.

Nekada prije ukucas bilo sta na GOOGLE, recimo nekog glumca prezime i ime, GOOGLE izbaci sve

o tom glumcu, gdje je sada, sta je rucao prije 5 minuta, sta ima u ormaru itd., a sad kad ukucas prezime i ime

tog glumca u GOOGLE, izgleda da moras platiti 5$ da bi otvorili samo njegovu Wikipediu, a kamoli ostalo.

Morace pirati da rade u smjenama da ovo raskrinkaju, a ne da se izlezavaju. Jedino se bojim ako GOOGLE,

FACEBOOK i dr. placaju procentualno pirate da odustanu od raskrinkavanja, onda je obican narod nadrljo. Ako bude

tako, narod ce morati u daljnjoj perspektivi da se iskljuci sa svih kuca i sa interneta jer isplatnije je dati nekom recimo iz

Beograda i Zagreba ko se bavi prodajom filmova ili drugog materijala, isplatnije je njemu dati mjesecnu preplatu

od 40 KM (20 EUR) za kupovinu filmova i drugog neceg. Ti sto prodaju filmove oni bi ti ljubili stope za te pare

(za tu preplatu) i snimili bi ti recimo u jednom cugu mozda sve domace filmove, a poslije toga sve sto zazelis, pa

mozda bi ti od ushicenja snimili i filmove koji jos nisu ni napravljeni, dakle "unaprijed filmove".

Malo sam ovo pisao i satiricno, ali vrlo ozbiljno, jer inace preplata za sve te kuce ko fol neke pakete, sve je

to vrlo bezobrazno skupo za Balkanski standard. Ufol oni nesto održavaju, instaliraju opremu i softver i to je sve.

Nije to meso ili voce da se mora odmah prodati da se ne bi pokvarilo. Imaju neki monopol i drze cijenu

i poskupljuju. Sto se tice cijena na Balkanu bi zbog standarda paketi (razne preplate), trebali bi biti simbolicni,

a odmah bi bio i veci odziv, skoro svi bi bili stalni preplatnici, mozda bi raznim kucama cak bio i veci profit.

Uostalom upitajte posto su paketi na zapadu i kolika su njihova primanja pa ce vam biti sve jasno.

Vidite kako je djelovalo na me ukidanje KlasikTV-a, da je moja prica otisla skoro u drugom pravcu, a da nije ukinut

ovaj kanal nista vam ne bi ovo pisao niti bi bio uzrujan i nasikiran.

 


Gost

#61

2016-08-16 16:18

... ja jedino gledma na TV-u samo Klasik TV ... ostale kanale samo šaltam na daljinskom, ne samo ex yu filmovi ili šta već .... nego i dokumentarce ... ma KLASIK TV je bio po meni najbolji kanal na SBB-u .... e sad što je došlo do prekida ... nešto se debelo tu desilo ... mnogo mi je krivo što više nema Klasik TV-a .
Jugoslav.

Gost

#62

2016-08-17 00:06

moj ćale je gledao samo Klasik TV.

Vratite Klasik TV!!!


Gost

#63

2016-08-17 14:05

potpisao sam zato što samo to gleedam na TV-u!!!, od prvog avgusta ja ga i ne palim, TV, proverim samo dal ima na 83 kanalu Klasik TV , a ono samo sneg .. to jes ništa ... i ugasim . jbg ...
m

#64

2016-08-18 14:34

Vratite nam klasik


Gost

#65

2016-08-19 20:57

U moru gluposti koje nam operateri nude nađe se tu i tamo poneki biser koji se ne rukovodi "onim šta narod želi". Jebi ga. Narod želi i Klasik TV. Zdravlja radi.
Aleksandar SBB Mašić
Gost

#66

2016-08-23 07:18

1) Operater je bez moje saglasnosti i bez ikakvog objašnjenja i bez najave o nameri ukinuo jedan kanal.
2) Operater nije nadomestio ukinuti kanal drugim, adekvatnim kanalom (filmski kanal sa tematikom domaćih filmova i filmova sa prostora ex-Yu).
3) Operater je ukinuo jedan od najgledanijih kanala na toj kablovskoj.
4) Operater se ponaša prema svojim pretplatnicima isuviše monopolistički i nadmeno, ne prati gledanost određenih kanala i svojevoljno menja ili ukida određene kanale.


Gost

#67

2016-09-17 18:36

BEZ KLASIK NEZELIM DABUDEM PREDPLATA TV TOTAL PO ISTEKU UGOVORA ODJAVICU GA

Fugna

#68

2016-09-18 18:17

Ukinu najbolji kanal, na stranici za peticije 67 komentara...bagra derikoža ukida šta i kada im se ćefne, dupedavci paradiraju a Srbija ćuti.. Otišli smo u tri lepe ! Treba nam pičkousti diktator kad smo jajare !


Gost

#69

2016-09-28 10:15

Zato, ker pogrešam filme, ki so jih vrteli na Klasiku.Upam,da program kmalu vrnejo na TV zaslone!
Marko
Gost

#70 Clasic tv

2016-10-07 19:12

#26: -  

 Vratite nam nase dosta mi je americkih kanala gde propagiraju nasilje i ubijanja ,hocu bre da gledam domace filmove sa nasim zvezdama 

 

zoki

#71

2016-10-25 18:06

zasto ste iskljucili klasik tv mnogo je dobar kanal ima dobrih starih dokumentaraca i domacih vilmova za vrwme jugoslavije molimo vratite klasik 


Gost

#72

2016-11-15 18:08

Klasik je u našem domu bil najgledaniji kanal..Ima nas 3 u obitelji.Vratit klasik tv..Necemo Amere niti demonstraciju njihove sile preko seruja i filmova..
Duki

#73

2016-12-03 17:23

Da li mi pretplatnici SBB operatera, koji ostavljamo silan novac svakog meseca, imamo uopste neka prava, sem prava da taj novac i ostavljamo.

Vratite Klasik TV !