Poštovanje i vladavina prava i presude Prvog Osnovnog Suda


Gost

#1

2016-07-28 21:25

Bruka bre i sramota, gde je sad tu decije pravo?!


Gost

#2

2016-07-28 23:11

Gradski Centar za socijalni rad Odeljenje PALILULA, je najobičnija "gomila" korumpiranih, psihijatrijski poremećenih, bolesno arogantnih i iskompleksiranih BITANGI i OLOŠA, koji rade sve osim navodno "stručnog postupanja", pa zbog toga ljudi to treba da znaju - a Srdjanov slučaj je samo jedan u nizu, jedan od nekoliko STOTINA slučajeva, APSOLUTNO NENORMALNOG POSTUPANjA RADNIKA GCzSR Odeljenje PALILULA, koje NEMA NIKAKVE VEZE SA REALITETOM NI SA BILO KAKVOM NjIHOVOM "stručnošću" !!!
U GCzSR Odeljenje PALILULA, se radi po sistemu "KO PLATI VIŠE", a i ako neko "neće da igra kako oni zasviraju" lečeći svoje komplekse na DECI i ODRASLIMA, onda vas SATANIZUJU svojim SUMANUTIM navodno "stručnim mišljenjima" koja NEMAJU VEZE SA REALITETOM NI ZDRAVOM PAMETI, prete i teže ODUZIMANjU DECE i SMEŠTANjEM U HRANITELjSKU PORODICU sa kojima su inače u DILU i od HRANITELjA UZIMAJU MITO/PROCENAT uvek se držeći navodno "stručnog mišljenja" da je "SVAKOM DETETU BOLjE U HRANITELjSKOJ PORODICI, NEGO U BIOLOŠKOJ PORODICI" !!! :(
Da, to je ISTINA o GCzSR Odeljenje PALILULA !!! :(


Gost

#3

2016-07-29 04:33

Za ne verovati je na koji nacin i kako sve centri za socijalni rad funkcionisu i kakve odluke donose.Vecinu odluka sudovi prihvataju kao da su DOGMA i nista ne proveravaju cak i kada je ocigledno da su protivrecni i na stetu dece.Jadna smo mi drzava u kojoj je nekome dozvoljeno da sa tudjom decom mogu da rade sta hoce i ne snese nikakve posledice.

Gost

#4

2016-07-29 06:31

Bezobrazluk sužbenika centra za socijalni rad čije ponašanje iritira zbog neobaveštavanja roditelja kome je pravo uskraćeno.

Gost

#5

2016-07-29 06:37

Peticiju sam potpisala, jer smatram da otac deteta treba da ima kontakt sa svojim detetom, bez obzira na razloge zbog kojih je delimično lišen roditeljskog prava, jer je te razloge cenio sud i sud doneo odluku da otac može da viđa dete.
O centrima za socijalni rad nemam visoko mišljenje na osnovu ličnog iskustva, čast izuzecima - a o njihovoj bahatosti i drskosti mogle bi da se napišu studije.

Gost

#6

2016-07-29 09:33

Pa mislim da je otac otac I da treba da vidja dete

Gost

#7

2016-07-29 22:39

Centri za soc. rad, Sudovi i drugi organi da rade po zakonu, a ne kao do sada sto (uglavnom) rade po sistemu "lako cemo". Kako vas nije sramota?!

Gost

#8

2016-07-30 00:42

Kao roditelj nikako ne mogu ostati ravnodušan na ovu tužnu, ljudsku i životnu priču jedne sasvim obične i čestite porodice.Roditeljstvo samo po sebi,ne bi trebalo da bude odlučujući faktor da bi se potpisala ova peticija.Odluke suda se moraju poštovati kao i vladavina prava što karakterise svako uređeno i civilizovano društvo i u tom slučaju peticije ove vrste treba zdušno podržati na sve moguće načine. . . Srdjanu i njegovoj porodici želim puno sreće s verom u srećan završetak. ..

Gost

#9

2016-07-30 05:35

Zato što se ne sprovode,i ne poštuje odluka Prvog Osnovnog Suda. U pitanju je viđanje mladoletne Ane.
Ovom peticijom smatram,da je potrebno da se dete vrati roditelju Srdjanu.
Srdačan pozdrav u nadi da se ispoštuje odluka SUDA!

Gost

#10

2016-07-30 08:59

Zato sto Sam I ja otac I ne bih mogao ziveti bez dece!

Gost

#11

2016-07-30 09:50

Zato sto se odluke suda moraju postovati...


Gost

#12

2016-07-30 10:18

Ово је стварно срамота отимају децу од властитих родитеља па их дају у хранитељске породице тј. својим пријатељима и рођацима и плаћају им месечно око тридесетак хиљада,ако су родитељи сиромашни зашто те паре недају њима,ја знам да има родитеља неодговорних али нису сви исти.

Gost

#13

2016-07-30 10:32

Razlog je što sam i ja roditelj i što sam protiv bahatih i bezobraznih socijalnih radnika koji misle da su bogovi da ljudima unište porodicu.Kad bi radili svoj posao kako treba manje bi bilo razvoda pa čak i ubistava u porodicama.

Gost

#14

2016-07-30 13:45

Ovo je najstrašnije što može da se čoveku uradi od strane Centra za socijalni rad , oduzeti dete , pa ga mučiti sudski dok nije ostvario pravo na viđenje svog deteta . I posle legalnog viđanja male Ane po sudskoj odluci , sada opet to stopirati.... Ko može da stane na put odvratnim , nehumanim potezima Centra za socijalni rad inače poznatoj ustanovi po postupcima iživljavanja nad decom i roditeljima. Hajde da mi pokušamo !!! Ovde je očigledno da Centar i ljudi u njemu prave dil sa hraniteljima radi procenta koji dobijaju od "poklanjanja"  dece na brigu . To se u praksi pokazalo i doznalo !!!


Gost

#15

2016-07-30 20:22

Ne znam zbog cega je dete u hraniteljskoj porodici ali po oceni suda otac ima pravo da vidja dete.I za dete i za oca je vazno da se vidjaju..


Gost

#16

2016-07-31 12:14

Ni jedan civilizovan zakon na svetu ne moze oduzeti pravo roditeljstva ,bez osnova. Roditelj kome se oduzima dete mora dokazano psihofizicki i seksualno da ugrozava to dete i dovodi mu zivot u opasnost.Ako je sud imajuci u vidu sve dokaze doneo pravosnaznu presudu da se roditelju ili roditeljima ne oduzima dete jer nema pravnog osnova, onda Cenntar za socijalni rad,MORA DA POSTUJE ODLUKU SUDA. uKOLIKO CENTAR NIJE ZADOVOLJAN ODLUKOM MOZE DA ULOZI ZALBU.Kako mozemo da funkcionisemo kao pravna drzava ako se ovakve stvari dogadjaju.

Gost

#17

2016-07-31 18:27

Smatram da ocu treba omogućiti viđanje sa detetom. Ako je u početku bilo propusta sa njegove strane, smatram da centar za soc.rad treba da aktivno učestvuje u pružanju pomoći da se ti propusti ne ponove. Ovo kažem jer Srđan nije krio te propuste. Ako život oca i deteta treba da bude pod nadzorom i to je ok ali vreme je da se detetu vrati otac i da se ocu vrati dete...a soc.ustanova ne treba ovaj slučaj da pretvara u lične prepirke i svađe...dete je na prvom mestu...

Gost

#18

2016-07-31 19:24

da se svakom roditelju omoguci da brine o svom detetu.

Gost

#19

2016-07-31 20:35

Zaustaviti psihicko razaranje dece i roditelja i stop bogacenju hranitelja na racun tudje tuge..Socijalne sluzbe postale su sramne.

Gost

#20

2016-07-31 22:21

Svako dete treba da ima oba roditelja ....

Gost

#21

2016-08-01 12:18

Iz moralnih i ljudskih pobuda. Zbog prava roditelja da ostvari svoja zakonom odredjena prava i zastiti sebe i svoje dete ovskvih bolnih i nedostojnih situacija.

Gost

#22

2016-08-02 16:04

Zato sto je korumpiranost u centrima za soc.rad velika i hranitelji su uglavnom prijatelji i rodjaci uposljenika i treba izvrsiti veliku kontrolu kako hranitelji brinu o poverenoj im deci,licno poznajem momka koji je u hraniteljskoj porodice ogrezao u alkohol.

Gost

#23

2016-08-03 07:56

zatp što dete treba da bude kod roditelja trajne posledice će ostaviti na dete ne boravak u bolnici žalosno je što rade srđanu i jadnoj dariji ni su zaslužili ovo

Gost

#24

2016-08-08 10:26

Podrzavam Srdjana i borbu za svpje dete.

Gost

#25

2016-08-08 23:45

Vreme je da se stane na put kradji  oduzimanju beba i dece u Srbiji. Hocemo da vratite pravdu i zakon u Srbiji koji ce zastititi kako decu tako i roditelje, Nismo radjali decu za centar i vestacke familje.