Da dve godine staža za treće dete bude penzioni staž a ne poseban


Gost

#1

2016-08-18 19:03

Ovu peticiju sam potpisala zato sto sam odgajila cetvoro dece a da pritom nikakvu beneficiju nisam imala niti sam osetila bilo kakvu pomoc od drzave. Zelela sam da imam najmanje petoro dece. Svu decu sam rodila PLANSKI. Nisu bile slucajne trudnoce. Rodila sam ih zato sto sam zelela, ali, da je bilo srece da opstane JNA, moji sinovi bi bili u obavezi da idu u vojsku ili u rat, a nasuprot tome drzava nije duzna da meni kao majci pomogne. Potrebno je da dobijem bar jos pet godina gratis sto sam odgajila cetvoro RADNO I VOJNO SPOSOBNE DECE.


Gost

#2

2016-08-18 19:18

Zato što smatram da su majke tj.žene degradirane u svakom smislu i da je položaj žena u Srbiji katastrofalan

Gost

#3

2016-08-20 05:20

Meni je apsolutno jasno da svaka MAJKA decu radja prvenstveno zbog sebe i svojih najbližih,VOLI,ČUVA NEGUJE bezrezervno i bez obzira na sve ali....Mislim da bi svaka MAJKA koja se USUDILA da u ova teška vremena rodi i treće dete treba automatski da počne da prima penziju.One su odužile svoj dug državi TROSTRUKO....a da ne pričam o MAJKAMA sa više od troje dece...E sad država neka se oduži njima...

Gost

#4

2016-08-22 12:11

"Bela kuga" je najveći problem ovog naroda i ako se nešto bitno i radikalno,svakako hitno ne promeni u politici nataliteta,naš nestanak je izvestan!


Gost

#5

2016-08-25 17:32

Sta reci a bez suza opisati?