BOJKOT GEJ PARADE U BEOGRADU PLANIRANU ZA SEPTEMBAR 2011


Gost

#1 Dragana

2011-08-16 22:50

MARS IZ SRBIJE I PEDERI I ONI KOI IH PODRZAVAJU.

Gost

#2

2011-08-16 22:59

Pederisanje nije seksualna orijentacija, nego zanimanje. Na čast vam bio savaki $$$ koji iskamčite od EU brukajući nas (5000 policajca moralo da interveniše, a parada uspela!? FUJ!), a koji će naši potomci vraćati stotinama godina.

Gost

#3

2011-08-17 00:35

Stop bolesti, za zdravu Srbiju.

Gost

#4

2011-08-17 02:39

Паганизам нам не треба

Gost

#5

2011-08-17 02:52

Никад неће проћи у Србији. И ако, не дај Боже, одрже ту параду, ништа неће постоћи, само ће да погоршају ствари...које уопште нису лоше по њих !

Gost

#6

2011-08-17 03:29

Не брукајте нас више и маните се од педера,обратите пажњу на хиљаде и хиљаде нормалних младих људи којима у овој земљи нисте обезбедили никакву перспективу!Па зар је новац баш битнији од свега,аман !!!!!!!!!!!!!!

Gost

#7

2011-08-17 11:57

Sramota !

Gost

#8

2011-08-17 12:57

Докле више да се шетају докле више да Србију буде земља педера,шта они мисле да ће постићи са овим мени није јасно,али знам само једно да ово са овом парадом којом мисле да је изведу поново неће изаћи на добро!!! Јер много је људи гладно и бесно,много је деце по улицама много је оних којима је више доста овога,устаће народ и ставиће тачку на све! Боље да су изградили домове за децу,да су улозили још у Србију да се боре за Србију,уместо што ће да шетају Педере!

Gost

#9

2011-08-17 13:41

НИКАД!

Gost

#10

2011-08-17 14:30

peticija je dobra ideja i smatram da narod mora da se digne u sto vecem broju i da izadje na ulice beograda i u svim ostalim gradovima u srbiji da protestuje protiv odrzavanja parade "ponosa" jer smatram da je to bolest koju mora mo leciti i spreciti da se i dalje siri i takodje mislim da je to najvece zlo...u slucaju da protesti pred odrzavanja parade ne urode plodom i stranke odluce da se ona ipak odrzi smatram da se na dan parade mora podici bar 100.000 ljudi iz cele srbije i da se po svaku cenu razbije ta sramna antimoralna parada!

Gost

#11

2011-08-17 16:07

MARSSSSSSSSSS BAGRO ZAJEDNO SA BORISOM TADIC IZ SRBIJE.

Gost

#12

2011-08-18 18:06

To je nenormalno, bolest, ali neka bude njihov problem.Srbija ovog trenutka ima preca posla.
Njihovo kreveljenje, neka ostave za sebe kuci, mi
to netrebamo da gledamo

Gost

#13

2011-08-18 18:28

Vidim da u odabiru drzave, drzava Srbija NE POSTOJI !
Da li je moguce da, a to sam primetio i na drugim sajtovima, jos uvek ne postojimo kao drzava, vec nas vode kao zajednicka drzava Srbija i Crna Gora. Iako mi to jako smeta, ipak sam potpisao peticiju jer mi ovo drugo zbog cega se peticija potpisuje jos vise smeta !

Gost

#14

2011-08-18 18:38

JA sam malo stariji, kažu srednjih godina, i možda me je ovo vreme pregazilo pa kao neshvatam savremene tokove ito. Ali dragi moji brak je zajednica muškarca i žene i dete ima oca i majku i tako je od kada postoji sveta i veka i do samog kraja.Ne nisam ja preterano religiozan,ni nazadnih shvatanja.Neka svako radi što mu pričinjava zadovoljstvo, ali nesme da ugrožava moral, zakon ili drugu osobu.Mislim da je sve ovo čist egzibicionizam gej populacije i ako ničim drugim nemate da privučete pažnju ne morate ni svojom orjentacijom.Jer ipak je to Vaša privatna stvar i nemora da intreresuje nikog drugog.
strejt

#15

2011-08-18 20:31

sta bre znaci ovo paradiranje pedera? sta sad treba i mi strejt da paradiramo? ajde bre jebite se gde hocete nas to ne zanima ali nemojte da kvarite ovu omladinu ionako su vec iskvareni, sramota velika a i ovi politicari koji podrzavaju tu bruku mrs iz srbije jer su i oni pederi pa im je to normalno. bolje bi bilo da pogledaju malo ovaj napaceni i gladni narod a ne pedere

Gost

#16

2011-08-19 01:53

Konačno da neko ima hrabrosti da pruži javno šansu ljudima koji su normalni(normalno vaspitani,normalno prirodno i biblijski heteroseksualni, normalno porodični...) da izraze mišljenje protiv NENORMALNE POJAVE KOJA SE NENORMALNO NAMEĆE KAO DA JE N O R M A L NA - FUJ. U ime budućnosti, dece, morala i zdravlja neka parada našu zemlju zaobilazi u VELIKOM LUKU !!!,Normalan čovek

Gost

#17

2011-08-19 09:14

Bruka i sramota, Ponovo, valjda nikad nismo ni prestali sa Zapada kopiramo sve najgore.
Gejevi lezbejke nisu potrbni Srbiji, vec deca, zdrava deca koja ce odrastati u zadravoj sredini.

Gost

#18

2011-08-19 11:15

Apsolutno sam protiv nasilja. Ako parade ipak bude treba je ignorisati.
Takodje imam predlog. Ako vlast odluci da parade bude, pokrenite peticiju da javni servis RTS o tome ne izvestava ni na koji nacin.

Gost

#19

2011-08-19 12:05

ŠTO VIŠE LJUDI DA SE ODREDI SPRAM OVE BOLESTI, TO BOLJE ZA ZDRAVIJI SVET.
MIGUAR

#20

2011-08-19 12:10

SVET JE SVE VIŠE BOLESTAN - OVU BOLEST FINANSIRAJU VELIKI SISTEMI KOJI ĆE DA SE URUŠE KAO KULE OD KARATA

Gost

#21

2011-08-19 15:24

DOSTA JE VISE SA PONIZAVANJEM I UCENAMA!!
CAO
EVROPA!!

Gost

#22

2011-08-20 11:13

svda treba i na svim medijima i uvek isticati da je to "PARADA SRAMA".
bludnih i izocacenih umova novog svedskog poretka!!!!
isticem i cvrsto sam ubedjen da je pravoslavno hriscanstvo spasenje ovoga sveta, a da nije dan od tih sramnih i izopacenih pedera nije hriscanin, izato mi kao hriscani se gnusamo tih pojava i takvih ljudi.
ja kao hriscanin mogu samo da ih zalim svestan toga kako ce oni goreti u paklu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#23

2011-08-20 11:56

Definitivno treba promeniti kurs ove zemlje ukoliko zeli da sacuva dostojanstvo i porodice. Nije sve sto je evropsko i demokratsko ispravno. Ovde su pogresno shvacene demokratske ideje i uvaljuju nam se njihove tekovine o kojima ni oni sami ne znaju sta da misle jer se njihove porodice urusavaju. Radi se o jakim homoseksualnim lobijima u svetu koji uspevaju da ulaze na mala vrata sistema drzava. Sta je apsurd? Po cenu nekog fiktivnog ulaska u Evropu, nasa deca treba da budu bombardovana serijama i filmovima o duplim tatama ili mamama? Meni takva Evropa, sa gubitkom vere i poremecena - ne treba!

salens
Gost

#24

2011-08-20 13:00

Sa gađenjem posmatram period od poslednjih desetak godina, od kada su ovi furunaši i pozadinci krenuli u "osvajanje" Srbije. I sama reč PONOS mi se zgadila i sve ređe je upotrebljavam.


Gost

#25

2011-08-20 16:42

Hocemo zdravu Srbiju!!!!