Zahtev za osvetljenje i semafor na Zrenjanincu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zahtev za osvetljenje i semafor na Zrenjanincu


Gost

#1

2016-11-18 15:52

Zbog nemilih događaja koji su nas zadesili

Gost

#2

2016-11-18 18:53

Zato sto mislim da pesaci
moraju da budu max.zasticeni na putu.
Marko BBrdo

#3

2016-11-18 19:59

Postavite semafor, osvetljenje i lezeceg policajca da bi vozaci usporili. Hvala


Gost

#4

2016-11-18 20:26

U naselju Mali Zbeg ima mnogo dece koja svakodnevno idu u skolu i koriste Javni Prevoz    I koriste pesacki prelaz koji je 100% nebezbedan pogotovo u popodnevnim satima kad se i neprimecuje. Vlada veliki strah i roditelja i same dece. POD HITNO RESITI PROBLEM.

 


Gost

#5

2016-11-19 03:06

Kao vozac koji prolazi ovim putem izjavljujem da me hvataju zmarci svaki put kad u sumrak/mrak vozim ovim neosvetljenim putem od Zbega do semafora na Gredi. Taj strah sam imala iste veceri kada je druga osoba ove nedelje stradala :( a vece pre toga sam sa suprugom komentarisala problematiku prolazeci ovom deonicom. Pesak se iz mraka pojavio cini mi se niodkuda. Pesaci nisu svesni koliko se ne vide a vozaci po automatizmu voze min 60 km/h iskljucujuci se sa petlje od mosta ne usporavajuci. Ova deonica nije smela ostati neosvetljena i bez semafora ili pasarele nakon izgradnje petlje i otvaranja trznog centra. Nadam se da ce nadlezni podhitno preduzeti nesto UPALITE (ulicnu rasvetu ili semafore) DA SE VISE NICIJI ZIVOT NE UGASI! Hvala!