Stop mrznji i homofobiji u Srbiji

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Stop mrznji i homofobiji u Srbiji

cybermikan
Autor peticije

#1

2011-09-22 18:37

Svi ljudi IMAJU prava da budu ono što jesu sve dok svojim pravima ne ugrožavaju druge!

Gost

#2

2011-09-22 18:46

Svi ste protiv fasistickih izjava, svi ste protiv Jelene Popović-Ivanović ( Nikita Če Buraška ). Pa onda dajte glas zovite prijatelje da se pridruze, i da pokazemo jednom da smo i mi normalno drusto. Necemo dozvoliti da nam ovakve gadosti izlaze u svet.
Stop pozivu na nasilje, stop diskriminaciji !!!!!

Gost

#3

2011-09-22 19:25

Diskriminaciji se treba stati na put,jednom za uvek,ona je kroz istoriju, pa i dan danas uzrok najvecim problemima u svetu i drzavama poput nase,tu su ratovi,uvijanja,maltretirnja i da ne nabrajam,a kada jedan profesor iznosi svoju diskriminaciju javno,sta da ocekujemo od ucenika ucenim od strane profesora....ovo je ozbiljan problem,kako drzave,tako i ministarsvtva prosvete,jer nije prvi put da u skolskim zbornicama sede ovakvi ljudi,bilo je tu i pedofila,i psihicki poremecenih osoba,kako su dobili posao za rad sa decom a da njihovo psiholosko stanje nije utvrdjeno pre toga....potpisujem peticiju kao gradjanin koji zeli zdravu buducnost svojoj deci.....

Gost

#4

2011-09-22 22:17

Moja su deca davno zavrsila skole, ali se nadam da cu jednog dana voditi unucice, i sva se jezim cak i samo od pomisli da neko takav bude predavac mojem unucetu, ma strasno. Apsolutno podrzavam peticiju svim srcem
coveka, jer to jesam i to je stvar na koju sam bas ponosna

Gost

#5

2011-09-23 00:48

moj potpis dovoljno govori!
Jelena Popovic Ivanovic

#6

2011-09-23 02:05

taman htedoh da potpisem ovu peticiju jer mi se svideo naslov i njegov smisao, kad ono i vi preokrecete moje reci naopako ko i mediji. bedak. a imali biste i moj glas da se stvarno borite protiv mrznje i homofobije. :)

Gost

#7 Re:

2011-09-23 02:20

#6: Jelena Popovic Ivanovic -

Gospodjo vi niste svesni svoje nesvesti i kakav govor mrznje ste iskazali, vi ste fasista i mentalno oboleli cim mozete tako da izadjete u javnost sa tim stavom. Pa vi zivite u Vojvodini koja je centar nacija kojih ima preko 25.

Treba da se stidite sto postojite i vi i vama slicni.

Dino Hot


Gost

#8 Re:

2011-09-23 13:16

#2: -

Ne vidim razliku između Vas što pišete peticiju i ovih što je brane.

Svi ste Vi ista iskompleksirana govna u službi fašističkog režima Borisa Tadića!

Free Jack

#9

2011-09-23 15:18

"taman htedoh da potpisem ovu peticiju jer mi se svideo naslov i njegov smisao, kad ono i vi preokrecete moje reci naopako ko i mediji. bedak. a imali biste i moj glas da se stvarno borite protiv mrznje i homofobije. :)"

JAO kako vas je spustila....pa ovo bi i budalu uvredilo...
Free Jack

#10

2011-09-29 04:54

Š'a je bilo? Nema komentara...?

Kad manjine prestanu da ugnjetavaju većinu, onda će sve biti fer i pošteno.

Lično sam prisustvovao događaju gde manjina ne zna srpski jezik. E to se zove nepoštovanje.

A hoćete da mi normalni vas nenormalne da poštujemo? Ma važi...

Gost

#11

2011-10-01 17:16

Stop mrznji i homofobiji u Srbiji...

Gost

#12

2011-10-01 20:44

ej, niste dobro citirali njen status pa ste promenili znacenje njenih reci. koliko sam ja upucen, ona se sa ''stoko pederska'' obratila nosiocima propagande koji se bave projektimas o pravima ovih, onih, nebitno kojih, a ne tim ljudima kojima su namenjeni projekti.

isto tako, koliko sam video na printskrin verziji njenog statusa, jedna od recenica je bila: ako ti neko opsuje mamu srpsku, mlatni ga u njusku (cime je ona upucivala na to da je psovka majke i udarac u njusku ili nos ili lice psovaca zasluzena kazna za onog ko pssuje neciju majku)

malo je glupo sto tvorac ove peticije (hahaha, smesan mi je taj lik)izvrce reci te profesorice i na osnovu takvih izvrnutih znacenja trazi da se potpise peticija za njeno kaznjavanje