Peticija za povećanje budžetskih master mesta - Ekon. fak. Niš

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-11-13 18:01



Gost

#2

2011-11-13 19:25

Zelim samo da citiram : "Tražimo jednaka prava za sve studente Univerziteta. Studenti ne smeju da snose posledice nečije pogrešne procene ili politike, a mnogi to i ne mogu s obzirom na visinu školarine."

Gost

#3

2011-11-14 23:54

Zamolio bih sve studente ek.fakulteta,da sutra obavezno dođu na fakultet,A ZAMOLIO BIH SVE ONE KOJI ORGANIZUJU SUTRAŠNJI DAN D,DA POZOVU MEDIJSKE KUĆE,POPUT B92,ZATIM PRVU TV,ZATIM SVE NIŠKE TELEVIZIJE I PRESTAVNIKE PISANIH I ELEKTR.MEDIJA.TREBA JAVNO UKAZATI NA NEPRAVDU KOJA JE UČINJENA NAJBOLJOJ GEBNERACIJI.

Gost

#4

2011-11-15 02:01

NA mestu

Gost

#5

2011-11-15 13:14

Zašto je danas bilo tako malo studenata,da li to znači da nema dovoljno interesovanja od strane studenata,?da li to znači da će te se pomiriti sa odlukom žene koja je pogrešno procenila broj studenata.Da li je njeno mesto i dalje na toj funkciji?Zašto danas nije bilo medijske podrške?To u stvari znači da se nismo dobro organizovali,da nemamo vođu,šta radi presednik stud.parlamenta?Nije li on produžena ruka dekanata!Čije interese on zastupa.Strašno mi je žao.A kako to dobro rade studenti beogradskog univerziteta!hajde da mi nešto naučimo od njih,za dobro svih nas!
Pantelija

#6 Re:

2011-11-15 16:08

#5: -

Samo bez ishitrenih komentara.... niko nije nicija produzena ruka.

Ko je kriv, zna se.

A zasto nas je bilo malo to treba da se zapitamo... aktivni su uvek  isti ljudi, a ostali ocekuju da se drugi izbore za njih. Necemo nikad biti kao u Bg-u jer su aktivizam i solidarnost studenata ovde na nezavidnom nivou.

Imamo jos malo vremena i izboricemo se, u to sam siguran!

Pantelija

#7 Re:

2011-11-15 16:14

#3: -

Ne znam ko si, ali pretpostavljam da si isto tako ukljucen u citavu organizaciju i da se zajedno sa ostalima boris za svoja prava. Pretpostavljam da je i komentar #5 isto tako tvoj, pa samo da skrenem paznju da sve svoje ideje iznosis na sastanku i kada se svi vidimo. Televizija je krajnji korak ako ni sutra ne dogovorimo nista sa rektorom...
A kako smo pokazali nesolidarnost prilikom okupljanja, jedino je moguce da se na nekoj od televizija ukaze na ovaj problem... a da oni snimaju neke proteste, tesko, jer se necemo ni okupiti za takve proteste. Zalosno, ali tako je!


Gost

#8 .

2011-11-15 16:48

.

backo

#9

2011-11-16 15:34

Pantelijo, svaka ti je ko u Njegosa. Ocekujem da cemo uspeti da se izborimo za slobodno smem da kazem nepravdu koja je ucinjena greskom samo jedne osobe. Molim vas, uticite na ljude oko sebe da budu aktivniji i da se ova stvar ne zavrsi kao sto je uobicajeno u Srbiji, sedi i cuti.. Mi smo generacija koja donosi promene, mi treba da vodimo ovu zemlju u nesto bolje!!

Gost

#10

2011-11-18 15:31

Koje su novosti? Da li su nam ispunili zahteve i odobrili bar deo od trazenog broja budzetksih mesta?

Gost

#11 Pantelija

2011-11-22 12:39

#10: -

Videcemo u toku ove nedelje


Gost

#12

2011-11-23 11:48

Kada u toku ove nedelje? Cini se da nema nista od toga, nece oni tek tako da dozvole veci broj mesta na budzetu.