Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!

Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!! / Saopštenja / Molim potpisnike da podrze i sledecu peticiju : / Komentari


Gost

#1

2020-02-17 08:13

Kako vas nije sramota?

Gost

#2

2020-02-18 02:02

Ovako nepismen tekst, sa balavackim screenshotovima necijeg psovanja na drustvenim mrezama kao glavnim argumentima, ne moze da se nazove ni tekstom, a kamoli pravom peticijom. Kao autor bivse peticije koju sam potpisala (i pocinjem da se brinem zbog toga), vase je da me obavestite dokle se u borbi sa tom peticijom stiglo, sto niste godinama uradili, a koristite opciju da gnjavite sa nekakvim novim peticijama. Da mogu, vratila bih sada oba potpisa, i za vucjake i za policiju za zivotinje. Vi ne umete da govorite, a kako govorite tako i mislite. Da mislim da je Levijatan najvece drustveno zlo, ne bi potpisala ovaj tekst, uzas. Molim vas, brisite me sa svoje liste, odmah! Hvala!

Gost

#3

2020-02-18 09:24

Pošto ne mogu da otvorim ovde nalog jer sam zaboravio šifru (ili šta već), molim vas da neko umesto mene pokrene peticiju protiv pecanja tim perfidnim udicama, koje razaraju nepce bezazlenim ribama. Jednom me je zet-moron pozvao na pecanje kad sam bio klinac, i kada sam u ruci osetio strašnu bol ribe dok sam je skidao s udice zaplakao sam. Pisao sam Orki, ne znaju šta će. Može da se lovi i mrežom, svako stvorenje ima pravo na bezbolan život (i smrt). "A poganima i krvnicima će suditi Bog," piše u Bibliji.



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...