Hoću da Beograd bude grad zabave i greha!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Hoću da Beograd bude grad zabave i greha!

Beogradjanin

#26 Glas razuma

2013-10-29 22:01

Mi Srbi smo retardiran narod i treba nas sve pobiti. Mi smo po grehu po losim stvarima hocemo da se isticemo. Zato nije napravljena peticija hocu da Beograd bude grad dobih ljudi, grad skolovanih ljudi... A inace da li je nesto ispravno ili ne nema veze da li zivimo u 11. ili 21. veku. Ako je nsto ispravno onda je ispravno. Jos iz vremena Mojsija vazi ono "Ne ubij" pa eto sada je 21. vek hocemo da menjamo to? Sada ce neko reci to nije isto. Zapravo isto je. Ako je nesto ispravno onda je ispravno. Nije bitno u kom je veku napisano. I da li je za to zasluzan Bog, Isak Njutn, Albert Ajnstajn ili neko cetvrti nije vazno. Ako je ispravno ispravno je i vreme uopste ne utice na to. Ako su drugi budale i spustaju se na taj nivo ne moramo i mi. Verujte mi niko nas nece potapsati po ramenu i reci bravo ako budemo grad greha, niti cemo dobiti neke velike pare za to sto imate inicijativu o Beogradu kao gradu greha. Nikakve koristi od toga nemamo a mozemo imati samo stetu. Na globalnom nivou Beograd i Srbija nisu nista. Pa kada vec ne utice nasa odluka i nase ponasanje na globalnom nivou nista onda zasto ne bismo i mi ostali normalni? Za promenu hajde jednom da budemo normalan narod i da se isticemo u necem pozitivnom a ne stalno da budemo debili. Svako dobro.