TRAŽIMO KAZNU ZA MUČITELJA IZ SELA TULARA ! STOP MUČENJU ŽIVOTINJA!

TRAŽIMO KAZNU ZA MUČITELJA IZ SELA TULARA ! STOP MUČENJU ŽIVOTINJA! / Saopštenja / TRAŽIMO KAZNU ZA MUČITELJA IZ SELA TULARI! STOP MUČENJU ŽIVOTINJA! / Komentari


Gost

#26

2021-02-10 12:39

ZASTITIMO ZIVOTINJE.

Gost

#27

2021-02-14 11:46

Bravo, svaka čast. Za mučitelja tražiti zatvorsku kaznu. Mada bi trebalo kazniti cijelo mjesto. Nemoguće da tu jadnu kujicu niko nije vidio. Neka se posrame svi iz toga mjesta. Nadam se da će pravda koliko toliko biti zadovoljena mada bi za ovaj čin i doživotna robija bila premalo.
Mrvica

#28 Re:

2021-02-17 09:59

# 17: -  

Kako Vas nije sramota ,, gospodjo,, . Pričate gluposti i hvalite monstruma. Ko je vezao nedužnu majku na lanac? Ko je dozvolio da joj uginu štenci? O da , siti smo tih finih komšija, pa se na kraju ispostavi silovatelji,pedofili i evo kao taj Vaš mučitelj živih nedužnih bića. Živo biće je živo biće, i zapamtite svako ima pravo na život, pa i životinje. I za kraj, što više upoznajem ljude, sve više volim životinje. Znate zašto, zato što me moji ljubimci , imam ih pet, nikada nisu razočarali, uvredili,ponizili, nego su mi se iskreno obradovali svaki put kada dolazim kući. I unuku učimo da voli životinje. Tako da dobro razmislite koliko Vam je dobar taj Vaš komšija. A nije sigurno.


Gost

#29

2021-03-10 16:15

Možda da pogledate današnje vesti i stradanje deteta od pasa. Vredelo bi i peticiju da napravite da vidimo volite li i decu koliko pse. Videli smo da umete da potpisujete i napadate ljude zbog smrti pasa, čak i kad pretpostavljate da je zanemaren, a umete li da napravite peticiju za očuvanja bezbednosti dece od pasa?! Imam utisak da to baš i neumete. Možda se i varam?!