Reci NE "Paradi ponosa" u Septembru 2022 god.

Reci NE "Paradi ponosa" u Septembru 2022 god. / Saopštenja / Peticija / Komentari

Боле

#26

2022-07-23 20:43

Дођите у Неготин!


Gost

#27 Re: vladimirw

2022-07-24 12:15

Koji je tvoj bog?

#28

2022-07-26 12:26

#25: Адам и Стева -  

 Re: Ako uspeš dovoljno da napregneš mozak i dovedeš sebe do neke ustanove koja ti može pomoći biću srećan zbog tvog ozdravljenja. Dotle nemoj da progovaraš jer postoji mogućnost da naiđeš na nekog ko ne zna za tvoj poremećaj, te će tvoje buncanje shvatiti kao uvredu!

Naročito nemoj da komentarišeš veru i vernike jer ti ne umeš da razlikuješ ni crkvu od džamije, a kamo li da razumeš NAŠU veru! Ti za Boga ne znaš! Ako i ideš u crkvu odlaziš tamo da lažeš sebe, ali znaj da Boga ne možeš! 

Moja posla i jesu da odbranim svoju državu i narod od svake agresije pa i ove tvoje. 


Gost

#29

2022-07-28 16:19

Srbijo vidim u Statistici da je u Beogradu najvise ljudi glasalo Ne Paradi,sobzirom koliko stanovnika I'ma Beograd I to je mnogo Malo. Srbijo aktivirajte se OSTALi gradovi u Srbiji. Septembar se blizi I znam da ste svi na Odmorima I bas VAS BRIGA za tu Bruku KOJA ce se desiti za Malo vise od Mesec Dana. Odvojte par minuta I glasajte Ne Paradi Ponosa. Ovo nije Parada obicna,ovo je EURO PRIDE STO ZNACI DA CE SRBIJA BEOGRAD BITI DOMACIN PAR DANA SVIM PRIPADNICIMA LGBT POPULACIJI.IMAJTE U VIDU DA OVA PARADA CE TRAJATI PAR DANA I TO U SEPTEMBRU KADA SE VRACAMO NA SVOJE POSLOVE KADA NAM DECA KRECU U SKOLU,A ZNATE DA CE TIH PAR DANA CEO BEOGRAD BITI BLOKIRAN ZA SAOBRACAJ PA CAK I ZA SETNJU PO GRADU POSTO CE POLICIJE BITI NA SVE STRANE TAKO DA CE NAM KRETANJE BITI OGRANICENE. NIJE ISKLJUCENO MI KOJI ZIVIMO SA DRUGE STRANE SAVE I DUNAVA DA NECEMO MOCI DA PREDJEMO MOSTOVE KAKO SLUZBE KAZU IZ BEZBEDNOSNIH RAZLOGA.SRBIJO POTPISITE OVU PETICIJU,ODVOJTE PAR MINUTA VREME A BEZ OBZIRA GDE STE
Снежана Рељић

#30 Re: SIGURNO DA CE SE I ARANĐELOVAC PRIDRUZITI

2022-08-05 16:10

#7: -  

 


Anonymous

#31

2022-08-05 16:22

Arandjelovac
Silni

#32 Re: ne paradi

2022-08-06 20:50

#2: -  

 


Gost

#33

2022-08-08 21:11

Kampanja mora biti "agresivnija",makar toliko koliko su oni agresivni,zagrizeni i bezobrazni. Javite,kad' budete organizovali sakupljanje potpisa u Nišu. Neka bude na više punktova i više dana. Ako ne uspemo peticijom, moramo organizovati "kontramitinge".. Ovome se,MORA,stati na put,milom,ili silom!
Mirjana

#34

2022-08-21 08:15

Hoće i bake i dede da potpišu peticiju,kako da se organizujemo da dođemo do njih?

Adam i Steva opet

#35 Re:

2022-08-27 22:29

#28: Koji je tvoj bog? -  

 Alo legendo kakav poremećaj o čemu TI buncaš ko će i zbog čega shvatiti kao uvredu? Što se tiče vere prvo i prvo na osnovu čega nisam hrišćanin? Jer volim osobu istog pola?? Realno gledano veće su šanse da ćeš ti gore biti manje vredan zbog mržnje i osude nego ja zbog ljubavi. A i kontam postiš 2 puta godišnje, odeš u crkvu za Božić i smatraš sebe ultra vernikom. I od čega braniš državu kakva agresija majstore ne brini se niko ti neće pipnuti guzu, ni tebi ni bilo kojoj strejt osobi. Sporcki poz




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...