Zabranimo emitovanje filma ,, U zemlji krvi i meda,, u Srbiji


Gost

#126

2012-01-22 03:53

Dosta je bilo više prikazivanja nas Srba kao životinja!!!

Gost

#127

2012-01-22 12:44

Подржавамо акцију али зашто није написано на српској ћирилици овако:
Забранимо емитовање филма ,, У земљи крви и меда,, у Србији

Gost

#128

2012-01-23 17:00

Kako je moguće da svi ti belosvetski likovi - koji su čuli da su Srbi loši- ne pomisle da je to, malo nenormalno - da se jedan narod stalno pojavljuje, u svakoj priči, kao negativac! kako je moguće da se ne zainteresuju i "pročačkaju" i saznaju makar delić istine... To su intelektualci? Ljudi koji promišljaju stvari? Ne to je glupa masa. Hipnotisana glupa masa!
A ova Anđelina treba da se pojavi u Beogradu i kaže: "Ljudi izvinite, prevariše me mangupi!" ako ima obraza...

Gost

#129

2012-01-23 17:27

Dragi prijatelji trazimo zajedno, javno, da Ministarstvo za kulturu i svi bitni ljudi daju o[tar protest ybog neistina koje su prikazane u filmu, a sve glumce srbske da objavimo i javno pokazemo i ispljujemo pa neka sami procene da li su mnogo vise dobili ili izgubili...

Gost

#130

2012-01-23 19:42

:-(
Југ

#131

2012-01-23 20:07

Браћо, мислим да смо се изобличили поред ових онлајн петиција и форума. Сви нешто кукамо и пљујемо а сви седимо испред монитора и глумимо патриоте. Зашто Грци могу за једног претученог студента да блокирају целу Атину. Изађимо на улице и покажимо не задовољство. Ова власт нам годинама уназад убија веру, идентитет. Ова џ(х)оливуд прича је мизерија наспрам ових наших лицемера што владају Србијом

Gost

#132

2012-01-23 21:30

Нисам сигуран да је "забрана" филма права ријеч/ акција коју би требало примјенити. Можда бојкот, позив на масовни бојкот пројекција које ће сигурно бити одржане јер је и читава ова реакција једна добра реклама за тај "урадак"(можда и срачуната)..Ајде рецимо да ако га већ гледамо - да се гледа пиратска верзија ( то ће је више забољети него неке неодмјерене акције које би (опет!) срамотиле Србију..)Треба питати Ђуричка, нека се изјасни и он, да знамо да ли да га и даље волимо... Палити свијеће српским/свим жртвама у неком углу пред биоскопом, на пристојан начин дијелити пригодне летке људима који долазе на пројекцију (а биће их Србијо), достојанствено са што мање аутоголова изразити своје неслагање...Поздрав!
Branko Stupić
Autor peticije

#133 Re:

2012-01-24 00:19

#127: -

Извињавам се тек сад сам увидео да сам петицију писао латиницом пошто сам морао да мењам тастатуру како бих могао да куцам кодове које ми је тражио јутјуб да бих могао да оставим коментар на трејлеру истога ,,филма,,...


Gost

#134

2012-01-25 21:02

TO JE BESCASNA KURVA BREDA PITA KOJA USVAJANJEM DECE ZELI DA SAPERE NARKOMANSKU AMORALNU PROSLOST I NIKADA ZA MENE NIJE BILA SLAVNA GLUMICA
Ja

#135 Re:

2012-01-25 22:55

Pa zato je to toliko usrana drzava :-)

#2: Lazar -  

 

Vehabija

#136

2012-01-26 20:07

Malo vas je, malo vas je pickice !!! :D
djihatlija

#137

2012-01-27 13:48

Šta je smradovi genocidni ,šta ste se usrali dodoikovci ,mrska tvorevina će da nestane milom ili silom
nema više slobe ,jna ,šešelja i vadikala ,najebali ste !
Srbin

#138 Re:

2012-01-28 00:46

#137: djihatlija -

TACNO! Znas ti nas, jebo ti nas!


Gost

#139

2012-01-28 12:05

Докле више да нас нападају!? РУКОМЕТ ВАТЕРПОЛО ТЕНИС ОДБОЈКА ;)
noname

#140

2012-01-28 15:22

Svi vaši komentari sami govore o tome kakva ste vi nacija, ''braćo srbi i crnogorci''! niko vas ne može bolje prezentirati od vas samih! a ovi komentari govore tome u prilog, jednako kao i vaša (ne)djela!

Gost

#141 Re:

2012-01-31 22:14

#26: -

Dajte Doda Fidela neka joj se suprostavi !


Gost

#142

2012-02-01 19:00

Sramota! Da sami blatimo svoju naciju prikazivanjem ovakvog filma.

Gost

#143

2012-02-04 01:49

MOLIM VAS DA POTPISETE OVO

Gost

#144

2012-02-05 23:15

Its about time that Serbia and its citizens deserve better. They have been treated very badly by the western media for so many years. Now that the truth is coming out this film is a big fake and of to much manipulation. War victims should be treated with sympathy and not To put salt on the injury. BDW I am NOT AT ALL serbian but I know history and politics.
gost iz BiH

#145 Re:

2012-02-06 06:46

#9: - 4zbog takvih komentara i takvog razmishljanja uvjek ce biti materiala za ovakve filmove...bravo angi

 


Gost

#146 STOP Bus Plus Peticija

2012-02-11 22:04

Molim vas da pogledate i ako zelite date podrsku za jos jednu peticiju:
http://www.peticije24.com/stop_bus_plus

Gost

#147

2012-02-12 10:04

Ако нека кућа и поред забране емитује овај антисрпски филм треба је бојкотовати до њене пропасти. Или ћемо имати част или ћемо довека пузати на коленима пред западном циничном гамади.

Anonymous

#148

2012-02-15 20:35

Stop ljaganju srba i srbije


Gost

#149 Re: Dragi moji svi...

2012-02-16 02:16

#111: I tata bi sine... - Dragi moji svi...

 

ja mislim da niko ovde ni ne cita predhodne postove

vec su ljudi toliko...zapuseni od strane svega da se nazalost na kraju mozda i pretvore u te agrosore

vecina komentara su samo gadne psovke, iako se ovo poglavlje zove diskusija

ali vi ste potpuno upravui moj glas ide vama

pozdrav.


Gost

#150 Re:

2012-02-16 03:37

#132: - Е, и тај Ђуричко и онај говнарко Јефтић...па шта мислите зашто нема озбиљнијих глумаца у том филму? Ова два смрада су продала Србију за по 50-80 сома долара. Није она америчка курветина хтела да плати озбиљније глумце да би она имала ћар, то је сасвим нормално. Још гледам  данас кратки интервју оног малог офарбаног смрдљивка како се упитује који је нама свима qrc? Битанга она једна наркоманска! И ко је тај гмаз Јефтић уопште? Појавио се у два филма, а од кад постоји ради само у дечјим позориштима.

Упсталом, обојица су имала сценарио пред собом, и могли су да се "покажу".  Од прошлог "завлачења у дупе" америчкој курветини, радећи неке тривијалне улоге, Ђуричко отвори кафану, па још као СРПСКИ ЕТНО ДОЖИВЉАЈ код њега? хахахах...ПУШИКА АМЕРИЧКА!!! То је он! И верујем да је он сугерисао онај анорексичној труло распалој америчкој пропагаторки зла, ко би требало а ко не да ради у њеном филму. Сигуран сам у то!  Да ли се и један од њих двојице обратио медијима како је све ово почело, и објаснио зашто је то урадио? Наравно да није! Вероватно их је "частила" са по колима приде да се не обраћају и ћуте, јер је "ћутење" као знак лукавости и препредености.

СРАМ ИХ БИЛО, то су НЕСРБИ и питај бога одакле им лоза потиче.

Разочаран сам до које мере смо генерално остали полтронско-поданички настројени. Ништа се није променило од Иве Андрића и "Проклете авлије", само је технологија напредовала, и нешто се као мода променила...УЖАС ЈЕДАН!

Проблем је у овим нашим лицемерима српства који су јој дали подршку радећи за DŽ, u filmu koji na najgori mogući način oslikava nas Srbe kao najgenocidniji narod na svetu.

На крају, вероватно ће она америчка дромфуља да извуче финансијску корист из свега овога, поготово кад се чуло да цела Србија бојкотује ову филмску катастрофу.