PETICIJA ZA OSNIVANJE UDRUŽENJA ZA ZAŠTITU ŽIVOTINJA U KRALJEVU

Ana

#1

2012-10-11 08:32

Daki,sve se slazem sa tobom.

Gost

#2

2014-05-20 11:45

Dusa me boli zbog napustenih i maltretiranih zivotinja na ulicama naseg grada. Kad vidim da neko malteretira zivotinju ne znam sta bi mu uradila.
Sa druge strane stalno se svadjam sa stanarima iz zgrade zbod macaka u podrumu

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-20 19:42


Čarli

#4 Lidija Todorović

2014-06-11 12:54

Šta uraditi komšijama koji su prošle godine bacili mačiće (male još nesposobne za samostalni život) u podrum od zgrade, a ove godine izbacili i mačku i 6 mačića. Oni su se smestil i u moj podrum i ja ih rado hranim, ali komšiluk se stalno žali na mene. Ja ne mogu da pustim da ta jadna mala stvorenja propadaju a s druge strane ne mogu više ni da ratujem sa komšilukom. I sama imam mačku u stanu koja je sterilisana. Nemarne komšije sam molila da sterilišu svoju mačku a ne da izbacuju nejake mačiće napolje na milost i nemilost zlim komšijama i psima koji u naselju dave mačke. Oni su mi rekli da nemaju novca. Iako sam im obećala da ću da im pomognem finansiski koliko mogu i da zamolim vet. da im to uradi pa da plate odloženo oni se prave blesavi.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-11 15:08



Gost

#6

2015-05-09 09:16

Treba osnovati udruzenje da zastitimo zivotinje .
Meni su komsije otrovale psa policija nista !organizacija za zastitu zivotinja Beograd nista ,Traba da imamo osvoju organizaciju i da se borimo za sto veca prava za zivotinje .