Zakon o Internet Prevari u Srbiji i Posrednicima u Prevari


Gost

#1 Limundo hoštapleri

2013-01-23 19:58

Nepunih mesec dana od kako sam se registrovao na Limundu.Sve je u početku bilo interesantno.
Čak sam dobio sedam pozitivnih ocena , nijednu neutralnu niti negativnu.
Danas sam trajno suspendovan , bez prava na obrazloženje suspenzije.

Kada sam malo zavirio u blogove i ostale forume , shvatio sam da se radi o grupi prevaranata , zaštićenih nekim pravilnikom , maltene kao Dušanovim zakonikom , gde su zaštitili sebe , kao bele medvede a nas ko pita.
Hvala Bogu da imam nekoliko prijatelja poslanika i nadam se da će o ovom uskoro biti rasprave u Skupštini i da se jednom stane naput prevarantima koji haraju internetom.
Naravno novac koji sam imao na računu Limunda ostaje njima.
Da Bogda ga upotrebili za paljenje sveće za svoje zdravlje i duhovni preporod. AMIN
eto

#2 Re: Limundo hoštapleri

2013-03-04 03:54

#1: - Limundo hoštapleri

pošalji im e-mailom broj svog računa i vratiće ti pare. Čini mi se da lopovi zadržavaju 50 din za neke "troškove"


Gost

#3 Re: Limundo hoštapleri

2013-11-21 20:28

#1: - Limundo hoštapleri

Limundo-Kupindo zivi od prodavaca a ne od kupaca. Ako si vise kupovao nego prodavao i tako se zamerio nekom "starom" clanu nije cudno sto su te suspendovali morali su da zasrite svoju investiciju,

Malo je cudno da nemas prava na obrazloženje suspenzije.

 


Gost

#4

2015-07-28 14:19

Potpisala sam ovu peticiju,zato sto sam,izgleda i sama prevarena,jos uvek u mom slucaju nije jos sve gotovo,ali izgleda da nemam izbora,jer ne znam kome da se obratim u vezi sa tim.Porucila sam jedan proizvod,platila unapred,a onda sam dobila nesto sto nema veze sa onim sto sam porucila osim boje!Cekam da mi vrate novac vec dva meseca,zavlace me,ako tako mogu da se izrazim,i za sad vrlo uspesno,prave budalu od mene!Verujem da ima jos ljudi koji su bili u ovakvoj situaciji i zelim da se stane na put tome,jer ovakve situacije dovode u pitanje i internet prodavce koji savesno rade i trguju!

Gost

#5

2015-09-18 13:34

zato sto ima dosta prevaranata na internetu i zato sto sam ja zrtva takve prevare. policija nije uopste htela da pise prijavu kad sam prijavio znaci prevaranti su zakonom zasticeni jer ih stiti drzavai pravosudje

Gost

#6

2016-10-06 18:41

Uzeli su mi 2500 din, zbog nekog itema na steamu, verovatno ne znate sta je to, to je nesto za igricu.
shone

#7 Prevara na kuponko.rs

2016-10-15 18:07

Sajt, vlasnik kuponko.rs me je prevario

Platio sam kupon i nista nisam dobio, ne javljajuse na telefone niti odgovaraju na mejl

do sada nisam imao oroblema sa slicnim sajtovima...

Prijavicu ih policiji ali sumnjam da ce mi pomoci