Peticija za gašenje Farme i Velikog Brata

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za gašenje Farme i Velikog Brata


Gost

#51

2013-06-25 02:55

Ova peticija je vise nego potrebna, jer mi smo pametan narod i ne trebaju nam gluposti ovakve na televiziji. Oko bilo cega kad se donosi odluka treba sebi postaviti samo jedno pitanje: dal' bi zeleo svom detetu to? Odgovori postaju veoma jasni, sto bi moj tata reko jasno ko dan, i nema puno pametovanja oko toga. SRBIJO BORI SE ZA SEBE!

Gost

#52

2013-06-25 10:12

...

Gost

#53

2013-06-25 12:22

Velika uvreda za srpskog poljoprivrednika-farmera kada ga mogu poistovijetiti sa onim čudnim likovima što se po cijeli dan prepiru oko nečega,a kada je u pitanju VB,e tek tu nema nikave logike ni zdrava razuma za realnost,još jedna zapadnjačka glupost.

Gost

#54

2013-06-27 06:31

Konacno da se neko seti da nesto preduzme po ovom pitanju ! Postoji jos mnogo emisija ovog tipa a i kojekakvih sapunica koje treba zakonom zabraniti ili uvesti specijalne skremblovane kanale-pa plati i gledaj!

Gost

#55

2013-07-02 14:45

teško da se zabrani već je problem u svesti gledalaca, jer dok ima idiota i budala koji to gledaju nema nam spasa a i Pink bi mogao da povede računa o gledanosti jer ove emisije gledaju samo idioti i budale a ima ih oh hoho....

Gost

#56

2013-07-04 11:05

Орвел би се запрепастио кад би видео
"перформансе" које уприличавају ови фармери.
Ко би реко, да је могуће, бити већа свиња од Наполена?

Gost

#57

2013-07-09 12:28

Ako ima životinjskih poriva u društvu koje nema gradjansku klasu, koju je uništio ekonomski ova i prethodni sistemi, nema ni demokratije, nije čudo da je Farma Orvelovski znak, a Veliki brat BIA.
Милица
Gost

#58 Вратите нам Бранка Коцкицу!

2013-07-22 16:23

Потписала...и не бринем много. Све јефтине ствари брзо избледе због непостојаних боја, поцепају се због лошег материјала и временом, кад - тад, заврше као крпа за једнократно брисање пода.
Погледала сам два пута (морала сам, да бих се и сама уверила у лош квалитет горе поменутих емисија), изгустирала...и "казнила" себе трајним уклањањем истих канала. Изгубила сам  драгоцених  20 минута живота! Не поновило се! :))


Gost

#59

2013-08-03 05:54

Drago mi je sto je neko pokrenio ovu peticiju.Mislim da bi takve sadrzaje trebalo totalno skloniti sa televizije jer su postali pravo ispiranje mozga.

Gost

#60

2013-09-02 12:39

Sto pre ugasiti tu televiziju jer ona sprovodi specijalnu doktrinu intelektuanog trovanja Srpskog naroda do potpunog unistenja

Gost

#61

2013-09-23 23:28

vulgarnosti, svadja a ponekad i tuca, ljudi gledaju sto im se servira na televiziji.ja te ljude nikada nebih pustila u svoju kucu a ovako ih sa pritiskom dugmeta direktno primim na zvanicno mesto da mi sire bljuvotine i mizeriju u kuci ulicni zargon i nekulturu . za mene je to jednostavno vredjanje i svi ali svi koji to gledaju - se poistovecuju sa tim nivoom ili drustvom . reci mi ko su ti prijatelji recicu ti ko si ti . a u tom slucaju se covek druzi sa tim drustvom dopustim da utice i nesvesno na svakog jednog posebno na mlade . ili mislite da toga nema na ulici dovoljno?ne vaspitaju samo roditelji decu nego i sredina drustvo medije za koje smatram i vas duzne za nasu kulturu i zdrav duh . Kada bi se umesto Farme i Velikog Brata prikazivala emisija o poljoprivredi, ili istorijskog sadrzaja, ili vise obrazovnih emisija, ili bar komedija koje ne vredjaju druge osobe, i koje nisu toliko glupe da se covek zastidi kulture i nivoa pitam se pa jel to prosek naseg drustva ? ako se uporede programi drugih drzava sadrzaj naseg programa je bez nivoa i neizgradjujuci .

Gost

#62

2013-12-25 19:18

Свака част оснивачу петиције!

Gost

#63

2014-02-04 00:25

Licno protiv Velikog Brata nemam nista, ali protiv Farme imam. Farma je dno dna i takav sljam da to nije zdravo za gledanje. STOP FARMI! Bruka za Srbiju.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-04 12:59