Zabraniti Turske serije u Srbiji

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zabraniti Turske serije u Srbiji


Gost

#26

2013-12-26 11:17

Puna podrska , treba uvesti vise nasih serija,uloziti u nase serije, dosta vise Turaka i ostalih...

Gost

#28

2013-12-28 19:51

ДОСТА НАМ ЈЕ БИЛО ТУРАКА 300 Г.њихове серије нам нису потребне,исто важи и за хрватске сапунице,,

Gost

#29

2013-12-30 02:50

Морам додати и хитну забрану уживо ,,шоуа" јер су потпуно ненормални а то Људи гледају па и моји родитељи што ми је гнусно ! Пошто сам професор Историје, Психологију маса држим у малом прсту и све је ово намерно да нас сатре. Циљ је већ 99 % остварен али ето има нас 1 % који још мислимо. О овоме сам дуго већ говорио, забрани тих шоуа и серија али и забрану ненормалне музике филмова/представа, јер њу морају одобрити пре објављивања ,,албума" : психолози, философи, социјолози, музиколози, теолози . . . правници такође ! Поздрав и знајте да је ово бити или не бити, не Шекспировски већ нашки Србски/Српски !


Gost

#30

2013-12-30 17:37

Све што сам написао ујутро 30. Децембра 2013. важи сада у 18 часова и 37 минута истога дана. Поздрав !

Gost

#31 Miko

2014-01-01 18:58

Kako zabraniti, kad su i sa 500 epizoda, jeftiniji od nasih srpskih ????

Anonymous

#32

2014-10-09 07:24

dosta nam je vise turskih sranja.te gluposti treba ukinuti.svaka cast za peticiju
Реалан

#33

2015-12-13 00:38

 Пошто видим како је овде огроман број сујетних и лицемерних људи који допуштају да не знају да раздвоје уметност од осећања према некој нацији или држави.
 Турске серије нису толико неквалитетне колико ви тврдите. Јесте да је велики број њих сличан класичним латиноамеричким сапуницама, али када се погледају неке криминалистичке приче-увиђа се вишеслојност уметничког дела, чиме се оне оправдано стављају у врх европске кинематографије уз скандинавску и руску. 
 Турске серије су нама много ближе, јер је наш менталитет много сличнији њиховом(балкански), а не америчком(западни). Наши народи много више полажу на духовну црту, док на Западу влада материјализам који је у апсолутној супротности са нашим начином живота и зато су нама Турци блиски.
 Јесте заиста чудно приказивање,,Сулејмана величанственог", због нашег сусретања са њим кроз историју, али то не значи да треба негирати квалитет читаве кинематографије на основу историјске нетрпељивости. Ако смо водили ратове са САД, Немачком, Хрватском и Француском-значи ли то да треба позабрањивати све њихове серије по Србији? :/
 Уосталом-коме год смета неки телевизијски садржај-коришћењем даљинског може да промени програм