Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA)

Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA) / Saopštenja / Peticija i mediji / Komentari


Gost

#1

2013-11-01 07:54

Stavanger - Nis
Nadam se direktnoj liniji !!!

Gost

#2

2013-11-01 09:38

Odlično za razvoj turizma na Staroj planini.

Gost

#3

2013-11-01 20:59

Kometar ? Sve ste u pravu , postoji aerodrom sa dugom tradicijom i kompletno opremljen sa osobljem koje prima platu a nema posao i sa autobuskom linijom - koja sluzi svemu drugom osim onome zbog cega postoji.Ja kazem ,hajde da lepo damo u zakup gospodinu Palmi i on ce resiti sve nase probleme bez komentara - pa znas neda nam Beograd . Carevo novo odelo - je bajka u kojoj vec predugo zivimo , ostaresmo , a pamet ne dobismo ! Najlakse je leteti avionom-najeze je od Beograda do Nisa.Skoro sam sleteo iz Osla u pola jedan nocu .Proveo sa noc na Beogradskoj zeleznickoj stanici (prvi autobus za Nis je polazio tek u 5 i 15 ujutro ) Divna noc sa Beogradskim klosarima , samo da znate - ti ljudi su mnogo pametniji nego sto izgledaju.Mnogo sam se lepih prica naslusao.Zeleznicku stanicu u Bg. zakljucavaju nocu , pa mi sedimo ispred. Lepota - pod uslovom da ne pada kisa.A onda putnicki voz do Nisa koji polazi u 3 iz Bg. , a u Nis stize u 9 ujutro ( naravno po redu voznje ).E cega tu sve ima , a predeli su predivni....... Divna je Srbija ! Wizz airom sam leteo iz Osla do Nisa 2 sata i 40 minuta , a vozom iz Bg, do Nisa 7 sati.A troskovi putovanja su skoro isti , sa cenom avionske karte - naravno pod uslovom da istu kupite na vreme (pod povoljnim uslovima) Ocigledno da ljudi iz Nisa koji treba da brane interese svojih gradjana,to ne cine na pravi nacin - braneci se parolom neda nam Beograd - kao da mi poreze placamo u Beogradu , a ne u Nisu....Mislim za sebe da sam gospodin covek moralno i intelektualno i da cu kao takav moci da sletim u svoj rodni grad na nasem aerodromu , kao svoj na svome. P.S. Verujtemi da posle ovakvog putovanja , coveku treba najmanj tri dana odmora - da bi sebe doveo u normalno stanje. Pozdrav !

Gost

#4

2013-11-02 16:09

Direktni let Bec- Nis

Gost

#5

2013-11-05 17:06

Kad bi svakog petka noc imao avion iz İstanbula za Nis i nedeljom uvece za nazad ja bi svaki nedelja dolazila

Gost

#6

2013-11-05 17:09

I live in İstanbul and have so many friends in Nis. I am working here, so if there is a flight on Friday evening from İstanbul to Nis and Sunday evening from Nis to İstanbul, I would fly every weekend to see my friends and family.
uk

#7 i

2013-11-07 17:44

Direktan iz Londona za Nis, samo napred Nis!!
Mi te puno volimo!!