Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Podrska za razgovor sa Aleksandrom Vucicem

#3251 Podrska za razgovor sa Aleksandrom Vucicem

2014-02-05 16:29

Naravno, podrska. Aleksandar Vucic jeste covek koji nam moze resiti probleme. Cik da vidimo da njemu ovaj ministar ili bilo koji drugi u buducoj vladi, nesto prigovori. Puna podrska advokatice, to su prava vrata na koja treba zakucati, kod Aleksandra Vucica. Podrska.
klasa92

#3252

2014-02-05 16:46

Podrška za sastanak sa Vučićem 100%!

Gost

#3253

2014-02-05 16:46

Radim 16h dnevno i smatram da nije normalno da mi zbog toga neko zabrani da ikad završim fakultet.

Ana

#3254

2014-02-05 16:56

DRAGA NASA GOSPODJO LIDIJA, naravno da Vas podrzavamo, nemam reci,ulepsali ste mi dan :)
Pravnikus

#3255 Punomoćje

2014-02-05 17:03

Hvala na svemu gospođo Lidija. Imate moju saglasnost, a verujem i saglasnost svih potpisnika peticije da nas zastupate do ostvarenja cilja na način za koji Vi mislite da je najbolji. Imamo puno poverenje u Vas kao našeg jedinog pravnog zastupnika. Uzgred, ponosan sam na Vas kao sugrađanin.Iz Vranja sam i po struci sam pravnik, a do kraja godine, verujem i dipl. pravnik. Veliki pozdrav!

Gost

#3256

2014-02-05 17:10

Peticiju je za poslednja 24 časa potpisalo 111 ljudi. Verujem da su pomogli linkovi koje smo postavljali danas kao komentare na emisiju kaziprst i ranije. Nastavite da odtavljate link do peticije. Idemo..... DO POBEDE!
Podrska gdji Lidiji

#3257 Komentari b92, blic, alo, kurir...

2014-02-05 17:25

Peticiju ostavljam u svim komentarima na neku vest, a najvise na b92 jer tu najveci broj ljudi komentarise i cita. Preporucujem da se u sto vise komentara postavi link ka nasoj peticiji.

A sto se razgovora sa Aleksandrom Vucicem tice, naravno da podrzavam, ili bolje receno, podrzavamo nas petoro u ovoj prostoriji iz koje kucam ovaj post. Bravo gdjo Lidija, i hvala na svemu sto cinite za nas. Imate punu podrsku za razgovor sa Aleksandrom Vucicem.

Gost

#3258

2014-02-05 17:27

Gospodjo Lidija,prvenstveno Vam hvala na svemu sto za nas radite,i naravno ne samo moju nego mislim tj.znam da sigurno imate podrsku svih nas ne samo za razgovor sa gospodinom Aleksandrom Vucicem nego za razgovore sa svima sa kojima smatrate da treba kako bi se ovo nase pitanje resilo.Hvala Vam jos jednom na svemu sto radite za sve nas i veliki veliki pozdrav za Vas!


Gost

#3259 Наравно

2014-02-05 18:21

Наравно да имате подршку за састанак са Вучићем. Он је тренутно једини који може да нам издејствује продужетак пре формирања нове владе. Мислим да је идеално време до избора да се састанак одржи. Поздрав из Лесковца

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-05 18:26


jako zabrinuta

#3261 Re: NAJNOVIJA VEST-EKSKLUZIVA OD ADV.LIDIJE

2014-02-05 19:14

#3223: Majka TEREZA - NAJNOVIJA VEST-EKSKLUZIVA OD ADV.LIDIJE

Fenomenalno!Imate apsolutnu podrsku, veliko hvala na svim naporima koje cinite za nas.

 


Gost

#3262 Re: NAJNOVIJA VEST-EKSKLUZIVA OD ADV.LIDIJE

2014-02-05 20:09

#3223: Majka TEREZA - NAJNOVIJA VEST-EKSKLUZIVA OD ADV.LIDIJE

abcdef

Naravno da imate nasu podrsku za sastanak.

Inace, zelela bih da Vas zamolim da se svim silama trudite da nas prvobitan zahtev bude usvojen.

Ovde se ne radi o tome da je nekome malo dve godine da zavrsi fakultet, vec o tome zasto bi sebe uskracivali prava koje nam je Ustavom dato prilikom upisa. Naime, svakom od nas se moze desti milion nepredvidjenih stvari koje zivot nosi, tipa neko u medjuvremenu odluci da stupi u brak, ili osnuje porodicu, neko ce odluciti da mozda ode u inostranstvo ako mu iskrsne neka dobra prilika, i ostavi fakultet po strani neko vreme, i jos hiljade drugih razloga. Sigurno je da ce medju nama biti onih koji mozda nece, sticajem okolnosti, zavrsiti fakultet ni za dve godine, jer rade, imaju porodicu... Meni ponuda za produzetak od dve godine iskreno deluje kao u stilu "eto jos smo vam i ucinili, produzili smo vam rok" ZABORAVLJAJUCI PRITOM SUSTINU DA MI I NISMO IMALI NIKAKAV ROK KADA SMO GA UPISIVALI. Zasto bi svoja prava sami sebi ogranicavali?!

Ovo pojasnjenje sam, naravno, najvise napisala zbog ostalih kolega, jer je ovih dana bilo rasprave oko toga. Vama je to, naravno, nepotrebno objasnjavati, jer Vi razne razloge i vise nego dobro razumete.

 

 

 


Gost

#3263 Bojana

2014-02-05 20:42

Podrska i od mene!Gospodjo Lidija, hvala Vam za sve sto ste u radili do sada za nas i nadam se da vise nece biti negativne energije i negativnih komentara na ovim stranicama. UCITE ljudi i budite malo OPTIMISTICNIJI!Pozdrav svima.

Gost

#3264 Re: NAJNOVIJA VEST-EKSKLUZIVA OD ADV.LIDIJE

2014-02-05 21:05

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-05 21:30


Одговорите

#3266 Не политизирајте ово бре!

2014-02-05 22:09

И мени ово треба, али зашто са тим да преговарате! Погледајте само Србе са Косова и Метохије и колико је њима дотични помогао, насупрот и уставу и закону. Нема места у том хеликоптеру за све вас да вас Вучић пренесе до хеликоптера, схватите! Ја студирам по болоњи, није стари програм, али од 2005, и за мене важи исти овај новоуведени гранични прелаз. Да ли ја могу да потпишем петицију?

Gost

#3267

2014-02-05 22:21

pogledajte ovo a nama zammeraju sto pod tolikim pritiscima ne mozemo na ispitu svakog detalja da se setimo,kao sto mene za svaku sitnicu obaraju i ponovo vracaju

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/440246/Ministar-prosvete-pao-na-pitanju-sa-testa-za-osnovce

Gost

#3268 Re:

2014-02-05 22:30

#3252: klasa92 - http://www.peticije24.com/forum/79503#10

I ovde ste dosli Vucicevih 500 komentatora, pa ti si po bolonji! A da ides na fakultet ne bi sedeo u opstinskom odboru i pisao placene komentare za Vucica do 21h po ovom uputstvu http://www.slideshare.net/zabrinutigradjanin/sns-uputstvo-za-ostavljanje-komentara-snsnet


Gost

#3269 Re: Не политизирајте ово бре!

2014-02-05 22:33

#3266: Одговорите - Не политизирајте ово бре!

Pa ministar se ne zauzima za nas,mi nemamo mnogo opcija,vreme leti i shvati SKUPSTINA treba da izglasa,a tamo su predstavnici politickih partija!!!! Mi nismo u mogucnosti da postavljamo uslove,a ko god moze da nam pomogne je dobrodosao.

sm

#3270

2014-02-05 23:05

Ne znam zasto svi potencirate na pomoci od strane SNS, koliko vidim peticiju su podrzali poslanici iz svih politickoh stranaka, a onaj Atlagic je pokupio slavu jer je pomenut u peticiji, mada ruku na srce na toj skupstinskoj raspravi kada je bila izmena zakona o visokom obrazovanju koju sam pratila i drugi poslanici su govorili objektivno, ako su iz sns-a toliko bili za nas, lako im je bilo da izmene jos u septembru zakon kada je bio u skupstinskoj proceduri,a imali vecinu, suvise je sada politicke konotacije,a znamo idu izbori,kampanja je cudo, da je Vucic toliki pravnik izgradio bi instutucije u kojima bi najbrze izneli i dobili odgovor na nasa pitanja, a ne bi zavisilo bas sve od njega, u ovoj kampanji dobicemo podrsku od svih,samo da bi glasali, ja imam dovoljno zdravog razuma, da se iskljucim iz ovoga, cujemo se posle izbora.

Gost

#3271 Podrska za prijem kod Vucica

2014-02-05 23:28

Podrska za razgovor sa Aleksandrom Vucicem, naravno!

Gost

#3272 Re:

2014-02-05 23:29

#3270: sm -

Jedno pitanje,s sa kim ces posle izbora da pricas?!?Ima li ko nov da dodje il ce se postojeci prepakovati?Svi su nam na odboru dali podrsku ko ljudi,doduse bio je jedan koji je rekao ja cu glasati kako vecina odluci.Mi moramo sa drzavnim cinovnicima da pregovaramo jer od njih zavisimo!Muka mi je vise od svih komentara koji ukljucuju koliko je kome ostalo,a i ko kome moze da natedi za koga ce da glasa?


Gost

#3273

2014-02-05 23:29

Advokatice, izdejstvujte prijem kod Vucica, imate apsolutnu podrsku!
fizioterapeut

#3274 Re:

2014-02-05 23:44

#44: -

a plus sto je na mojoj visoj medicinskoj skoli ispit 2500 dinara pa ti vidi??