Diskfalifikacija Zorice Marković sa Farme zbog govora mržnje


Gost

#101

2013-11-28 20:15

sramota ako se ne izbaci zorica markovic,vredjala je rome .

Gost

#102

2013-11-28 20:20

Mnogo je gore to sto je ona rekla nego mica koji jeste naveo cin sexa, ali nije J.G uvrijedio jer jeste bila u vezi sa momkom iz Turske

Gost

#103

2013-11-28 20:44

Hitno da izbacite Zoricu jer ovo je vise nepodnosljiv bezobrazluk s njene strane i zadruge koja je podrzava iako vredja Rome.Resite to brzo momentalnom diskvalifikacijom da se nebi pobunio narod u Srbiji jer je ocigledno da njoj jedino tolerisu vredjane drugih naciju,a Lepog Micu su odmah izbacili.Opominje vas ponovo grupa gradjana iz Malog i Velikog Mokrog Luga koja broji par hiljada da je momentalno izbacite.

Gost

#104

2013-11-28 20:51

zorica napoljeeeeeee!!!!!!!!!

Gost

#105

2013-11-28 20:52

Sramota je da niste pravedni prema svima
CCarolinee

#106

2013-11-28 20:56

KOLIKO POTPISA JE POTREBNO ZA...REAKCIJU, JE L' ZNA NEKO?

Gost

#107

2013-11-28 20:58

Zorica,najveće zlo na Farmi
Naj zlobnija ženau ovoj Srbiji

#108

2013-11-28 21:30

Zorica, je naj veća klošarka...nema sa kime se nije posvađala u Velikom Bratu u prošloj Farmi diskvalikacija što je i Staniji i Filipu napakostila... sad to iso tadi, kaže bolesna je i samo leži i pojde za njh 5-et dok oni ustanu ona je već napravila i pojela...i ponovo u krevet sve druge komentariše. Što, je ljubomorna na Edina i Jelenu...kao da je njoj neko preoteo dečka, šta samo laje Šekiju Turkoviću a sa njim radila 30-st godina sram je bilo Edine i Jelena lepotice samo napred ...

Gost

#109

2013-11-28 21:30

Mislim da svaka prozivka u losem kontekstu govori o mrznji jedne nacije i ljudi... U ovom slucaju Romkinja nije uvreda al epitet koji mu je dodat "klosarka" itekako govori o mrznji.
ceca
Gost

#110

2013-11-28 21:52

ljudi boziji obracajte se jedni drugima imenom a ne romkinjo muslimanu turcine zorice zar si se malo najela hleba zaradenog na romskim veseljima zorica je apsolutno za diskvalifikaciju nadam se da zadruga ovo shvati ozbiljno i da ce primeniti pravila kako dolikuje jednoj ozbiljnoj tv  kao sto je pink zastiti zoricu znaci nepostovanje verne publike     ps svaka cast za peticju


Gost

#111 Re:

2013-11-28 23:09

#101: -

Tako je izbaciti Zoricu sa farme ili vratiti Micu nazad... Pa nek pocne posle farme i rat

 


Gost

#112

2013-11-29 10:09

Ona je rekla, da je u pitanju Romana , Šeki ili bilo ko drugi , ona bi čistila, ali neće zbog jedne klošarke, romkinje... To je jasan govor mržnje, jer ako znamo šta su po nacionalnosti Romana i Šeki (srpkinja i musliman),iz njene izjave proizilazi da onaj ko je romske nacionalnosti nije jednak , odnosno da je građanin nekog drugog reda koji nije vrijedan pažnje, koga treba omalovažavati. A vjerujem da je sve što je zaradila u životu zaradila pjevajući za te iste rome . Zbog toga sam mišljenja da gospođa Marković treba da bude diskvalifikovana i uklonjena sa tv ekrana, jer ono što ona pokazuje svojim ponašanjem ( a to nije prvi put) je da treba govoriti neistine, spletkariti, omalovažavati, mrziti  . Žalosno je da  takva osoba dobija medijski prostor ...


Gost

#113

2013-11-29 10:32

Zasto Zlorica ima ovoliko privilegije.Zasticena je kao beli medved.Kad su bila pitanja gledalaca ona je bila zasticena nijedno pitanje nisu joj postavili.Prema tome gledaoci se ne postuju.Interesuje me hocel i veceras isto se ponoviti.Zlorica moze da vredja Rome,a Micu su izbacili.Mislim da je Jelena Golubovic i pominjala momka koi je Turcin.Pozdrav iz Kosjerica u kom se kaze da iz Tubica ni kuce se ne uzima.


Gost

#114

2013-11-29 11:08

ovo je necuveno da niko ne reaguje na ovo zlo od zene zoricu
mima

#115

2013-11-29 11:24

Mica je mala beba u odnosu na Zoricu Markovic, Zorica radi sve podmuklo i vredja ljude na najgore moguce nacine, gledam pink realiti i gadi mi se da slusam Zoricu i Jelenu Golubovic, a sve sto je Zorica rekla za Jelenu Jovanovic je strasno , od vredjana na nacionalnoj osnovi, i do toga kako bi joj dzigericu izvadila da je ona sinoc umesto sare bila na sudjenju.... tokom celog serijala ona vredja J.J. Ali njoj se izgleda gleda kroz prste za sve, sto je strasno, i govori o tome da arsini nisu prema svima isti....

Gost

#116

2013-11-29 11:27

Zorica je rekla -ROMKINJA KLOSARKA-i tako sve Rome poistovetila sa klosarima!!!Da je rekla samo romkinja ili samo klosarka ne bi bilo strasno, ali ovako to je po meni vredjanje po nacionalnoj osnovi bez obzira jeli J.J. Romkinja ili Srpkinja!!!Zorica NAPOLJE!!!!

Gost

#117

2013-11-29 11:34

Pa ROMI ZOVITE OPET OVU ZLU ZENU DA VAM PEVA NA SVADBAMA I TAKO ZARDJUJE PREVELIKE PARE JER NIKO NIJE GALANTAN KAO VI U TAKVIM SLUCAJEVIMA!!

Gost

#118

2013-11-29 11:45

da se zorica ibaci jer je vredjala jelenu jovanovic na nacionalnoj osnovi jer ako moze mica da bude izbacen moze i ona....

Gost

#119

2013-11-29 11:46

Pošotovani! uz svo uvažavanje karijere Zorice Marković, koja bi trebala da bude primer mladima, ona širi govor mržnje na verskoj i rasnoj osnovi, što je nedopustivo! Spremna ja na sve zbog pobede, ali zbog gore navedenog treba da bude diskvalifikovana! Hvala!

Gost

#120

2013-11-29 12:48

Mene interesuje da li je JJ klosarka zato sto je romkinja, ili su to po misljenju ZM dve ruzne reci na racun JJ i klosarka i romkinja?

Gost

#121

2013-11-29 13:31

Sramota je da tv Pink koristi nacionalnu frekvenciju za ispoljavanje nacionalne i bilo koje druge mrznje.Takodje je sramota da tv Pink nije reagovala na vredjanje Djurdjevdana, pozdravljanje Nasera Orica i Hasima Tacija od strane gostiju FARME 5.Dokle ce se u Srbiji vredjati i srpski i bilo koji drugi narod javno preko malih ekrana nekaznjeno?!?Zgrozena sam kao neko cija je porodica stradala od fasista.Da li je Pink jaci od drzave?!?Ukinite Farmu jer je to dno dna od emisije!
Marija Tisma
Beograd

Gost

#122

2013-11-29 13:45

Ako je Mica diskvalifikovan zbog vredjanja po nacionalnoj osnovi i govora mrznje,smatram da isto treba i Zorica biti diskvalifikovana jer je preterala sa najgorim govorom mrznje i vredjanju Roma.Nema oprostaja i gledanja kroz prste ,ako ovo prodje tako idemo dalje sa peticijom !!!
JA NISAM ROMKINJA

#123 IZBACITE ZORICU

2013-11-29 14:43

#3: -

IZBACITE ZORICU ZA VREDJANJE ROMA, JER JE REKLA DA JE JELENA JOVANOVIC ROMKINJA KLOSARKA, TO ZNACI DA SU SVI ROMI KLOSARI.

 

NAPOLJE ZORICA


Gost

#124

2013-11-29 15:45

Sramota za PINK.Prenose vredjanje na nacionalnoj osnovi.Ekrem i Zlorica samo nastavite imate podrsku nacionalne televizije.Vratite Mica on je mali u odnosu na nacionaliste Zloricu i Ekrema.

Gost

#125

2013-11-29 16:25

zasto se produkcija Farme pravi i luda i gluva/!Zorica MORA BITI DISKVALIFIKOVANA!!!