Dom Vojske = Dom omladine - Knjaževac

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Dom Vojske = Dom omladine - Knjaževac


Gost

#1

2013-12-02 23:24

No coment,ljudi koji se sećaju Doma vojske dok je imao dušu,i oni koji seda vide urušene zidove,neka samo potpišu peticiju,mislim da je to za sada dovoljno.

Gost

#2

2013-12-03 11:52

dajte buducnost mladima....

Gost

#3 Саша Тодоровић

2013-12-03 19:49

Слажем се у потпуности! Припадам генерацији која памти тадашњи Дом ЈНА, као место од изузетног значаја за омладину и грађане тог доба. Ово ругло у центру града, у договору са Војском Србије, треба што пре преуредити и привести намени. Локална самоуправа је, сада, на потезу - да ли се заиста залаже за останак и бољи живот младих, или су то само популистичке фразе!? Време је најбољи судија...

Gost

#4

2013-12-07 12:11

Nisam iz Knjaževca, ali tu sam bio 4 godine, i znam to mesto. Jako je monotono i beskorisno. Nadam se da će ova akcija da uspe i oživi taj deo grada :)

Gost

#5

2013-12-08 19:38

#4: - Не бих се сложила да је Књажевац ни монотон,ни бескористан.То је лепо мало место у коме паметни млади прегаоци настоје да својим радом обогате културу и изглед свога места у чему и успевају.Предлажем да на Фејсбуку пратите страницу Књажевац вести и уверићете се у коликој и каквој сте заблуди.Чињеница је да у Књажевцу нема сплавова,ни "забаве" такве врсте (на срећу тамошњих грађана,поготову младих),па се некоме могуће чини да је место учмало.Ствар укуса и личног нивоа.Ја такође не живим у Књажевцу,али помно пратим тамошње догађаје и поносна сам на своје место рођења и те младе људе.Каквегод да су Ваше побуде и разлози,ипак хвала за потпис петиције.

 

 


Gost

#6 Re:

2013-12-09 16:51

#5: -

Čovek misli na Dom JNA, ne na Knjaževac.

Inace, grad jeste učmao. Na sreću, nema splavova, ali, na nesreću skoro sva mesta koja postoje su ravna ambijentu na splavovima. Mladi tamo izlaze za vikend, ali "oni drugi mladi" koji malo drugačije razmišljaju, nemaju gde da izađu. Nažalost, nema ih puno, ali ih ipak ima. Knjaževac jeste lep grad, ali ima dosta pogrešnih u njemu. Nadam se da će ova akcija da uspe, za dobrobit svih koji ovde žive.