Podrzite protest osoba sa invaliditetom 5 marta 2014


Gost

#51

2014-02-23 20:54

Peticija je opravdana. Osobe sa invaliditetom su zapostavljeni od strane drustva a ne bi trebalo i ne bi smjelo da bude teako. Svi mi imamo posebne potrebe jer smo svi razliciti i svako je poseban na svoj nacin.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-24 14:07


aca91

#53 podrska i ideja

2014-02-27 02:15

imam 22 godine i cerebralnu paralizu, primam tudju negu oko 25000 i fali mi nekoliko meseci do invalidske penzije koja ce mi biti oko 12000 bar se nadam, znaci to je ukupno oko 38000, mozda i vise ako se izborimo za povecanja, ali sam cuo da je drzava zabranila bankama da tudja nega ulazi u kreditni prosek, samo potrosacka korpa spada u kreditni prosek tj plate i penzije. Pa sam hteo da vam dam jednu ideju, ako mozete da se izborite da i tudja nega udje u kreditni prosek jel i onako nam ne daju da radimo nego nas teraju u invalidske penzije koje su bedne pa jos samo treba da i u toj penziji ne mozemo da dignemo kredit za pristupacnost stana ili kuce ili kupovine lifta ili za bilo cega sto bi nam pokrenulo zivot, a zivimo u porodicama i mogli bi nesto da uradimo a oni ne racunaju tudju negu u kreditni prosek. mislim da bi to omogucavanje puno znacilo mnogim osobama sa invaliditetom unaprede svoj zivot. pozz i velika podrska

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-27 12:59