Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu / Saopštenja / OBAVEŠTENJE O DANAŠNJOJ AKCIJI / Komentari

Marina

#26

2014-01-26 13:28

Kako stoje stvari s Filoloskim? Da li je tamo precizirano? Jer samo kad se tako kaze kod njih...to ne znaci da su usvojili. Da li mozete da jasno i glasno objavite i obelodanite na Filoloskom kakvo je stanje starih studenata i sta oni zapravo mogu?
Marko

#27

2014-01-26 13:31

Kakva je sansa da se kao na svakom normalnom fakultetu uvedu dodatni rokovi svakog meseca a ne samo tri puta godisnje? Na Filoloskom. Italijanska katedra?
Bianca

#28

2014-01-26 13:53

Mislim da je najvise i ostalo studenata sa Filoloskog po starom programu,ne izlazi nam se u susret...iako smo apsolventi ,ne mozemo da izađemo svakog meseca na ispit sto je totalno nelogicno.
Hvala svima onima koji su se zalozili da ova peticija uspe.Bravo!
Nina

#29 ...

2014-01-28 11:37

Ne znace nam nista cesci rokovi. Na mom fakultetu ih ima svakog meseca. Ali ja imam jos tri ispita. Ako dam jedan u februaru, jedan u martu, jedan u aprilu, maja da predam temu i u junu da diplomiram. A sta ako padnem neki ispit, i polozim ih tek do juna, propada mi fakultet zbog diplomskog. A ko ima cetiri i pet...Ne pomaze.
Daxi
Gost

#30

2016-09-17 00:10

Ja sam zavrsila,ali potpisujem.Srecno

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-09-17 00:17