STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi


Gost

#651 Re: Re:

2014-05-01 06:23

#647: GILE - Re:

Jos kada bi manje ljudi smrkalo koks na tom festivalu onda i da kazemo da je ponos grada...JU JU...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-01 09:40



Gost

#653

2014-05-01 10:14

Bravo Novi Sad !!!!
Milan
Gost

#654 DOSTA JE VISE CECINOG NACIZMA I SAVINIZMA

2014-05-01 12:15

Ceza kao ucesnik ratnih zlocina i kriminala, za sina kaze: Ponosna sam na njega i na to kakvo je dete. Znaci ponosna mama na sina koji ide Arkanovim putem i napada djecu po Beogradu. Takodze za Arkana ističe da ne želi da pogrešno bude shvaćena jer je, kako kaže, ponosna na supruga i volela bi da njen sin nasledi moralne principe svog oca. Umesto da vaspita djecu da uce ona ih uci da idu putem Arkana i vode ljubav po kafana. Razumljivo otac zlocinac i kriminalac majka kafanska pevaljka taka i djeca. Vise mozete procitat na link: http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/ceca-grozim-se-poredenja-veljka-sa-arkanom/53684

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-01 13:46



Gost

#657

2014-05-01 14:23

Vec sam iskomentarisala, a Vama hvala puno sto ste objavili moj komnetar..... : Uz duzno postovanje Janiki i Savi ....... hvala jos jednom! I da je moje oci ne vide na koncertu, jer joj tamonije mesto ....

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-01 17:00



Gost

#659

2014-05-01 17:33

nemam komentar o doticnoj bogatasici

Gost

#660 Sta hoce ta Ceca? :p

2014-05-01 19:31

Moje misljenje je da doticna Ceca nema veze sa tamburaskom muzikom i da su to dva razlicita pojma koja nista ne povezuje.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-01 21:06


sloboda

#662 Re:

2014-05-02 01:43

#630: -

Adekvatno mesto za nastup doticne je tor za koji ce ovce da kupe karte....

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-02 03:51



Gost

#664 Re: Re: Re: Re: Re: Bavimo se bitnijim problemima!

2014-05-02 04:11

#642: - Re: Re: Re: Re: Bavimo se bitnijim problemima!

Ne postovani, necu ja menjati dilera! Promeni ti okruzenje u kojem zivis  a mogao bi i da promenis profesiju a ne po ceo dan da sedis i pljujes nekoga samo na osnovu novinskih natpisa! Kao prvo niko od nas nije video nista javno od dokaza u vezi sa tim postupkom osim natpisa u kuriru presu i ostalim bahanalijama! To je njen klub a ona je optuzena jer je kao arkanov glavni naslednik Ceca nasledila i sve prljave poslove i dugove.

Jaooo narode ne sudite nikome dok ne presudite sebi! Niko od nas nije cvece! Dok ovde visite i bavite se Cecom i decom, glupostima, ko zna gde su vasa deca. Ma daj recite mi da su danasnja deca toliko lose vaspitana bas zbog Cece..Ma dajjjj...!!! (Pa ovde niko kao ne voli Cecu, pa kako se onda Vasa deca ugledaju na nju? ) Pri tome gledaju americke zvezde uz duzno postovanje svim zvezdama uglavnom pokojnim koje leze 2 metra pod zemljom zbog droge i alkohola. Zao mi je i ne zelim da vredjam secanje na te zapadnjacke zvezde ali cinjenica je da su nasoj deci veci uzori npr Amy. Michael, Whitney a svi su okoncali zivot zbog cega? Od starosti u samostanu? Ma daj....

Ne branim ja Cecu ovde i cak razumem postovaoce tamburice kao kulturnog nasledja i obelezja Vojvodine koji ne zele da Ceca nastupi jer nema veze sa tom muzikom ali da je los uzor deci? Ok ako se i sa tim slozim, a sta cemo sa pomenutim zvezdama sa zapada, sta cemo sa nasim javnim licnostima i politicarima? A sta cemo na kraju sami sa svojim zivotima jer dok pljujemo druge bolje da poradimo na sopstvenom moralu i kulturi jer po meni iz porodice se stice kultura i vaspitanje. Najveci uzor mi mogu biti moja majka i otac ili sam cilj koji sam postavio sebi kao student a ne pevacice narodne muzike ili pevaci starogradske muzike. To nisu uzori ni Ceca ni Zvonko!

Narode moj budimo realni i trudimo se u zivotu da budemo posteni a kako radi Ceca ili bilo ko od njih to nije nase. Kako budeš posejao, tako ćeš i požnjeti.

Pozdrav svim dobrim ljudima i ko god bude svirao i pevao na festu lepo se provedite i zaboravite na probleme!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-02 10:09



Gost

#666 Re:

2014-05-02 14:07

#25: Dodjos -

skroz upravu :)

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-02 15:41


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-02 18:42



Gost

#669

2014-05-03 20:26

Mnoge javne licnosti sda podrucja EXYU au itekako bile na strani zla 90-tih godina proslog vijeka i mnoge bi trebalo u najmanju ruku ignorisati.Spisak je podugacak na svim stranama ,na prste jedne ruke se mogu naborjati oni koji su sacuvali,cast,obraz,dostojanstvo i ljudskost.Od necega i nekoga se mora krenuti ova rospijetina je ipak najeklatantniji primjer mada bi trebalo poceti potpisivati peticije da se bar ignorisu i Thompson.Fahreta Jahic (Lepa Brena) Dino Merlin,Oliver mandic.Hanka paldum,Serif Konjevic,Haris Dzinovic i jos mnogi mnogi drugi.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-03 21:22



Gost

#671

2014-05-04 20:12

Ako uspemo u ovome, onda ima nade za bolju Srbiju.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-05 11:21


Bas Prim

#673 Samo tamburaši na tamburica festu

2014-05-09 12:21

U potpunosti podržavam ovu peticiju.
Na tamburica festu, nema prostora za turbo-folkere, i nikada nebi trebalo ni biti.
Tamburica Fest je KULTURNA manifestacija! ! ! !

Gost

#674

2014-05-10 09:27

Podrzavam peticiju, iz kulturoloskih razloga, a ne politickih. Smatram da Ceca i muzika koju ona peva nema sta da trazi na jednom festivalu koji je festival tradicionalne i tipicne nase vojvodjanske muzike. Mislim da nebi to trebalo da se transformise u politicki problem i da joj vredjamo porodicu! Za sve ovo su po meni krivi organizatori iz jednog prostog razloga jer ni Pejcic ni Jankovic nisu vojvodjani, tako da oni taj festival od prvog dana dozivljavaju prevents venom kroz prizmu profita i trosenja para uz pomoc lokalnih politicara, koje kao i samog Pejcica i Jankovica nista ne vezi je za nasu Vojvodinu osim trosenja para njenih gradjana. Mislim da bi Ceca napravila pravu stvar kada bi se zahvalila ,, organizatorima" i objasnila da ona i njena muzika nemaju sta da traze na festivalu vojvodjanske muzike i da uz to bude motiv razdora vojvodjana i ostalih gradjana Srbije!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-05-10 11:53