STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi

STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi / Saopštenja / Bravo ljudi! / Komentari

dado

#26 Novosadjanin

2014-04-22 06:15

Dragi moji,
Čistokrvni sam Novosađanin. Deca nam slušaju Cecu i to je istina, jer smo MI Novosadjani zaboravili da ih vaspitamo onako kako su nas vaspitali naši roditelji.. Znam da boli.. ali je istina.

Gost

#27

2014-04-22 07:44

čuvajte cecu u srbiji i nedajte ju mikom
Дејан

#28 Дејан

2014-04-22 08:34

Е да..., Цеца је ваш највећи проблем.
Није вам проблем што вам је град огрезао у криминалу, што свакодневно неко некога убије, што жене на улицу не смеју да изађу са златним ланчетом или наруквицом јер ће бити истог момента опљачкане од стране малолетних клинаца...; све сте средили у Новом саду. На EXIT-у се прода дроге колико на два октоберфеста у Минхену. Дакле вероватно вам је Цеца крива и за то. Такође оваква страница говори о томе колико је Нови сад мултикултуран град. Са Цецом или без ње, све једно нема нам спаса!

Gost

#29

2014-04-22 14:20

Separatisticka peticija, vlastele po narudjbi, u cilju ekonomskog genocida I revizija 1990, prvi prognani su bili Srbi od HDZ-ZENGI , Zagrebu, Splitu, Dubrovniku, Vitezu,Grubisnom Polju, Okucanima, Lipiku, Osijeku, 1990.godine , istovremeno udruzeni zlocinacki pohod paravojnih 10 000 vojnika na stadionu u Zagrebu, obucenih u NATO uniforme, e tada doticna I Arkan nisu postojali kao par , separatisticki nato kvislinski separatisti su zestoko harali , kao I vasa peticija: separatisticka genocidna peticija ; ratne huskace ,za zarista za pljacku I progon Srba sa ciljem genocidnog legaliziranja demografskih okupacionih teritorija za revizioniste !
Tefrasije

#30

2014-04-23 22:30

Ta ja velim, samo baksuzi ne vole Cecu.

Gost

#31 Re:

2014-06-28 17:57

#20: Patricije -

Ne razumeju oni to. :(