Vratimo porodiljama novčane naknade!

Vratimo porodiljama novčane naknade! / Saopštenja / Ne govorimo samo o Beogradu! / Komentari


Gost

#1

2014-05-01 10:01

Apsolutno svaki komentat ovim laznim patriotama i demagozima je suvisan, jadni smo ko nas vodi i pitanje u koju dubiozu nas vodi
Joe

#2

2014-05-02 22:16

Umesto što ubijate natalitet, ukinite lopovski Infostan, koji je parazit u sistemu.

Gost

#3

2014-05-03 14:12

Ljudi, a ko treba da da te pare, Bozic Bata? Hajde malo saberite se i razmislite. Da bi se nesto potrosilo, mora prvo da se prikupi. Mi smo vrlo siromasna zemlja, i nema nikakve logike da se svim porodiljama bez obzira na njihovo imovno stanje stavlja po 250 ili 500 evra u dzep. Narod treba da prestane sam sebe da zatupljuje sa ubedjenjem da pare padaju sa neba i da samo zavisi od dobre volje politicara kako ce pare udeljivati. Drzava treba da obezbedi trudnicima zdravstvenu zastitu (da ne placaju mito lekarima), da obezbedi porodiljama potrebstine ako ne mogu da ih prisute (mnogo je jeftinije javnom nabavkom kupiti milion pelena i podeliti, nego da svaka trudnica u maloprodaji kupuje pelene). Ali da se nekom stavlja 250 ili 500 evrica u dzep, to nije ni politika ni mudrost, to je demagogija. + Drzava Srbija je nosilac socijalne politike i takve vrste naknada moze da odredjuje drzava Srbija, a ne gradovi i opstine. Gradovi svoje pare mogu i treba da troske na infranstrukturu, metro, urbanisticko planiranje, rusanje bespropisno sazidanih zgrada i zagadjivaca, a ne da se ponasaju kao male drzave i preuzimaju nadleznosti i obaveze Republike Srbije.

Gost

#4

2014-05-04 11:59

Ja sam trudnica ,nisam invalid ,donosim zivot a to treba da se postuje pre svega, kao sto i ja postujem pravo koje mi je zivot dao da mogu da radjam i sirim nesto lepo i pozitivno .Ovakav nacin brige o zenama koje ce postati majke je sramotan i ne opravdan ,ovo govorim u ime svih zena ,koje su majke i koje ce to postati .Novac nije bitan ,vazna je mala podrska koju svaka od nas zasluzuje .

Gost

#5

2014-05-05 08:05

Na koga su se obrusili govori cinjenicno ko nije ni bitan!Koga nema taj nemoze ni da se brani!

Gost

#6

2014-05-05 08:08

Sad sasvim potrvrdjeno ko je priorit i to sigurno nisu deca.Koga nema,on ne moze da se brani!
#7

#7

2014-05-05 08:10

Koga nema taj ne moze da se brani.Otkrivaju se prioriteti a to nisu deca!

Gost

#8

2014-05-07 07:26

Mislim da pored vraćanja novčane naknade majkama, problem ŽIVOTA SVIH u Srbiji postaje najveći i sve akutniji problem ! Pitam se zapravo, KO uopšte ovde ima Vlast ? Kome uputiti OVU peticiju ?