Za ukidanje presude K-188/2012 Aleksandru Kristijanu Goluboviću


Gost

#1651 Dejo

2015-09-15 02:14

Pravda SLOBODA ZA KRISTIJA GOLUBOVICA!!POD HITNO NEDUZAN COVJEK!! Posten,brizan,kulturan dobar covjek,prijatelj  OTAC!!!SLOBODA ZA KRISTIJANA!  HAJDEMO NARODE SVI POMOZIMO ODMAH KRISTIJANU SLOBODA...


Gost

#1652 Andre

2015-09-15 02:19

Kristijane SVI SMO UZ TEBE CELA NEMACKA!!!!NEDUZAN SI...SLOBODA ZA TEBE..PRAVEDAN SI,BRIZAN,DOBAR OTAC!!SVE POHVALE ZA TEBE!!!NARODE NARODE MOLIM VAS POMOZITE KRISTIJANU POD HITNO ...SLOBODA...


Gost

#1653 milo

2015-09-15 14:55

Kristijane CARE!!!NAJ NAJ BOLJI COVJEK!!!SVAKA CAST CARE!!!!ZASLUZUJES SLOBODU POD HITNO!!!NEDUZAN SI!!!!LJUDI POMOZIMO ODMAH KRISTIJANU BEZ SEKUNDE RAZMISLJANA!!!SLOBODA COVJEKU SA SRCEM I DUSOM!!!


Gost

#1654

2015-09-15 17:57

Zato sto ni sama ne podnosim nepravdu! - A nad njim se ovom presudom vrsi veeeeeeelika nepravda, i bilo bi dobro kada bi neko hteo - i uspeo da ukine tu besmislenu presudu! Sto je preterano - preterano je! Nije zasluzio to sto mu rade! Neka ga vise ostave na miru!

Gost

#1655

2015-09-15 19:50

Smatram da ovaj covek to zasluzuje, jer je ljudina!!

Gost

#1656

2015-09-15 23:15

Jer vera u ljude u dobrotu i iskonsku pravdu uvek treba da pobedi.

Gost

#1657

2015-09-16 09:38

Potpisala sam peticiju za kristiana zato jel je covjek jako dobar i vrijedan gledam farmu najvise zbog njega... Mislim da mu nije mjesto u zatvoru.. I mislim da je takav i u poljnom svijetu.. Da se ne pretvara.. Kristian do pobjede :) <3

Gost

#1658

2015-09-16 12:13

Zato sto je Kristijan legenda, i zato sto ljudi ne obracaju paznju na pozitivno, nego samo na negativno. Dobar je covek i treba da bude na slobodi.

Gost

#1659 lara

2015-09-16 13:07

Kristijan super dobar covek za primer svima nama!!!naravno SLOBODA ZA KRISTIJANA!!!LJUDI NEDOPUSTITE DA MALA SLATKA BEBA ODRASTA BEZ SVOGA SUPER OCA!!!COVEK KOJI POMAZE STARIMA,BOLESNIMA,MLADIMA!!!TREBA DA ZIVI NA SLOBODI SA SVOJOM BEBOM I SUPRUGOM!!!LJUDI POD HITNO POMOZIMO NEDUZNOM KRISTIJANU ODMAH NECEKAJTE HVALA!!!


Gost

#1660 zoki

2015-09-16 13:18

SLOBODA ZA KRISTIJSNA!!!NEDUZAN SI CARE!!!PRESUDU TREBA POD HITNO UKINUTI KRISTIJAN JE NEDUZAN!!POSTOVANI SUDE UKINITE PRESUDU ZA KRISTIJANA!!!!NEDUZAN JE !!INARODE IZ CIJELOG SVIJETA POMOZITE POD HITNO NASEM NEDUZNOM KRISTIJANU!!!TREBA PO GRADOVIMA SKUPLJATI POTPISE POSTO STARIJI SVIJET NEMA INTERNETA ILI NEZNA DA UPRAVLJA SA INTERNETOM!!!ZATO TREBATE PO GRADOVINA ICI I SKUPLJATI POTPISE ZA 24 SATA IMALI BI I VISE POTPISA NEGO STO TREBA...ORGANIZIRAJTE SE POSTOVANI NARODEI POMOZITE NEDUZNOM KRISTIJANU!!!SLOBODA ZA KRISTIJANA!!

ПРАВДА!!!

#1661

2015-09-16 19:47

Правда за Гробаре! 
Правда за Кикија! 


Gost

#1662 Re:

2015-09-17 16:45

#1: -  

 Kristijane, tvoje Kraljevo je svim srcem uz tebe ! Potpisujem peticiju u nadi da ce ipak biti pravda izvrsena..mada zao mi je sto je najveca nepravda kada pravda zakasni. Nema veze, dace Bog da budes oslobodjen i sud konacno ispravi svoje greske. Zelim da ostatak zivota provedes u miru i slobodi sa svojom decom i suprugom Ivanom .Ne gledam farmu ali svi pricaju da si uzor u svakom pogledu, obozavaju te i navijaju za tebe. Dokazao si sve svoje moralne i ljudske kvalitete. Kraljevo je ponosno na tebe. Sudskim organima porucujem da se bave ubicama dece, bogatasima cija deca divljaju u saobracaju i ubijaju neduzne gradjane, pri tom ni dana nisu osudjeni. Da ne pricam o raznim lopovlucima milionske vrednosti , ko ce te kazne da odrobija ? Da necete i to prikaciti Kristijanu ? Nisam zelela da budem predugacka ali toliko toga ima da se kaze lepo o Kristijanu i njegovoj odbrani a nemam prostora . OSLOBODITE KRISTIJANA POTPUNO !


Gost

#1663

2015-09-18 14:44

Zato Sto smatram da je dobar covek. iskren i da mu je ucinjena nepravda

Gost

#1664

2015-09-19 02:47

Zbog kristijanove familije da budu svi na okupu ja imam zenu i cerku i ne mogu da zamislim da nisam kraj njih a i smatram da je kristijan odsluzio i vise nego sto je trebalo za svoje postupke imamo mi u srbiji daleko vise iljudi koji bi trebali da su u zatvoru a nisu bili ni dana.kristinanu i njegovoh familiji zelim sve najbolje u zivotu.

Gost

#1665

2015-09-19 21:43

Dobar čovek...

Gost

#1666

2015-09-20 13:35

Covek na mestu...
Dovoljno receno...

Gost

#1667

2015-09-27 21:56

Zato sto je ocigledno da je covek koji se drzi svojih principa i treba ga pustiti da zivi slibodan zivot sa svojom porodicom.

Gost

#1668

2015-09-27 22:23

Zato sto mnogi poznati politicari nisu u zatvoru a neki se i dalje bave politikom zato i Kristijan ne treba da ide u zatvor.

Gost

#1669

2015-10-02 12:01

Kristijan je ponos Srbije,a ne neki osmorazredni sportisti....Osoba kao sto je on se vise ne radja...postao je idol mom detetu koje ima 7 godina,i koje je odusevljeno s njim...Ne zasluzuje da ide u zatvor,pitajte se samo koliko je dece sklonio sa ulice,koliko je pomagao,rizikovao u mnogim situacijama svoj zivot...Kristijan nije covek samo za sebe,kao mnogi drugi koji su navodni "ponos" Srbije.BUDIMO SVI UZ KRISTIJANA!!!!

Gost

#1670

2015-10-03 08:59

svako zasluzuje da normalno zivi pa i Kristijan

Gost

#1671

2015-10-03 12:56

Zato sto mislim da covek ima pravo da zivi sa svojim prijateljima, gaji svoju cerku I sina I uziva sa svojim suprugom.
Dosta je on odlezao. ..Zelim mu sve najlepse! !

Anonymous

#1672

2015-10-03 21:09

Kristijan je zrtva vremena u kome je rastao stasao--sa svojim naglasenim adrenalinom i smislu za vodjstvo on je updao u probleme kojih nije kao dete mladic bio svetan posledica----da je rastao za vreme Turaka bio bi Hajduk Kristijan,,,,na zalosz svaku kaznu i one koje u mu preterano odredili je odlezao --samim tim je drzavi odsluzio svoju gresku. Prema tome kolko je za druge prekrsaje kazna manja od ove njegove a prekrsaji veci smatram da je dovoljno odlezao za poslednji problem koji je imao sa zakonom.

Anonymous

#1673 smanjite nenormalno veliku kaznu---

2015-10-03 21:11

Kristijan je zrtva vremena u kome je rastao stasao--sa svojim naglasenim adrenalinom i smislu za vodjstvo on je updao u probleme kojih nije kao dete mladic bio svetan posledica----da je rastao za vreme Turaka bio bi Hajduk Kristijan,,,,na zalosz svaku kaznu i one koje u mu preterano odredili je odlezao --samim tim je drzavi odsluzio svoju gresku. Prema tome kolko je za druge prekrsaje kazna manja od ove njegove a prekrsaji veci smatram da je dovoljno odlezao za poslednji problem koji je imao sa zakonom.


Gost

#1674

2015-10-03 23:58

Aleksandar koga svi znaju kao
Kristijan
Golubovic je jedno divno stvorenje prvenstveno covek ...jedan decak koga je zivot vodio ..koji je morao da gazi i preko trnja jer zivot ima i slepe ulice i mi kao ljucka bica naivnoscu pravimo greske ...nismo savrseni ..da je bog hteo da budemo savrseni bili bi u muzeju ..zivot pun uspona i padova ..borba za mir vecna i kristijan zeli mir ..mislim da svi u zivotu imamo sansu da se pokajemo i dobijemo oprost ...ljucki je praztati ..ljucki je pustiti duzu ..dati sansu za nov pocetak
Kristijanu zato vas molim znajuci dusu
Aleksandra
Kristijana
Golubovica koji ima veliko srce da uvazite ovu peticiju s
Postovanjem hvala vam

Gost

#1675

2015-10-04 19:06

Zato sto je muskarac u svakom pogledu